Balayı için önerilerinizi bekliyorum :)

BMutlu

Bi' Aşık :)
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
134
25
34
Merhabalar. 24 Ağustos da düğünümüz var. Düğünün hemen sonrasında balayına çıkmayı düşünüyoruz. Mekân olarak Marmaris e karar vermiş durumdayız. Deniz ağaçlar ve biraz da tarih. Balayı için çok uygun bir ortam gibi geldi bana. Ama bizi ikilemde bırakan konu şu; ben daha çok sakin, huzurlu, istediğimizde başbaşa kalabileceğimiz yani çok kalabalık olmayan bir ortam istiyorum. Yaptığım araştırmalarda balayı için Marmaris İçmeler de herşey dahil çok uygun iki otel buldum fakat tam bir tatil mekanı olması dolayısıyla epey kalabalık yerler. Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken Marmaris Selimiye de çok hoş üç adet pansiyon buldum. Mekânlar çok güzel, yine denize sıfır, sessiz sakin aynı zamanda yeşillikler içinde. Tabi pansiyon olmasından ötürü sadece oda ve kahvaltı hizmeti var geri kalan herşeyi kendimiz karşılıyoruz. Bir bakıma da iyi gibi çünkü kendi arabamızla gideceğiz, Allah nasip ederse hergün bir tekne turuna katılmayı, bol bol gezmeyi, akşamları başbaşa olmayı planlıyoruz. Herşey dahil bir otele verdiğimiz paraya değmeyecek gibi. Epey uzun oldu kısacası fikirlerinizi almak istiyorum. Balayı için büyük ve güzel bir otel mi yoksa sakin bir pansiyon ya da butik otel mi daha uygundur :26: Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için

balayı için otel daha uygun canım hersey dahil hiçbir seye karımıyorsun ama pansiyonda öle değiil.

Kesinlikle pansiyon o taraftaki pansiyonlar veya butik oteller çok güzel oluyor. Herşey dahilden yararlanmayacaksınız ne gerek var o kadar para vermeye. 2 sene biz hersey dahile gittik. Paraya acımıştım. Çünkü 2 gun otelde kalmıştık onun dışında hep gezmiştik. Geçen sene cunda Adası'nda çok güzel bir butik otelde kaldık acayip eğlendik. Mis gibi odaları bahçesi kahvaltısı vardı. Akşamları başka yerlerde yemek yedik. Daha zevk almıştık.

bende 24 Ağustos ta evleniyorum 😊 bodrum da yaşadığımız için peri bacalarını düşündük ? Sizinde fikirlerinizi bekliyorum..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba, selimiye düşünürseniz yardımcı olabilirim. çok hakimim :)
balayı için uygun bir lokasyon ancak ağustos ta pek balayı için uygun değil bence. yine de özelden mesaj atarsanız detay verebilirim.

not: ben de 9 ağustos ta evleniyorum:) hatta düğün öncesi orada rahatlama turu yapıcaz sevdiceğimle :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…