Balayı için öneri lütfen...

elioza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
1
0
Herkese merhabalar.. 8 ekimde düğünüm var. düğün tarihi belli olunca balayı yeride belerilenmeli sanırım :) ama nereye gideceğimiz konusunda bayağı kararsızız.deneyimlerinden bir yer önerebilecek varsa.görüşlerinizi bekliyorum..şimdiden teşekkürler :)

merhaba canım öncelikle hayırlı olsun benim düğünüm de 24 eylül yaz sonu daha doğrusu sonbahara denk geldiği için rahat sıcak bi tatil geçirelim diye akdenizi seçtik kemere gidicez inş.balayı paketimizi ve uçak biletlerimizi aldık siz de kemer belek lara taraflarındaki otellere bakın isterseniz şimdiden iyi tatiller....

butcen elverıyosa kıbrıs otellerını dusun bence..paket programlar var ve fıyatları cok uygun.sıgorta,ucak bıletı,kalma,ve otel havaallanı-havaalanı otel transferlerıde ıcınde ve eylul ekım aylarında fıyatlar daha da dusuyor..onerebılecegım oteller oncelıkle salamis bay conti resort hotel benım favorım ozellıkle casınosu..tıtanıc gıbı mukemmel bu magosada..
gırne dusunursende jasmine court,acapulco,merit mukemmel oteller..
ayrıca casınolarında yemek,sıgara ıckı ucretsız snırsız ne kadar yer ve ıcersen..
ozellıkle salamısın casınosu ve casıno acık bufesı mukemmel..

bende bu otellere bakıyorum eylül ayı için canım paket fiyatlarını biliyormusun

balayı denince tabi ki Adam and Eve hotel gelir :) biraz araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız :)

merhaba balayında Adam and Eve için giden arkadaşlarim ortamdan rahatsız olmuşlar sanırım herkes çok rahatmış ve eğlencelerinde çıplak kadınlar çıkıyormus ne kadar doğru bilmiyorum..... ama ben antalyada en çok cornelia diamond kaldık ben oraya bayılıyorum ...otel .com dan çok güzel yorumlar bulabilirsin dediğim otelde altın ödül aldı ben tavsiye ederim bana da ets den arkadaşlarım önermişti ...mutluluklar dilerim inşallah tüm ömrünüz balayı tadında geçer

kıbrısa nısan ayında ucak dahıl 3 gun konaklama 389 lıra..tur on9 un kendı sayfasında dıger kıbrıs otellerıyle yaptıgı anlasmalarda varr..ayrıntılı ınceleyebılırsınızz..bence fıyat olarak cok uygun..ben ogrencıyken sadece ucak bıletıne 200-250 arasında bı ucret verıyodum..

biz balayına antalya sidede pegasos world otele gittik, türk çok az çoğunlukla yabancı turistler vardı oyusden ayrı bir rahatlık vardı :) otel çalışanları çok ilgililer çok güzel bi tatil geçirdik biz, seneye de tatile oraya gitmeyi düşünüyoruz.

antalya -side de pegasos world otel tavsiye ederim canım biz balayımıza oraya gitmiştik çok güzel geçti tavsiye ederimm

kesinlikle calista luxury resort u öneririm mükemmel bi yer. hayuatımda geçirdiğim ne güzel tatildi balayım.
yalan dünaynın ceneti gibi bir elin yağ da bir elin balda misali ne ararsan var şu olsada yesem diosun pat die karşında...
animasyonlar dans grupları gösteriler herşey süperdi. otel pırıl pırıl temzlk 10 numara.çalışanlar türk deil ama çok güzel türkçe öğrenmişler.çok saygılılar
.
yemekler süper ötesi...
kalanlarında çoğu yabancıydı biz süper bir tatil geçirdik kesinlikle tavsiye ederim.bizde balayı için giden arkadaşların tavsiyesi üzerine gtmiştik.
bende özellkle balayı için tavsiye ederim çok araştrmıştık eleye elye bunu seçtik memnun kaldık .umarım gidenlerde memnun kalırlar.

antalya larada
sherwood brezess resort
yemekleri oldukça çeşitli ve lezzetli, animasyon süper, havuz çok temiz, personel ilgili kısaca herşeyinden memnun kaldığımız tek otel

Delphin Diva Premiere-Lara
Delphin İmperial-Lara
Titanic Beach & Resort Otel-Lara

Paloma Renaissance Beach Resort & Spa-Kemer
Crystal Flora Beach Resort-Kemer

Susesi Luxury Resort-Belek
Letoonia Golf Resort Belek
Limak Atlantis Hotels & Resort-Belek

Aydınbey Kings Palace & Spa-Side
Crystal Palace Luxury Resort & Spa-Side
Asteria Sorgun Resort-Side
Süral Saray Otel-Side

Tatil ve Otel Rehberi | Ekonomik Tatil | Tatilköyü | Kıbrıs Otelleri| Termal Oteller | Kayak Otelleri| TUR ON9

0216 550 19 19 // 0532 111 19 19

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…