Balayi icin her sey dahil otellere giden ve memnun olanlar yardimm

be00ste

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
350
26
34
Meehaba arkadaslar
Balayiniz icin gidip memnun kaldiginiz, onerebileceginiz her sey dahil konaklamali otelleri yazar misiniz? Sadece gidip konaklayanlar yazsin lutfen boylece herkese fikir olur.
Simdiden tesekkurler

Ben antalyada yasiyorum canim.eger burayi dusunurseniz regnum carya ve maxx royali tavsiye ederim.daha bir cok otel var hersey dahil ama ben bunlarda kaldigim icin tavsiye ediyorum.biraz pahali ama her ikisi de cok guzel.

Ben antalyada yasiyorum canim.eger burayi dusunurseniz regnum carya ve maxx royali tavsiye ederim.daha bir cok otel var hersey dahil ama ben bunlarda kaldigim icin tavsiye ediyorum.biraz pahali ama her ikisi de cok guzel.
Cok tesekkur ederim ama bunlar gercekten cok pahaliymis

Ben çanakkale bayramiç koç termal otele gitmistim baya uygundu. Odaları filan çok geniş değil ama onun dışında herşey çok güzeldi bizim beklentimizi karşıladı.

Ben çanakkale bayramiç koç termal otele gitmistim baya uygundu. Odaları filan çok geniş değil ama onun dışında herşey çok güzeldi bizim beklentimizi karşıladı.
Biz güney kısımlarına gitmeyi istiyoruz bu aralar. Ama duymuştum dediğiniz oteli ilerleyen zamanlarda dinlenmek üzere burayı deneyebiliriz teekkür edeirm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…