Bal Tarçın Çörekotuyla hamileyimm!

senenurum

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2012
99
1
merhaba arkadaşlar!!! bu başlığı özellikle benim gibi uzun zamandan beri bebek hasreti çeken arkadaşlarıma ışık olsun diye açtım..pembe çizgimi daha dün gördüm çok şükür..biraz kendimden bahsedeyim..3 yıllık evliyim..1.5 sene önce bir aylık düşük yaptım..sonra da bi türlü hamile kalamadım..ne eşimde ne bende hiçbir problem yok..sebepsiz infertilite..geçtiğimiz 3 aydır yumurta takibi yaptırdım fakat sonuç alamadım.birsürü yumurta oluştu ama döllenmedi..ramazanın içinde hasta oldum..bir ay ara verip aşılama yaptırayım dedim kendimce..ama rabbim veriverdi işte..hep zamanı var derlerdi de çok havada bir laf gibi gelirdi bana.. demek ki gerçekten zamanı varmış..ve o zaman gelince sen istemesen de oluyormuş...
2 aydır hayıt suyu arısütü polen hapı ve pek düzenli olmasa da civan perçemi hapı kullanıyordum..bu ay adetin 2. günü ile 12.günü arası bal tarçın karışımı yedim..yumurtalıklarımı çalıştırdığını farketmiştim. zaten ovulasyon da erken oldu.9. 10. gün ovulasyon günümdü..bunun dışında ilişki sonrası ayaklarımı yukarı kaldırdım..belime yastık koyup biraz bekledim..hiç hamile kalcağımı düşünmediğim için bir sürü iş yaptım..evdeki mobilyaların yerini değiştirdim..cam sildim..antalya ya tatile gittim..neler nelr..ama çok şükür hamileyim..
ramazanın 1. gününden itibaren hergün bir meryem suresi okudum..çok dua ettim..çok ağladım..artık öyle kötü bi durumdaydım ki ne hamile görmeye ne çocuk görmeye tahammül edemez hale gelmiştim..biinlerce şükür ki rabbim yakarışımı duydu..şimdi tek dileğim sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek..alllah dileyen herkese versin...

senin adına çok sevindim canım bence bu meryem suresinin mucizesi şu araLar kımın okudugunu duyuyorsam hep hamiLe rabbim sagLıcakLa kucagına aLmayı nasip eder inş. darısı benim gibi isteyenLerin başına

senin adına çok sevindim canım bence bu meryem suresinin mucizesi şu araLar kımın okudugunu duyuyorsam hep hamiLe rabbim sagLıcakLa kucagına aLmayı nasip eder inş. darısı benim gibi isteyenLerin başına

aminnnnnnn güzelim tez zamanda size de versin rabbim inşallah!!!

hayırlı uğurlu olsun inş. sağlıkla kavuşursun bebeğine:) ben de bu ay bu karışımdan yapmayı düşünüyorum hatta bugün malzemeleri aldım yarın adetimin 3. günü başlamayı düşünüyorum. inş bana da şifaolur. ölçülerini nasıl karıştırdın ve günde kaç kere yedin acaba paylaşırmısın?

sağol canım çok teşekkür ederim..ölçüler şöyle:
12 silme tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal
her gün 1 yemek kaşığı aç karna sabah akşam adetin 2. günü başalanıp 12. güne kadar yeniyor..
ben bu kürü uyguladığım ilk ay hamile kaldım..inşallah sen de güzel sonuçlar alırsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…