BAL TARCİN COREK OTU İLE HAMİLE KALDİM 🥰🥰🥰🥰

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.005
309
25
KİZLAR MERHABA BEN UC AY ONCE KURTAJ OLMUSDUM BOS GEBELİKDEN İKİBUCUK SENEDİR UGRASİYORDUK HSG CEKİLMİSDİM ONDAN SONRA OLMUSDU AMA BOS CİKDİ KURTAJ OLDUM İKİ SEFER ADET GORDUM O ARA BAL TARCİN COREK OTU KURUNE RASTLADİM DENEMEKDEN ZARAR CİKMAZ DEDİM BU KURU ESİMLE BERABER ADETİN 3. GUNU BASLADİM 12. GUNU BİRAKDİM CUNKU YUMURTLAMA AKİNTİMİ GORDUM YUMURTLADİMİ ANLADİM YUMURTLAMA GUNU İLİSKİ OLDU O GUN HAMİLE KALDİMA EMİNİM ERTESİ GUN SANKİ RAHİMİM SİSMİS VE KARNİMDA YURURKEN SALLANİYOR GİBİ BİR HİS TAM TARİF EDEMİYORUM OAN HİSSETTİM ZATEN BU KUR BANA MUCİZE GİBİ GELDİ ADETİME 3 GUN KALA TEST YAPMAK İSTEDİM CUNKU YEMEK YERKEN HAFİF MİDEM BİR HOS OLUYORDU VE 15 DAKKA İCİNDE SİLİK BİR CİZGİYDİ DURDUKCA KOYULASDİ ERTESİ SABAH ADETE İKİ GUN KALABİR TEST DAHA YAPDİM SABAH İDRARİYLA VE DAHA KOYU SİLİK CİZGİ HEMEN OGUN GİTTİM KAN VERDİM VE 38 BETA GELDİ İKİ GUN SONRA YANİ BUGUN YİNE KAN VERDİM 116 BETA GELDİ COK MUTLUYUM AMA EBE BU DEGERLE NE HAMİLESİN DİYEBİLİRİM NE DİYİLSİN SİYEBİRİM PERSEMBE YİNE KAN VER DEDİ SACMA GELDİ DEGERİM YETERİNCE YUKSELİYOR OYLE YADA BOYLE SUAN HAMİLEYİM HAMİLE KALMAK İSTEYENLER MUTLAKA MUTLAKA ESİYLE BİRLİKDE BU KURU YAPSİN İNSALLAH HER İSTEYİNİN KARNİ BEBİSLERLE DOLAR

Eklentiler

• IMG_5738.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_5722.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 33
Bu kür nasıl yapılıyor bana soylermisiniz kendiniz mı yoksa aktardanmi

Bu kür nasıl yapılıyor bana soylermisiniz kendiniz mı yoksa aktardanmi
Biberebir olcude bal tarcin corek otu koyuyosun mesela 10 kasik bal 10 kasik tarcin 10 kasik corek otu ama corek otunu ben blenderdn gecirdim yoksa elinde es biseyle sonra adetin ikinci gunu esinle beraber her sabah bir kasik ye 12. Gun birak insallah vesile olur sanada

İnşallah Allah vesile kılar bu kürü denicem çok.sağol

Her bitkisel kür herkese yaramıyor. Ben denedim bir daha tövbe ettim. Evde hayıt suyu vardı onu bile döktüm çöpe attım. Size yarayan başkasına zarar verebilir. Bende yaptım anlattığınız şekilde adetim 10 gün gecikti. 3-4 gün süren adetim 10 gün gecikip,10 gün sürdü. Deneyeceklerinde dikkatli olmasını tavsiye ederim

Haklisin ben sadece kendi yasadigimi soyledim isteyen yapsin diye

Hımm anladım teşekkür ederim uyarınız biraz arastırayım hayirlisı insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…