BAL TARÇIN ÇÖREK OTU ile hamile kalanlar

Meriy1

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
996
275
25
Kizlar iki ay once bos gebelikden kurtaj oldum iki senedir deniyorduk olmuyordu tam asilamaya gececekken dogal olarak oldu ama boz gebelikden kurtaj oldum malesef simdi tekrar hamile kalamamakdan korkuyorum bu ayda negatifi gordum bal tarcin corek otu diye bisey duydum bu yontem ne ise yariyor ve boyle hamile kalan oldumu kizlar

Eski forumlarda faydasını görenleri okudum yaptığı ilk ay ya da birkaç ay sonrasında hamile kalanlar var ama bilemiyorum. Ben 20 gündür falan çörekotu bal yiyordum bugün içerisine tarçın da koydum bir süre denemek istiyorum. Siz de deneyin zararlı besinler değil hepsi şifalı. Tabi bir de okuduğum düzenli adeti ve yumurtlaması olanlar kullandığında kist yapabiliyormuş ona göre deneyin. Benim adetim 4 aydan önce gelmeyip gelince de 1 ay kanamam olduğu için battı balık yan gider dedim başladım 🙂🤭

Eski forumlarda faydasını görenleri okudum yaptığı ilk ay ya da birkaç ay sonrasında hamile kalanlar var ama bilemiyorum. Ben 20 gündür falan çörekotu bal yiyordum bugün içerisine tarçın da koydum bir süre denemek istiyorum. Siz de deneyin zararlı besinler değil hepsi şifalı. Tabi bir de okuduğum düzenli adeti ve yumurtlaması olanlar kullandığında kist yapabiliyormuş ona göre deneyin. Benim adetim 4 aydan önce gelmeyip gelince de 1 ay kanamam olduğu için battı balık yan gider dedim başladım 🙂🤭İn
İnsallah faydasi olur canim ya bende baslicam bugun ucuncu gunum ama ben onu unuttum bu aydan gecdi galiba bidahaki ay denicem

Yumurtlamaya kadar kullanılıyor sanırım başlayabilirsiniz bence. Ovulasyon takibi yapıyorsanız sorun olmaz sanırım
Yok yapmiyorum ama dun gece basladim bugun ikincj gunum adetin 3. Gunu basladim insallah faydasi olur esimede yediriyorum

Yumurta kalitesine etki ettigini dair yorumlar okumuştum. Ne denli dogrudur , ne kadar etkisi vardir bilemem. Belki de denk geliyodur kullananlar icin . Ama dogal bisey kullanmaktanda zarar gelecegini düşünmüyorum . Allah hepinizin yardimcisi olsun🙏❤️

Yumurta kalitesine etki ettigini dair yorumlar okumuştum. Ne denli dogrudur , ne kadar etkisi vardir bilemem. Belki de denk geliyodur kullananlar icin . Ama dogal bisey kullanmaktanda zarar gelecegini düşünmüyorum . Allah hepinizin yardimcisi olsun🙏❤️
Amin saol bende ayni sekilde dusunuyorum sonucda zararli bisey deyil belkide vesile olur bilemem ama insallah olur 🤗

kizlar bu konu hakkinda hic birsey yazmamissin merak ediyorum ve 7 gundur kullaniyorum bu kuru ama bende sivilce yapmaya basladi yuzumde sirtimda bacaklarimda acaba bu kurden kaynaklimidir yoksa gercekden etkimi ediyor 🤗🤗

kizlar bu konu hakkinda hic birsey yazmamissin merak ediyorum ve 7 gundur kullaniyorum bu kuru ama bende sivilce yapmaya basladi yuzumde sirtimda bacaklarimda acaba bu kurden kaynaklimidir yoksa gercekden etkimi ediyor 🤗🤗
Benim hep sivilcem olur o yüzden fark etmedim ama ilk günden beri bende göğüs hassasiyeti başladı onunla mı ilgilidir bilmiyorum

Yumurtlamaya kadar kullanılıyor sanırım başlayabilirsiniz bence. Ovulasyon takibi yapıyorsanız sorun olmaz sanırım
Basladim canim suan 10. Gunumdeyim ovulasyon takibi yapmiyorum ama vicudumdan yumurtlama donemine girdimi anlaya biliyorum akinti artisindan anliyorum yani birde agri oluyor kurde 12 gun kullanin yaziyordu ama bakalim insallah fayda eder yani nasil bir faydasi olur bilemem ama insallah biseyler olur

Basladim canim suan 10. Gunumdeyim ovulasyon takibi yapmiyorum ama vicudumdan yumurtlama donemine girdimi anlaya biliyorum akinti artisindan anliyorum yani birde agri oluyor kurde 12 gun kullanin yaziyordu ama bakalim insallah fayda eder yani nasil bir faydasi olur bilemem ama insallah biseyler olur
Canım nasıl gidiyor bende başladım bugün küre

Kızlar kürün işe yaradıgını nerden duydunuz bende yapayım. tam tarif yazabilir Misiniz
Eşit oranda çörekotu bal tarçın karıştırılıp yeniyor başka konularda kullanıp fayda görenler olmuş ayrıyetten bir diyetisyende gördüm kolayca hamile kalın diye paylaşmış kadınlık hormonu ve yumurtayı güçlendiriyormuş.
12 tatlı kaşığı taze, öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal karıştırılıp macun yapılır. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. gününden itibaren kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı tüketmelidirler.

Eşit oranda çörekotu bal tarçın karıştırılıp yeniyor başka konularda kullanıp fayda görenler olmuş ayrıyetten bir diyetisyende gördüm kolayca hamile kalın diye paylaşmış kadınlık hormonu ve yumurtayı güçlendiriyormuş.
12 tatlı kaşığı taze, öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal karıştırılıp macun yapılır. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. gününden itibaren kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı tüketmelidirler.
Ben yapdm bekliuorum esimede yedirdim insallah tutar

X