bakrky kadn doum hastanesi!

^^gxoxzbebexgxi^^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
156
1
37
slm hamişler doğuma çok az kaldı ve beni bi telaş aldıki sormayın gitsin...tabiki tatlı bir telaş:CüvCüv: ama şu son zamanlarda çevremdeki herkes özel hastane değilde bakırköy kadın doğuma gitmemi şiddetle tavsiye ediyor. çünkü özel hastaneler genelde sezeryan oranı çok olduğu için bunu bana çok söylediler. doktorumdan memnunum ama o hastanede sezeryan çok oluyo... dün sadece 12 doğum olmuş ve 11 tanesi sezeryan... buda beni çok korkutuyo:Saruboceq: bakırköy doğum hastensinde doğum yapan
arkadaşlar fikrinize ve düşüncelerinize ihtiyacım var... lütfen yardım edin... ne yapayım? ben sezeryandan çok korkuyorum normal olsun istiyorum... :çok üzgünüm:

canım bende bakırkoy kadın dogum hastanesınde dogum yaptım. ama ben memnun kaldım. sabah 8 de gıttım 9,50 de dogum yaptım. ama zaten benım gıttıgımde 7 cm acılmam varmıs. sımdı ordakı drlarda haklı. okadar kalabalık kı hangı bırımızle ugrassınlar. arkadas haklı. dr.ları sert ama dogum konusunda ıyıler bence bu benım gorusum tabı. dogumum kolay ve bacuk oldu. yarım saaat sancı odasında sancı cektım ve hemen ardından da doguma aldılar zaten. masaya yattıktan sonra 15 dk. içerisinde dogumum oldu. ben şanslıyım dıger arkadaslara gore belkide.
dogumdan sonra bebekle cok ılgılenıyolar. butun testlerı aşısı vs. yapılması gereken butun tetkıkler yapılıyo. cok ılgılenıyolar bebekle.ayrıca annemın eltısının kızkardesı 5,5 aylık dogum yaptı. yasaması cok zordu. 3 ay kuvezde hastanede kaldı. ve cok saglıklı bır sekılde hastaneden ayrıldılar.
Bakırköy hastanesi erken dogum konusunda cok gelısmıs bır hastane. bılırsın dısarda 1 gecelık kuvez parası cok fazla. ama bakırkoy hem ssk hemde cok gelısmıs. hangı dogum kolay oluyo kı.
azıcık acıyı sancıyı mecbur cekıcez. kolayına hıcbısey olmuyo. dogum heryerde aynı dogum. ve bakırkoy cok mecbur olmadıkca aslaa sezeryana almıyo. benım dusuncem bu. bebegın sımdıden hayırlı olsun. Allah analı babalı buyumeyı ve buyutmeyı nasıp etsın ınsallah.

kızlar çok teşekkür ederim ilginize... bugün muayene için gittim bakırköye sırf içimdeki şüpheler için ama muayene eden doktor(lar) gayet ilgili davrandılar. nst ye bile girdim. doğumun yaklaşmış dediler bişey olursa gelirsin diye tembihlediler bile.fisfisfis
LİNA teşekkür edrim içime su serptin...
küçükanne ve haziranbıdığı çevremdeki çoğu kişide sizinle aynnı görüşte...
yaaa çok kararsızıııııımkafamçokkarıştı

Canım hakkında hayırlısı Allah yardımcın olsun doğumun zor olmadıktan sonra problem yok bak lina nın doğumu kolay olmuş dediğim gibi benim doğumum çok zor oldu aksilikler de üst üste gelince soğudum. Benim vajina dar olduğu için bebek çok zor geldi bebeği almaya çalışırlarken bebeğin sağ köprücük kemiği kırılmış ve farkedilemediği için de kaynamış. Bunu yavrumun sağ omzundaki çıkıntıdan dolayı annem farketti ve doktora götürdük. Çok şükür sinirlerde bir problem olmadığından elini ve kolunu oynatmasında bir problem yok.
Allah hayırlı doğumlar nasip eder inşallah tüm hamişlere....

haziranbıdığı cnm cok gecmıs olsun. dogum işi bence sans meselesı diye düşünüyorum. dr. ların kalıtesıne ve tecrübeye dayanıyo bence doğum. hatırlarsan gecenlerde tanınmış ozel bır hastanede dogum anında dr. bebegı elınden düşürdü ve bebek yaşayamadı malesef. ssk yada ozel olması farketmıyo bence. tecrube cok onemlı. ben dogum yaparken basımda 3 tane dr. vardı. bırbırlerıne cok yardımcı oluyolar ve tecrube sahıbı hepsı. bunlar benım dusuncelerım. benım gıbı dusunmeyebılırsınız arkadaslar. ama ben memnun kaldım. Bebişlerinizle mutlu mesut bır yasam dılerım hepınıze.. ( kocacıkları da unutmamak lazım tabee :) )

X