Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

drydeniss, balbocEGiii, benimminikelam+, esen81, littlefairy, LıMMONN, supurgelicadi

süper süper.....alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kimler pasaklı kimler değillll dökün eteğinizdeki incileri...

hani nerde şevkkk şevkk verin bize şevkkk

merhaba valla ben çok kokoş bir hatundum zemuszemusişe giderken gece yatmadan ojelerle tırnaklarımı süslerdim pomponlar yapardım tırnaklarıma sabah 6 kalkar ogünki kıyafetime uygun ful makyaj çekerdim ojelerde öle ...topuklu ayakkabılar vs. sonra cil bakımana sardım ve makyajı bıraktım özel bulduğum anlarda yapmaya başladım (ben çok makyaj yapardım) sadece kalem çekerek işe gttim bekar kızlar hayranız sana biz yüüzmüzü zor yıkıyoz derlerdi....sonra sadeliğe geçiş sonra hamişlik hamişliğim çok zor geçti en bakımsız günlerim o günler sadece pijama ile dolaştım kaş bıyık ayda birdi ağda hak getireydi...
şimdi ikizlerim var ilk iş saçları kesitirmek oldu ...kuaföre gidip saç pek yaptırmam elimden gelir saç yapamk kendim yaparım ...makyajı sadece gelin olurken kuaföre yaptırdım sonrasını hep kendim yaptım ......iki bebe ile yinede yapıyorum makyaj valla içimden geliyor yanlız takılarımı takamıyorum çocuklara takılıyor diye ....tırnaklarım kısa mikrop olmasın diye oje yok kimyasal bulduğum için...

kokoşluk genlerimde var engel olamıyorum:lepi::sm_cool::smiley-cool:eek:puyorumnanaktan

Konuyla bir alakasi yok ama drydeniss doktor musun lem sen?:nazar:

Son düzenleme:
affınıza sığınarak '' her kadın güzeldir , çirkin kadın yoktur..bakımsız kadın vardır '' safsatasının tamamen kandırmaca olduğunu düşündüğümü belirtmeden geçemicim :nazar:
her kadın güzel değildir..
her bakımlı kadın da güzel değildir..
bakımlı kadın illa güzel olacak demek değildir..
bakımsız olupta dünya güzeli kadınlar var nur resmen..

Ahhh işte o bennn zemuszemus zemuszemus

saoluuun saoluuuun kısçeleeeer buyrunnnnnnnnn
alkisalkisalkis eee konu ne nereden başlıyoruuus zemuszemus

istediğin yerden başla yafrimm. istersen önce pasaklı hallerini anlatbize
sonra gelip biri güzel güzel giyindiğini flaan anlatsın
sinir olup öyle olmak isteyelim

sende taksana boşunamı deldirdin=)
suya koy tırnaklarını arasıra uzasın,bi banyo yapıyorum bakıyorum uzamış

bende istiyorum topuklu aykakkabı
kalın topuklar varya dolgu topuk gibi açık ayakkabılarda var o tarz ,kapalı ayakkabı o tarz bulamadım

kız ben giycek birşey bulamıyorum emi..
alışverişe çıkıp tarz yapam diyom olmuyor da olmuyor
insanlar doğru düzgün kıyafet getirmiyoki alalım fisfisfis

3 gün olur hala pijamalarımla gezen bir tip olarak en gözde pasaklı ben oluyorum heralde :roflol:

bende çalıştığımdan dolayı her gün kumaş pantolon gömlek yada bluz topuklu ayakkabı saç baş makyaj vs şeklinde dolaşmak suretiynenn bana pasaklı denmesini pek haketmiyorum zannımca amaa adım çıkmış 9a inmez 8e ee napiicen zemuszemus

merhaba valla ben çok kokoş bir hatundum zemuszemusişe giderken gece yatmadan ojelerle tırnaklarımı süslerdim pomponlar yapardım tırnaklarıma sabah 6 kalkar ogünki kıyafetime uygun ful makyaj çekerdim ojelerde öle ...topuklu ayakkabılar vs. sonra cil bakımana sardım ve makyajı bıraktım özel bulduğum anlarda yapmaya başladım (ben çok makyaj yapardım) sadece kalem çekerek işe gttim bekar kızlar hayranız sana biz yüüzmüzü zor yıkıyoz derlerdi....sonra sadeliğe geçiş sonra hamişlik hamişliğim çok zor geçti en bakımsız günlerim o günler sadece pijama ile dolaştım kaş bıyık ayda birdi ağda hak getireydi...
şimdi ikizlerim var ilk iş saçları kesitirmek oldu ...kuaföre gidip saç pek yaptırmam elimden gelir saç yapamk kendim yaparım ...makyajı sadece gelin olurken kuaföre yaptırdım sonrasını hep kendim yaptım ......iki bebe ile yinede yapıyorum makyaj valla içimden geliyor yanlız takılarımı takamıyorum çocuklara takılıyor diye ....tırnaklarım kısa mikrop olmasın diye oje yok kimyasal bulduğum için...

kokoşluk genlerimde var engel olamıyorum:lepi::sm_cool::smiley-cool:eek:puyorumnanaktan

ahhh ahhh nerdenbuluyorsun bu şevki enerjiyi ... bravo sana bravoo alkisalkisalkis

Konuyla bir alakasi yok ama drydeniss doktor musun lem sen?

yok değilim yafriimm. gözlükçüyümben sengözlerimebaksanab

Ahhh işte o bennn zemuszemus zemuszemus

ne güzell.. biz bi tarafımızı yırtalım güzelleşelim diyeee senağlama

bakımlı olalım. diyeee

bende çalıştığımdan dolayı her gün kumaş pantolon gömlek yada bluz topuklu ayakkabı saç baş makyaj vs şeklinde dolaşmak suretiynenn bana pasaklı denmesini pek haketmiyorum zannımca amaa adım çıkmış 9a inmez 8e ee napiicen zemuszemus

bize senin sitedeki en pasaklı olduğnu söylendiydi şakkıdı
kandırılmıyok neee Çok üzgünüm çoook

3 gün olur hala pijamalarımla gezen bir tip olarak en gözde pasaklı ben oluyorum heralde :roflol:
x

ay balböceee bende evde dursam senin müridin olurum yafrummm vereliniortak yalnız değilsin...delikafadulden

o ojeleri parmağımda gören kişilerden gelecek muhtemel cevaplar aşağıda sırlanmıştırrr

koca: o neee laaaaaaan
ben: ojeeeeee şekilli mekilli güzelmi aşkitommm
koca: ay ay ay benim aşkım süslenmişmi kime süslendin kimlere göstercen elleriniiiii hıhıhıı
ben: aşkitom senin için yaptımm beğendinmi
koca: güzelde bitanem kız görüp yemeye kalkmasınn
ben hönnkkkkk

zilli cadım: ane anneeee cici cici
ben: cic cici annecim
zilli: ham hammmmmm
ben: yok yok yenmez onalr bırak ısırma elimii, aşkıımmmmm asetonu veririmisinnnnnn
koca: aseton nerdeee, yemeye kalkıştı demiiii
ben : yaa orda iştee, dur cadı ısırmaaaaaaaaaaaa

anne: aaa kızımmm nelerde sürmüş, aferin aferin kzıım hep böle bakımlı ol. kocana bakımlı görün
ben: aferin dimi anne bana , ama anne kız bunları yemek istiyooo
annee: söyle yavrum anlattt oje deee
ben : anne anlattımda bakalım en kadar kalacak bu ojelerrr

kayınvalide: oy oyy benim güzel kzıım neler sürmüş öleee
ben he yaa sürüdm olmuşmu annee
kayınvalide: kırıcam ben senin inadını kırıcamm, ha şöle biraz ablanla takıl süsülen püslen, ne öle pasaklı pasaklı,
ben: inat derkennnnnn hööönkkkkk

kardeşim: ablaaaaaaaaaaaaaaa , vay sen böel şeyler bilirmiydin
ben: eeeeeeee biliyoz tabii, süüslüyüz zannımcaa
kardşeim: nana kimi kandıryonnn pasaklııııııııı

iş yeri arkadaşlar: oooooo nimet hanımmmm, hayırddır
iş yeri yakın dost: nimetcim canım arakadşım negüzel olmuş, ay bende çok pasaklıyım, naapcaz kız bu halimizi, valla hatunlar cillop gibi
ben: he yaaaa valal şekil mekil yapalım dedik, inaşllahh böleee giderr ama gitmez beeeeee, sıkıldım silsemm mi
yakın arkadaş: yok silme, çok yakışmış, güzel bayan
ben: aaa sen daha güzelsim
arkadaş: aaa olumu hanfendi sizzzz
ben : başlatma şimddi güzelliğindeeenn ben ne diyorsam ooooo
arkadaş: tamam tamam sinirlenme , doğruyu söylemekte suç oldu

bunları yazarkennn yakın arkadaş yanımda ve kopmuş durumdaaaaaaaaaa Ç:))))))))))))

drydeniss, balbocEGiii, benimminikelam+, dırımkızı, esen81, eslemim, littlefairy, nefinnn, supurgelicadi, tadLi

süper süper alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

bende önceden fena değildim...saçlarım hep fönlü olmasada mutlaka jöle bişey olurdu...makyaj az da olsa yapardım....ne zaman ki hamile kaldım ve çocuk yaptım işte o zaman pasaklılar kervanına katılmış oldum....
biraz da bu içten gelen bişey olmalı ben evde hep eşofman gezerim...ama benim bir ikizim var hatun evde bile mini etekler süsler püsler o da öyledir...bütün maaşını yatırır bunlara....
ahhh ah..

ay nimet sen adamı öldürürsün delikafadulden
kız ben oje moje süremedim evlendikten sonra
sürmesi iyide banyo yapmadan önce çıkarması ölümmm

koca hadi dedimi :eek: sonra banyoda çıkarması var.. uğraşamam valla :dilcikar:

o ojeleri parmağımda gören kişilerden gelecek muhtemel cevaplar aşağıda sırlanmıştırrr

koca: o neee laaaaaaan
ben: ojeeeeee şekilli mekilli güzelmi aşkitommm
koca: ay ay ay benim aşkım süslenmişmi kime süslendin kimlere göstercen elleriniiiii hıhıhıı
ben: aşkitom senin için yaptımm beğendinmi
koca: güzelde bitanem kız görüp yemeye kalkmasınn
ben hönnkkkkk

zilli cadım: ane anneeee cici cici
ben: cic cici annecim
zilli: ham hammmmmm
ben: yok yok yenmez onalr bırak ısırma elimii, aşkıımmmmm asetonu veririmisinnnnnn
koca: aseton nerdeee, yemeye kalkıştı demiiii
ben : yaa orda iştee, dur cadı ısırmaaaaaaaaaaaa

anne: aaa kızımmm nelerde sürmüş, aferin aferin kzıım hep böle bakımlı ol. kocana bakımlı görün
ben: aferin dimi anne bana , ama anne kız bunları yemek istiyooo
annee: söyle yavrum anlattt oje deee
ben : anne anlattımda bakalım en kadar kalacak bu ojelerrr

kayınvalide: oy oyy benim güzel kzıım neler sürmüş öleee
ben he yaa sürüdm olmuşmu annee
kayınvalide: kırıcam ben senin inadını kırıcamm, ha şöle biraz ablanla takıl süsülen püslen, ne öle pasaklı pasaklı,
ben: inat derkennnnnn hööönkkkkk

kardeşim: ablaaaaaaaaaaaaaaa , vay sen böel şeyler bilirmiydin
ben: eeeeeeee biliyoz tabii, süüslüyüz zannımcaa
kardşeim: nana kimi kandıryonnn pasaklııııııııı

iş yeri arkadaşlar: oooooo nimet hanımmmm, hayırddır
iş yeri yakın dost: nimetcim canım arakadşım negüzel olmuş, ay bende çok pasaklıyım, naapcaz kız bu halimizi, valla hatunlar cillop gibi
ben: he yaaaa valal şekil mekil yapalım dedik, inaşllahh böleee giderr ama gitmez beeeeee, sıkıldım silsemm mi
yakın arkadaş: yok silme, çok yakışmış, güzel bayan
ben: aaa sen daha güzelsim
arkadaş: aaa olumu hanfendi sizzzz
ben : başlatma şimddi güzelliğindeeenn ben ne diyorsam ooooo
arkadaş: tamam tamam sinirlenme , doğruyu söylemekte suç oldu

bunları yazarkennn yakın arkadaş yanımda ve kopmuş durumdaaaaaaaaaa Ç:))))))))))))

haha ne güzel derlemişsin öyle koptummdelikafadulden

ne güzell.. biz bi tarafımızı yırtalım güzelleşelim diyeee senağlama

bakımlı olalım. diyeee

ay balböceee bende evde dursam senin müridin olurum yafrummm vereliniortak yalnız değilsin...delikafadulden

o kaddar makyaj topiginde bilmemnerde geziyorum ama hala suratımı badana boya yapar gibi hallediyorum Yarabbimmm ne acıı mafoldumben

bende önceden fena değildim...saçlarım hep fönlü olmasada mutlaka jöle bişey olurdu...makyaj az da olsa yapardım....ne zaman ki hamile kaldım ve çocuk yaptım işte o zaman pasaklılar kervanına katılmış oldum....
biraz da bu içten gelen bişey olmalı ben evde hep eşofman gezerim...ama benim bir ikizim var hatun evde bile mini etekler süsler püsler o da öyledir...bütün maaşını yatırır bunlara....
ahhh ah..

valla ahhh ahhh. onun genlerinden accukda sende olsaymış iyiymiş ama.. insan evlendikten sonra kendini atıyor en sonaaa :eek:

belböceğim bende öyle kimde ne bulsam yapayım diyorum ama süreklilik yok işte bende:KK43: bir sürü yağlar aldım gittim rosense den ürünler aldım...valla kutusunu açmadım bozulmasınlar diye durdukları yerde bana ne faydaları olacaksa artıkmafoldumben

X