Bakış açımı değiştirmek için tavsiyelerinize ihtiyacım var

Hiç de kafaya takılacak bi durum yok ben eşimle 35 yaşında tanıştım 36 da evlendim. 3 hafta önce doğum yaptım yaşım 38. Üstelik eşim benden 6 yaş küçük ama aramızda hiç sorun olmadı.
Geç kalmışlık hissinden kurtulun herşeyin bir zamanı var.

Ne işle meşgulsün bilmiyorum ama işinle alakalı veya hobi olarak yapmak istediğin bir şeyin eğitimini alabilirsin.

İngilizcen varsa internette sesli uygulamalarla İngilizce konuşma pratiği yap, hem İngilizcen gelişsin hem de farklı insanlar tanı.

Spor yapmıyorsan düzenli spora başla. Dans ilgini çekerse bir dans kursuna yazıl.

Kitap okumayı seviyorsan 1000kitap sitesinde okuduğun kitapla ilgili alıntılar paylaş. Kitabı bitirince kitabın incelemesini yine aynı sitede yaz. Kendine aylık kitap okuma hedefi belirle.

Hepinize çok teşekkür ederim, buraya yazılanları okumak bana nasıl iyi geldi anlatmam mümkün değil, günümü güzelleştirdiniz bakış açımı biraz değiştirdim, çok güzel önerilerde bulunan arkadaşlar olmuş, notlar aldım, bu hafta aksiyon almaya başlarim.
Mesleğimi soranlar için diyetisyenim, yüksek lisans yapıp uzmanlık aldım, fonksiyonel tıp üzerine eğitimler aldım, alanımla ilgili eğitimleri takip ediyorum ki mesleğimi çok seviyorum, kamuda çalışıyorum ama ek olarak kamu dışında da özel danışanlarım var. Yani mesleki olarak doyumum yüksek, tavsiyeleriniz, bireysel deneyimleriniz bana çok güzel bakış açısı sundu çok teşekkür ederim

Önemseyerek uzun uzun yazdığınız bu mesajınız için çok teşekkür ederim, tavsiyeleriniz klişeden uzak ve anlaşıldığımı hissettiğim tavsiyeler, uygulanacak çok güzel öneriler var

Önemseyerek uzun uzun yazdığınız bu mesajınız için çok teşekkür ederim, tavsiyeleriniz klişeden uzak ve anlaşıldığımı hissettiğim tavsiyeler, uygulanacak çok güzel öneriler var
Ben de 42 yıllık deneyimlerimi yazdım. Mantığına uymayan kimseyle evlenme. Biraz bile gözüne batıyorsa, evlenince katlanarak çoğalır. Bu hissettiklerin seni yanlış bir evliliğe sürüklemesin. Ben yandım siz yanmayın :))

Bu anksiyeteye çok iyi geliyor bu arada. Herkese tavsiye ederim. Düşünceleriniz dağılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…