Bakırköyde sinema günü yapıyoruz

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Arkadaşlar deryam yanımda ve bi karar aldık bakırköy avşarda sinema günü yapalım dedik, toplanıp hep beraber sinema keyfi yapıcaz...

MURO'MU?

RECEP ıVEDıK 2'Mı

YOKSAAAA SEVGıLıLER GÜNÜ KATLıAMIMI ?? GERÇı DERYAYLA BEN TEREDDÜTTLÜYÜZZ BU FıLMDEE :roflol:

GÜZ SANCISIMI
Aklımıza gelen bunlar filmi beraber seçeriz kızlar. bu arada neden avşar diceksiniz?? hemen açıklim alışveriş merkezli hem çok kalabalık hemde çok sesli avşar daha nezih ve rahat ediceğimiz bir yer kaydirigubbakcemile5 evet kızlar kimler geliyor filme??
bu arada hafta içi yapıcaz şekerler genç türkcel kampanyasından yararlanalım diye:jeyyar: haftaya perşembe yapalım diyoruz :CüvCüv:

Not: bu perşembe değil haftaya pazartresi yapıyoruz çünkü hava durumuna baktım perşembe günü yağmulu, ve haftaya pazartesine ertelendii hava güzel olsunki mağzalarıda gezerizz:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
Merhaba kızlar,

Güzel bir fikir, tahmin edebileceğiniz üzere uzun bir süredir sinemaya gidemiyorum sizlerle böyle bir organizasyonla buluşmak çok isterdim ama hafta içi gelmem mümkün değil, napalım şansımıza küseceğiz. :)

• Konu Sahibi EU2
SEVGıLıLER GÜNÜ KATLıAMINI TAVSIYE EDERIM delikafaduldenBELINAYCIM
ÇOK SÜPER BI FILM ÖZELLKLE O SINEMADA 3D ÖZELLIĞI VARSA KAÇAIRMAYIN:1ninca:
ASLINDA UMUT FILMI DE ÇOK GÜZEL BI FILM AMA ŞUAN SENN IÇIN PEK UYGUN OLMAZ ÇÜNKÜ BN ÇOOK AĞLADIM senağlama
AMAÇ EĞLENMEK GÜLMEK MUROYU TAVSIYE ETMM ONUN YERINE EN AZINDAN RECEP ABIM DERIM TEK QEÇERIM:roflol:
amaan heyecanlandım sankı bnde qelcek qıbı ama ıyı bı fıkır sınemya qıtmek
ıstanbulda olsam kaçırmazdım ama
bızde çalabılırız bu fıkrı:jeyyar:

• Konu Sahibi EU2
sevgililer günü katytliamına gitmek istiyorummm bunu deryamda biliyooo ben ufukla gitmem onaaaa deryaya anlattım nedeniniii :))) deryam çok güldüüü :)) deryam benim elimden tutcak bende onun bacağından tutcam filmi izlerkenn dimi deryaaaa :)) korkcazz ama izlicezzz hem 3 boyutlu gözlükte veriliyor tam bi gerilim olcak yaniii.. haydi istanbullular yokmu gelen antrenörr sen kaçırmassın bunu bencee :)) deryayla konuştuk perşembe okulun varmş kır bi güncükkk :)))

• Konu Sahibi EU2
ben duygusal olsun istemiyorum gerçi güneşi gördüm duygusalmı onuda bilmiyorumm :)) şu sıralar yaşadığım olaylar nedeni ile duygusal bir atmosferi kaldıramam ve bayılırıım oldğum yere yapım itibariyle

sende gelsenee yaaaaa

• Konu Sahibi EU2

bitanem çok haklısın bi an aklımdan gtmiş yaşadıklarn . o zamn recebe gidin bence. hem sana iyi bi moral depolamş olur şahan lülülülülülü ayy keşke gelebilsem ama ben istanbulun bi ucundayım be canm . ayrıca yarın iş görüşmem var inşallah olucak bu kez .belki haftaya işe başlamş olurm . dua et bana olurmu bitanm delikafadulden

• Konu Sahibi EU2
dualarım seninle hadi hayırlısı güzelimmmmm

• Konu Sahibi EU2

evt cnm o fılmde çook fecı ağlamaklı

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
bana her film uyar vallaaaaaaa
Ben geliyorum zateeeeeeeennnnnnnngamyoncuiremsu

eee
Benden başka parmak kaldıran yok muuuuuuuuuuuuuu
Neredesiniz sinemacı kızlar

güneşi gördümmmmm ama anadolu yakasında olsun.....

kaydirigubbakcemile3
ben eşimle gittim sevgililer günü katliamına gittim süperrr bi filmm:lepi:
helde 3d ise ve gözlükleri kaliteli ise muhteşem oluyo

ama sizlerle gelemem sinemaya çünki tek gelme şansımı kullandım
artık havalar ısınsın annem oğluşum birlikte gelicez başaka bi buluşmayamirmirmirmir

Son düzenleme:
bakırköy bana uyar kızlar ama ben muro ve recep ivedik 2 ye gittim sadece sevgililer günü katliamına gitmedim bide güneşi gördümde iyi bi filme benziyo aksilik çıkmazsa gelirim siz neye karar verirseniz ona gelirim

Şansıma tüpüreyim :dilcikar:
Senede bir kere bana çok yakın ve benim bildiğim bir yerde toplanıyorsunuz....Ve hafta içi senağlama

Şansıma tüpüreyim :dilcikar:
Senede bir kere bana çok yakın ve benim bildiğim bir yerde toplanıyorsunuz....Ve hafta içi senağlama

Canım sen taşındın mı yaaaa
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:bbo::bbo:fisfisfisfisfisfis

leptap
deryacık
belina_merve

Eee başka kızlar yokmu katılan???

ee gelsene sendeee işte yaaaaaa buarada kızlar sevgililerr günü katliamına gidelimm ne olurrrrrrrrrrrr:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…