Bakireyken ya da bakire olup da sarı akıntısı olan var mı?

mickeymouse1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
601
-43
Geçmeyen kokusuz kaşıntısız sarı akıntı problemim var, fitil kullandım ilaç kullandım biraz daha şeffaf ile karışık geliyor artık ama hala var. Başka sarı akıntı problemi olan var mı? Normalim mi bu anlamıyorum ki.

vajinal akıntılar normaldir. bol su tüketin malum havalar sıcak. endişe etmeyin. eğer idrarda vs enfeksiyon çıkmadıysa sorun yoktur.

Tabii ki akıntı normal ama sarı olması?
enfeksiyon kaynaklıdır genelde ama idrarda enfeksiyon görülmediyse normaldir. bende de su an günde 2-3 kez sarı kokusuz ve kaşıntı yapmayan bir akıntı var. 2 kez idrar testi verdim hepsi temiz. doktorum da normal dedi zaten. benimki böyle bej gibiydi tam sarı da değil

Yani temiz olan kisilerde de sarı akıntı olabilir mi diye, ayrıca tabii ki de doktora gittim
Evli olanlar kirli mi zar ile bi alkası yok ki akıntının? Doktor eğer birşey yok dediyse akıntınızın rengi odur.
Koku olursa enfeksiyon var demektir.

Temiz olan kişi mi sarı akıntı enfeksiyondur, zarınız dursa da çok temiz değilsiniz demek iç çamaşırınızı falan değiştirin emi

Kızlık zarını kalkan mı sandın enfeksiyon zar filan dinlemez Kokuluysa enfeksiyondur değilse akıntının rengi öyledir. Yinede doktora görün zara güvenme

ARKADAŞLAR Bakireyken nasıl fitil kullanabilirim acaba aklınız alıyor mu? Niye okumadan cevap veriyorsunuz? Dusundugum sey şuydu, acaba benden gelen akıntı cinsel iliski ile mi ilgili? Ama hatırlıyorum ben bakireyken de sarı oluyordu bazen akıntı. Peki bu enfeksiyon kötü bir şeye sebep olur mu? 2 gün daha gözlem yapacağım bakalım nasıl olcak diye.

Sarı kokusuz rahatsız etmiyor ama sarı yani? Anlamadım

Temiz olan kişi mi sarı akıntı enfeksiyondur, zarınız dursa da çok temiz değilsiniz demek iç çamaşırınızı falan değiştirin emi
Zarım durmuyor merak etmeyin sarı akıntı sadece cinsel sebepli enfeksiyonlardan mı olur diye dusundum de o sebepten oyle yazdım

Cinsel iliski yasamadan cinsel yolla bulasan hastalik kapmis olabilir miyim diye sormaya calisiyor arkadas, evet kapmis olabilirsin.

Ancak normal akinti renginde bu olabilir, 2 cocuk annesiyim, bu akinti sebebiyle yaptirmadigim test kalmadi, hicbir enfeksiyon ya da flora bozuklugum olmamasina ragmen akintim sari renktedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…