Bakirelerde labioplasti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kikoci

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
1
0
2 gün sonra labioplasti ameliyatı olacağım. Bakireyim evli değilim, ameliyatın kızlık zarına zarar vermediğini biliyorum ama sonrasında sonda mı takıyorlar ya da takmıyorlarsa tuvalet süreci nasıl oluyor belden aşağı bir süre uyuşuk oluyor diye biliyorum cevaplarsanız sevinirim.

2 gün sonra labioplasti ameliyatı olacağım. Bakireyim evli değilim, ameliyatın kızlık zarına zarar vermediğini biliyorum ama sonrasında sonda mı takıyorlar ya da takmıyorlarsa tuvalet süreci nasıl oluyor belden aşağı bir süre uyuşuk oluyor diye biliyorum cevaplarsanız sevinirim.
Çis yaptığımız yer ile senin bahsettiğin hymen olan yani penisin girdiği yer aynı değil !

Sonda takıyorlarsa ne olmuş 🤔

Sonda idrar borusu olan yere takılıyor.

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    12,2 KB · Görüntüleme: 41
Resim ekledim inşallah haberdar olur artık.😂😂 Çok var böylesi. Cinsel birliktelikten sonra koşa koşa çise gidenlerle dolu ülke. ( Çis yapınca içe boşalmanın etkisi azalıyor sanıyorlar😂)
Oysaki yolcu yerine çoktan varmıştır. İstersen s.ç 🥹

Anladığım kadarıyla bakire değilsiniz sonda takılırken bakire olup olmadığınızı anlayacaklar ailenizin yanında diye stres yapıyorsunuz
Merak etmeyin o öyle anlaşılmaz
Bakirelik ve sonda bağımsız şeyler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X