Bakınn

bebegimsin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
4
0
20
Kızlar 3 ay ince falan ters iliski yaşadım 3 kere regl oldum ama hayla cok kötüyüm bu durum beni baya etkiledi bi anda kilo aldım dümdüz olan karnım artık duz degil kilo aldım dicem bi anda oldu sizce nedir bu durum cok kötüyüm

Kızlar 3 ay ince falan ters iliski yaşadım 3 kere regl oldum ama hayla cok kötüyüm bu durum beni baya etkiledi bi anda kilo aldım dümdüz olan karnım artık duz degil kilo aldım dicem bi anda oldu sizce nedir bu durum cok kötüyüm
Bu üç ayda hiç kan testi verdiniz mi?

Anal seks sonrası enfeksiyon kapmış olabilirsiniz şişkinlik yapmış olabilir bağırsaklarınızda... Regl ile alakası yok ilişkiye girdiğiniz yerin gebe falan kalmazsınız. Kilo almanız stres ile alakalı olabilir

Gerçekten cinsellikten anlamıyorsanız azıcık araştırın okuyun arkadaş, anal yoldan hamile kalman mümkün mü sence bu sorunun cevabını uçan kuş bilir. Pes.

Allah seni bildiği gibi yapsın. Herhalde rahatsızlandı, nedenini soruyorsun sanmıştım. Bunu yaşayıp hamile olup olmadığını öğrenmek için açmışsın konuyu. Sana gelen spermler yumurtaya bile ulaşsa bu düşünceni duyunca kendi kendilerini yok edelerdi, boşuna endişe etme.

Valla ne diyim ki hak deliği varken bok deliği neden olur bilemedin kusura bakmayın arkadaşlar yazım için ama öyle yani anlamıyorum ya günahı ayrı hastalığı ayrı hayvanlar bile ters ilişki yaşamıyor yani

X