Bakın pişman olmassınızzzz .......

• Konu Sahibi nnehirr
eski makinanın delikli görünen çelik kazan kısmındanda avize yapıldığını görmüştüm. hani çamaşırları attığımız kazan kısmından silindir şeklinde olan yerinden..

• Konu Sahibi nnehirr
Arkadaslar bunu annemde gördüm.Tatilde izne gittigimizde mutfakta kocaman bir cam kase gördüm.Anneme yenimi aldin dedim.Oda bana tanidik gelmiyormu dedi.Yoo dedim.Yillardir kullandigin sey dedi.Sonra anladim.kaydirigubbakcemile3 Iyice camasir suyu ile temizledikten sonra kullanmis.Kenarlari pürüzlü degildi.Makineniz ise yaramiyacak hale geldimi denemenizde yarar var.

• Konu Sahibi nnehirr

aman Allah'ım
siz nesiniz ya hiç aklıma gelmezdi böyle bişey
çok enteresan:uhm:
valla bravooooo

• Konu Sahibi nnehirr
valla saoll cnm bende evdeki çamaşır mak atmayı düşünüyodummm

• Konu Sahibi nnehirr
ya arkadaşlar iyimisiniz siz makinanızda iç çamaşırı yıkamıyomusunuz sürekli dönüyo o camın yanında suları cama değiyo o açıdan düşünmediniz galiba

• Konu Sahibi nnehirr
annem de öyle yaptı süper bir cips tabağı oldu... çukur olan yer dışta kalıyor du zaten, içimiz rahat kulandık

• Konu Sahibi nnehirr
nasil oluyor bu resim koyarmisin görmek isterim

• Konu Sahibi nnehirr
geçen yaz annemle alışverişe çıkmıştık. pazardan bi geniş tabak aldık. ucuza malların satıldığı bir yerdi.1-2 hafta sonra çamaşır makinemizin kapağının kilit kısmı bozulunca, aldığımız tabağın aslında bir çamaşır makinesi kapağı olduğunu anladık. çok komikti, çok gülmüştük.. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…