Bakımlı olmayı beceremiyorum?

Bigbangd

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2016
280
83
Bakımlı bir kız nasıl olur bilmiyorum? Bu yaz kendime bakacağım dedim ama nafile. Hiçbir şey yapmadım. Böyle temiz pak suratlı kızlar oluyor ya hani. Onlar gibi olmak istiyorum. Dışarıdan bakıldığında bu kız temiz, bakımlı desinler istiyorum. Ama ne yapacağımı bilmiyoum. Nerden başlayacağımı bilmiyorum. Bakımlı insan nelere dikkat eder mesela.? Hangi ürünlere sahip olmalıyım.?

Bende is yogunluguma bagliyirum ama bu icten gelen bir durum.yani hepimiz temizizdir elbet ama dedigin gibi gorunmek icin vucut temizligi,şık kiyafet,guzel saclar,makyaj ve bunlari kendine yakistiracak bir kiz gerek.
Imkansiz degil ama icten gelir ya.
Misal bir arkadasim ise hoc fonsuz gelmedi ve şık giyinir.şuh bir ses tonu vardir.isteki erkekler ona sebebini anlamadiklari bir sekilde prenses gibi davranirlar.bu havayi kadon veriyor karsiya...ayrica boyu kisa ve burnu dialeri vs kotu...buarada cok severim bende kizi...kotulemiyorum yani...
Cok hosuma gidiyor bu edalari...

Temiz olmak & bakım ;
Hergün duş . .
Genel kişisel temizlik. .
Günlük makyaj nasıl istiyorsan. .
Kıyafete çeki düzen tamam . .

Temiz olmak & bakım ;
Hergün duş . .
Genel kişisel temizlik. .
Günlük makyaj nasıl istiyorsan. .
Kıyafete çeki düzen tamam . .
Evet bunlar gecerli...ama mesela kilo sorunu olan biri kiyafetine ceki duzen veremiyor hemen.bazen kiloluykende guzel giyiniyorlar ama ben mesela yapamiyorum begendigim hic bir syei yakistirip alamiyorum hepsi birbirine bagli olumsuzlasiyor bende ne zamandir

Evet bunlar gecerli...ama mesela kilo sorunu olan biri kiyafetine ceki duzen veremiyor hemen.bazen kiloluykende guzel giyiniyorlar ama ben mesela yapamiyorum begendigim hic bir syei yakistirip alamiyorum hepsi birbirine bagli olumsuzlasiyor bende ne zamandir

Spor yapın . .

Bence siz genel anlamda nasıl temiz ve bakımlı olunur bunu biliyosunuz. Ama kendinize bunu yakıştıramıyorsunuz.
herkes çok zayıf olmak zorunda değil. Size nelerin yakışacağını araştırabilirsiniz. Bu sırada spora başlayabilirsiniz.
Vücuduna göre giyinmeyen hiç kimse bakımlı ve alımlı gözükmğyor maalesef :/

X