Bakimli olmak istiyorumm..

amourkenzo

Guru
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
82
75
Merhaba bayanlar😊 32 yasindayim yuzume krem bile surmuyorum o kadar vazgectim herseyden. Mali musavirim ama sabah elime ne gectiyse giyip evden cikiyorum , ama artik bende bakimli ve guzel görünen bi kadin olmak istiyorum. Etrafa bakiniyorum kadinlar miss gibi kendine bakiyor vallahi ozeniyorum. Ben niye boyle oldum bilmiyorum.bi gazlasak birbirimizi soyle bi el ativerseniz rutinlerinizi onerilerinizi soyleyiverseniz

Mali müşavir olduğunuz için öyledir 🙈 kafa dolu zaten birde başka bişeyle meşgul olamıyorsunuz. Ama ben mali müşavir olsam ayda bir de olsa cilt bakımına gider bir iki kıyafet alırdım değişiklik olsun 😀

Cildinizin ne istediğiyle alakalı birazda. Cansızsa parlak gösteren bir nemlendirici, güneş kremi yaz kış olur benim hayatımda mesela. bir rimel ve ten renginize uygun ruj oh mis :) Fazlası zaten hem zaman hem uğraş istiyor. Kıyafeti zaten bilemeyiz tarzınızı bilmiyoruz :) Ama ben ne giyeceğimi bilemediğim zamanlarda pinterest uygulamam var oradan bakınıyorum saç makyaj kombine o zaman daha pratik oluyor benim için bazen aklına gelmiyor insanın nasıl kombin yapacağı :)

Cildinizin ne istediğiyle alakalı birazda. Cansızsa parlak gösteren bir nemlendirici, güneş kremi yaz kış olur benim hayatımda mesela. bir rimel ve ten renginize uygun ruj oh mis :) Fazlası zaten hem zaman hem uğraş istiyor. Kıyafeti zaten bilemeyiz tarzınızı bilmiyoruz :) Ama ben ne giyeceğimi bilemediğim zamanlarda pinterest uygulamam var oradan bakınıyorum saç makyaj kombine o zaman daha pratik oluyor benim için bazen aklına gelmiyor insanın nasıl kombin yapacağı :)
Oh ne guzel en azindan guzel gozukmek icin bi cabaniz var.ben dolaba elimi atiyorum ne gelirse giyip cikiyorum😀

Cilt bakim urunleri ve makyaj urunleri kişinin cilt yapisina göre değişir. Cilt tipinizi ogrenip ona göre tavsiyeler alabilirsiniz.

Onun disinda ne giyeceginizi akşamdan hazirlayin, ojenizi akşam sürün, saçinizi ne yapacaksaniz aksam karar verin
son dakika karar vermeyin hepsi bu. Sadece önceden düşünmek. 🤷

Cilt bakim urunleri ve makyaj urunleri kişinin cilt yapisina göre değişir. Cilt tipinizi ogrenip ona göre tavsiyeler alabilirsiniz.

Onun disinda ne giyeceginizi akşamdan hazirlayin, ojenizi akşam sürün, saçinizi ne yapacaksaniz aksam karar verin
son dakika karar vermeyin hepsi bu. Sadece önceden düşünmek. 🤷
Tesekkurler😍

Oh ne guzel en azindan guzel gozukmek icin bi cabaniz var.ben dolaba elimi atiyorum ne gelirse giyip cikiyorum😀
Valla kıyafet konusunda özenliyim bilmiyorum çok seviyorum giyinmeyi yani şık görünmeyi :KK70: Ama herkesin bi ilgisi vardır ya kiminin çanta kiminin ayakkabı takıntısı mesela annem gözlük delisidir benimde kıyafete ilgim çok takı takmam mesela aklıma gelmiyor daha doğrusu. Siz kendinizi dolaptan çıkarttığınız şeylerle iyi hissediyorsanız tabi ki sıkıntı yok :)

Of 23 yaşındayım ben de böyleyim ya😂 çok istiyorum şık şıkıdım olmak ama üşeniyorum 🥲 bakım yaparım maskeler doğal ürünler vs ama evden çıkarken makyaj yapmak falan hoşuma gitmiyor makyaj bana çok ağır geliyor okula kızlar hiç bi şey sürmese bile rimel sürüp gelir ben belki bir ruj

Her şeyin başı üşenmemek ve rutin oluşturmak. Mesela akşamdan yüz maskesi, oje, manikür yapabilirsiniz. Kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Sabah da sadece makyaj, takı, saç yapmak kalır

X