Bakimli bayanlar yardim

Tam da son zamanlardaki halimi anlatan bir konu olmuş, takipteyim.

Siz bana göre yine iyiymişsiniz, ben sanırım depresyondayım. Ne evde iş yapasım var, ne dışarı çıkasım. Bakım falan hak getire. Doğum kilolarımı vermiştim zaten ama öncesinde de fazla kilom vardı hala veremedim oda modumu çok düşürüyor. Kızım olmasa yataktan çıkmayacağım nerdeyse, onun hatrına kalkıp biraz çabalıyorum.

Merhaba bu keratin bakimini bakimli oomasi içinmi yoksa elektrigi ve kabarmayi da önlüyor mu acaba hic yaptırmadım da

Ay aynı beni anlatmussiniz,,bnimde biri 4,5 biri 3 yaşında biri daha 1 aylık bebeğim var..yerinden kalmasim gelmiyo..kknunuz bnada iyi gelir umarim

Peki canim bu vitamin iğnesi kilo yapıyormu? Benim ev doktorum vitamin iğnesi yapıyor ama vitamin b yapiyormu bilmiyorum kilo yapar diye duymuştum aklımda öyle kalmış nedense

Merhaba bu keratin bakimini bakimli oomasi içinmi yoksa elektrigi ve kabarmayi da önlüyor mu acaba hic yaptırmadım da
Kabarmayı önlüyor. Saçlarını kuruttuğunuzda fönlü saça yakın bir saç oluyor. Brazilian blowoud diye bir ürün kullanıp düzleştirci ile düzeltiyor kuaförüm saçı. Başka uygulama şekilleri varmı bilmiyorum.

Kaç yıll oldu lazer yaptralı, gerçekten hiç ÇIKMIYORMUMALEX MİYDİ..sevindim bende yaptırıyorumda
10 yıla yakın olmuştur. Yılda 1 kere seansa gidiyorum ve hiç çıkmıyor. Yaptırdığımda bekardım,evlendim 2 de doğum yaptım. Hormonların değişince tekrar kıl çıkacağını savunanlara gelsin bu da :)

Ay N3 güzel.... Her ay ağda yerine yılda bir seans çok daha iyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…