Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

evliyim ve inanılmaz bakımlıyım:))
her sabah mutlaka yüz yıkama jeli-tonik kullanırım. en az 35 korumalı güneş kremimi sürer, a'dan z'ye makyajımı yaparım.
işten dönünce de gene mutlaka makyajımı temizlerim, her gün ayrı ayrı maskelerim vardır kullandığım. ama haftada bir kez mutlaka buhar banyosu, ardından peeling, kendi hazırladığım doğal kil maskesi ardından aloe veralı nemlenidrme yaparım yüzüme. cildime dr murad ve ddf gibi dermatolojik ürünler uygularım market ürünlerini sevmiyorum.
vücuduma, ellerime, ayaklarıma haftada iki kere deniz tuzuyla peeling yaparım. geri kalan günlerde de hazır aldığım peelingleri kullanırım. banyodan çıkınca da mutlaka bebe ya da vücut yağıyla nemlenidiririm tüm vucudumu.
saçlarım için özel yağ karışımı hazırlatıyorum saç tipime göre. ya da kendim evde doğal bakımlar yapıyorum.
bunun dışında içten destek de çok önemli. fast food hiç tüketmiyorum denilebilir, cola falan asla içmem. günde 2 litre su içerim. yeşilçay, lavanta çayı, biberiye çayı içeirm günde 1er bardak mutlaka. meyve-sebze çok yerim.
ayrıca pilates, reiki ve yoga yapıyorum boş günlerimde. böylece hem sıkı bir bedene hem de dingin bi ruha sahip oluyorum:81:
şimdilik aklıma gelenler bunlar. :KK74:

masallah ne güzel hiç boş vaktin yok anlasılan hem bakımla geçiyo:KK9: merak ettim şimdi seni incecik fıstık gibisindir:KK16:

masallah ne güzel hiç boş vaktin yok anlasılan hem bakımla geçiyo:KK9: merak ettim şimdi seni incecik fıstık gibisindir:KK16:

canım ben çoğu zaman evden de çalışabiliyorum home office şeklinde. hem çalışırken bi yandan da bakım yapabiliyorum bu yüzden diğer çalışan bayanlara göre biraz daha şanslıyım galiba.
teşekkür ediyorum, estagfurullah:KK17:

canım ben çoğu zaman evden de çalışabiliyorum home office şeklinde. hem çalışırken bi yandan da bakım yapabiliyorum bu yüzden diğer çalışan bayanlara göre biraz daha şanslıyım galiba.

ohh masallah çalışkanızda ne güzel...bende elimden geldiğince bakım yapıyorum bebek olunca zor vakit buluyorum bide şu lanet çatlakları gördükçe sinir oluyorum diz kapağımın arkasındakiler hele deli ediyolar beni hamileyken 20 kilo al sonra geri ver vücud böyle oldu tabi spora başlıycam daha doğrusu eve yürüyüş bandı alıcam ve bacak hareketleri yapıcam sıkılaşırsam belki görünümü azalır tabi daha 16 kilo vermem lazım ama korkuyorum vermeyede daha beter çatlıycam diye herşeye çare var birtek şu çatlaklara çare yok insanın heveside kalmıyo kendine bakım yapmaya yaaa:KK43:

of off çok istiyorum şöyle peelingler kil maskeleri buhar banyoları yapmayı yüzüme.ama sorunlu bi cildim var.dokunuyor.nemlendirici bile fazla geliyor bazen.o da su bazlı nemlendiricimiz.

ya çok okudum gül suyu sürüyomuşsunuz cildinize çok güzel kokuyo yazmışsınız hangi markanınki o bende bitane var miğdem bulanıyo kokusundan hiç güzel kokmuyo:KK43:

şimdi bakım yapmayan kadın mı kaldı dünyada.herkes yapıyor.
ben önceden yok gece kremi,yok gündüz kremi,yok göz çevresi kremi,falan işte hepsini ayrı ayrı yapardım.ama artık bir şey keşfettim bütün kremlerimi attım çöpe inci tozu kullanıyorum haftada bir.süper birşey.herkese tavsiye ederim.
tabi her sabah ve akşam normal yüzümü köpük temizleyici ile temizliyorum.
göğüs sıkılaştırıcı kullanıyorum.sarkık değil göğüslerim ama sarkmasından çok korkuyorum.kötü duruyor çünkü.
ayak kremi kullanıyorum.
yediklerime dikkat ediyorum.mesela süt sevmem ama kalsiyum almam için maden suyu içiyorum onun yerine.
böyle kendime bakım yapınca çok mutlu oluyorum.

arkadsom inci tozunu merak ettim hangi marka lkullanıyosun..kozmetik ürünü mü uoksa aktarda falan mı var.. daha hiç duymamıştım krem gibi bişey mi işe yarıyor mu ve ne işe yarıyo cevaplarsan sevinirim:)

tamamen el alışkanlığı meselesi.. her sabah akşam yüzümü yıkarım, nemlendiricilerimi sürerim, maskelerimi düzenli yaparım, her gün duş alır, sporumu yapmaya çalışırım, evde bile makyajsız pek dolaşmam. bir alıştınız mı zaten bırakamıyorsunuz yüzünüz solgun bezgin geliyor, derhal yapmaya başlıyorsunuz. bir de el alıştı mı tüm rutinleri sabah 10 dk akşam 10-15 dk'ya düşürüyorsunuz, onu da azcık erken kalkın, tv karşısındaki dizinizden çalıverin, sizin de gününüz aydınlansın evdeki adamın da :KK24:

Son düzenleme:
bende kendimi baya saldım resmen üşeniyorum beni begenen bakımsız begensiin modlarına girdim kızlar bi iki gaz verin bişeyler yazında kendimi toparlıyayım:/

sabah kalktıgımda evdeysem dahı en azından bı allık bı goz kremı surerım evlıyım aynen .haftada bırgun hınt yagı vs bır gunde sınemekı sacıma uygularım ayrıca vazgecılmezım kıl ve maya maskelerıdır...kıloma dıkkat ederım bu aralar squat yapmaya basladım beyonce gıbı popom olsun dıye evde yapılan basıt bı spor tavsıye ederım :KK1::KK1::KK1: dısarda tabıkıı saclar fonlu cıldıme bb suruyorum artık fondoten agır gelmesın dıye full makyaj ıste :KK1::KK1: tonık buz kuplerı vs cıldıme uygularım..kısaca ınsanın ıcınde olması lazım ..ha arada degısıklıkte lazımm tabı solotıca lenslerım saolsun:KK1: ha sac rengımıde modelıde arada degısırımkı kendımı yenılıyım :KK52:

ohh masallah çalışkanızda ne güzel...bende elimden geldiğince bakım yapıyorum bebek olunca zor vakit buluyorum bide şu lanet çatlakları gördükçe sinir oluyorum diz kapağımın arkasındakiler hele deli ediyolar beni hamileyken 20 kilo al sonra geri ver vücud böyle oldu tabi spora başlıycam daha doğrusu eve yürüyüş bandı alıcam ve bacak hareketleri yapıcam sıkılaşırsam belki görünümü azalır tabi daha 16 kilo vermem lazım ama korkuyorum vermeyede daha beter çatlıycam diye herşeye çare var birtek şu çatlaklara çare yok insanın heveside kalmıyo kendine bakım yapmaya yaaa:KK43:

cnm ustte yazdım neler yaptgımıda sunuda soyluyumm her banyodan sonra once sıcak sonra buz gıbı su vucuduma tutuyorumm gogusler flan sıkılasıp dıklesıo ardından her banyodan sonra muhakkak bebe yagı suruyorum catlaklara ıyı gelıoo

gerçekten üşeniyorum ama arada bakım şart paspallıktan çıkmak gerek hatta depresyon belirtisi bile olabilir bu durum ama ben üşeniyorum bundan eminim. :KK31::KK31:

merak ettıgım bırşeyden zıyade..mesela şuan bakımsız bır şekılde pc karşısındayım..hıc ıcımden gelmıyor bakımlı olupta oturmak..yenemıyorum bır turlu bı ısteksızlıgımı..

merak ettıgım bırşeyden zıyade..mesela şuan bakımsız bır şekılde pc karşısındayım..hıc ıcımden gelmıyor bakımlı olupta oturmak..yenemıyorum bır turlu bı ısteksızlıgımı..
vıctorıa secret fashıon show yaz hazır pc deyken aç vıdeolar kısmından bı guzel izlee izlee bak görr bakalımm bakım yapıomusun yapmıomusun :) :) :)

X