Bakar mısınız arkadaşlar

vesileclkk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2024
11
0
20
Merhaba arkadaşlar bugün anneme yemeğe gittim ayıptır söylemesi balık yapmıştı yedikten 3 buçuk saat sonra dondurma yedim üstüne ve şuan ise midem bulanıyor ne yapabilirim korkuyorum acaba zehirlendim mi

Merhaba arkadaşlar bugün anneme yemeğe gittim ayıptır söylemesi balık yapmıştı yedikten 3 buçuk saat sonra dondurma yedim üstüne ve şuan ise midem bulanıyor ne yapabilirim korkuyorum acaba zehirlendim mi
Balık taze olduğu sürece sütten ve süt ürünlerinden zehirlenilmez. Balık ağır bi yemek olduğu için belki ondan dokunmuştur midenize

Balık taze olduğu sürece sütten ve süt ürünlerinden zehirlenilmez. Balık ağır bi yemek olduğu için belki ondan dokunmuştur midenize
Evet balık tazeydi Bilmiyorum ama yerken bişey yoktu zaten fazla da yemedim dondurmayı yedikten bi saat sonra midem bulandı ve kustum ardından mide yanması oldu ve gece 3.30 4 kadar devam etti nasıl uyudum onu bile bilmiyorum

Size yazdıktan sonra gece benim de midem bulandı ama ben sadece balık yemiştim arkasından bir şey de yemedim. Bence bize balık ağır geldi

Valla pazardan aldık çok da tazeydi anlarım ben balıktan senelerce balıkçılık yaptı babam ama gece benim de midem bulandı nefes verdikçe sanki balık koktu bütün ev ağır geldi sanırım
Annemin yaptığı balıkta tazeydi abim almış yerken hiçbirşey yoktu sonradan acısı çıkıyor bebişlerimiz için dayanmak zorundayız:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…