Bahçeci tüp bebek mi yoksa Bülent Tıraş tüp bebek mi

Merhaba, benim ikinci denemem yeni sonlandı o nedenle iki ay bekleyip öyle başlama kararı aldık Bülent hocayla. Kasım gibi başlayacağız. İnşallah ilk denemeniz hemen sonuç verir güzel haberleri alırız.
Insallah kasimdaki denemeniz saglikli bebisle, embriyolarla sonuclanir, hic umdunuzu kaybetmeyin.
Bülent hoca ve ekibinden memnun musunuz peki, bizim gibi dusuk amh uyguladiklari protokol genelde nasil oluyor ? Biraz paylasirsaniz cok mutlu olurum
Benim henuz ilk gorusmem olacak ve ayni zamanda sisli memorialde de on gorusme yaptiktan sonra karar verecegiz.
Ve cok cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin Allah buyuktur hepimiz icin

İkisiyle de görüşmek istiyorum. Üçüncü denememiz olacak o yüzden çok dikkatli davranmak istiyorum. Görüştükten sonra karar vereceğim.
Ben Bülent hocaya gidiyorum.İlaçları kesinlikle anlaşmalı eczaneden toplu getirtmeyin yakınlarda eczaneler var kendiniz alın ciddi fiyat farkı oluyor.Bilgi veren eğitim hemşireleri bulmazsın diye korkutuyor ama az ilerisinde 10 a yakın eczane var.Hepsinde mevcut

Ben Şişli memorial ile de görüştüm.Semra hanım konusuna çok hakim başarılı bir doktor.Ancak kuzenim orda denedi Semra hanım sadece ilk görüşmede var sonra her gittiğinde farklı doktor gördü,ilaç dozunda sorun oldu ve memnun kalmadı başarısız sonuçlandı

Evet kısmet olursa ekim ayında reglimin 2. günü başlıyorum.Evet Bülent hocadan genelde danışmanlık alıyorlar ve transferi o yapıyor.Ben tüm süreci yiğit hoca ile geçirdim çok memnunum hem insan olarak hem doktor olarak çok iyi bir insan

Yaa cok tesekkur ederim, kafam ô kadar karisik ki ikisi arsinda gidip geliyorum kalbim acibademde yana ama fiyati sisliden daha yuksek sanirim yigit hoca icin ozellilkle istiyorum bakalim 27 eylulde sisilide( ilk muayenesi ücretsiz, hic olmazsa baska bir doktor bakmis olur onden diye dusundum)
2 ekimde de yigit hoca île randevum var.
Allah utandirmasin ve kucaklarimizi doldursun insallah

Çok iyi yapıyorsunuz farklı doktor görmekle,ben bahçeci,Acıbadem ve Şişli memorial ile görüştüm.Sonra karar verdik.Bu süreç maddi manevi çok zor,Allah hepimizin kucağını sağlıklı bebeklerle doldursun inşallah Sormak istediğiniz birşey olursa özel mesajda atabilirsin sevgiler

Herkese merhaba, belki yardimi olur diye yazmak istedim ben 2.tup bebek tedavimi bulent hoca ile denedim, yigit hocada kontrollerime girmisti acikcasi cok ama cok memnun kaldim.. su anda hamileyim. Surec stresli oldugu icin akliniza en cok yatan yeri secin ama acibademdeki yogunluk sizi urkutmesin ( beni en basta urkutmustu cunku) … umarim hepiniz guzel haberler alir , cok guzel bir surec gecirirsiniz ama maslak acibademi dusunen varsa ben sonsuz tavsiye ederim

Merhaba.. bagısıklık serumu takılmısmıydınız acaba bir de gebelik aşısı yapıldınız mı ve genetige gönderdiniz mi

Merhaba.. bagısıklık serumu takılmısmıydınız acaba bir de gebelik aşısı yapıldınız mı ve genetige gönderdiniz mi
Merhaba bagisiklik serumu ve gebelik asisi yaptirdim, genetik icin hoca gerek yok demisti gondermemistik biz bi de embriyo glue yaptirmistim transferden hemen once

Merhaba bagisiklik serumu ve gebelik asisi yaptirdim, genetik icin hoca gerek yok demisti gondermemistik biz bi de embriyo glue yaptirmistim transferden hemen once
Bülent hocaylamı devam ettiniz.. bana da genetige illa gönderin sağlıklıyı transfer ederım diyorlar ama burda sizden başka da acıbadem de göndermeyenleri gördüm ben de bu seferkinde göndermicem ben de

Bülent hocaylamı devam ettiniz.. bana da genetige illa gönderin sağlıklıyı transfer ederım diyorlar ama burda sizden başka da acıbadem de göndermeyenleri gördüm ben de bu seferkinde göndermicem ben de
Evet hocayla devam ettim… bi arkadasimda orda denedi benden sonra onda da genetik de israrci oldu hoca genetikten de hep kotu geldi maalesef yani isinize karismak istemem ama bazi kaynaklarda okudugum kadariyla genetikte olan bazi hasarlar anne rahminde duzelebiliyormus da o yuzden gondermeden de bi denenebilir. Zaten gebeligin 3.ayinda nipt test yaptirdik o da ayni seye denk geliyor bebekte bi durum olursa allah korusun o zaman da ogreniliyor yine de karar sizin tabi

Ben sadece bazı kisiler genetige göndrrmeden yaparken bana illa genetik demelerine anlam veremedim. Genetige 1 gönderdm 1 saglam gelmişti yaşım da 30 zaten

Yaa saglikla kucaginiza alin insallah sizin yorumunuz bana cok iyi geldi cunku bende ayni kaygidaydim ve dun ilk muayenemi oldum yigit hoca ile basladim onunla devam edecegim belki transferde bülent hoca gelir cunku oyle bir hakkim varmis gerci daha cok basindayim surecin ve hayirlisi île pazartesi prp olacagim

Transferim olumsuz oldu malesef... şoku atlattım ama ne yapıcamı bilemiyorum. Siz ne yaptınız?
Ah ya rabbim en kisa zamanda saglikla nasip etsin size yeniden baslama gucu versin..
Sizin de sorun rezervdi sanirim degil mi ?
Bende dun yigit hocada ilk muayenemi oldum hayirlisiyla aslinda bülent hocayi da cok istiyordum ama ikisi birden olmuyormus. Benim sorun rezerv ve pazaretsi hayirlisi île prp yapacagim ve sonrasi bekleme olacak

Canımm benim rezervm bi tık az genel olarak fena değil. Asıl sorun rahmımde sekıl bozuklugu vardı genişletildi histeroskopiyle.. sonra da transfer oldum işte herşeyi yaptımm ama tutmadı nasip yigit hoca nasıl? Galiba transferi en son bülent hoca yapıyor herkese. Ben de orada devam edip etmeme konusunda kararsızım

Yaa iste neresi eksikse sanki butun sorun orada saniyoruz degil mi.. Benim rahim cok iyi cok temiz sukur ama rezev kotu iste herkesin bir yarasi var.. Allahim sana sabir ve yeniden baslama gucu versin, zor bir karar gercekten ne desem bilmiyorum benim de ilk deneyimim olacak dilerim son olur.
Yigit hoca sahane gercekten ben zaten cok ayrintili arastirarak girmistim rezerv ve prp de cok basarili,kendimi cok daha rahat hissediyorum onunla cok guzel dinliyor aciklamalari ilgisi cok iyi gorunen neyse o oldugunu gordum.
Bana ilk telefon gorusmesinde bülent hoca ilk muayenede ve transferde olacak ve yaninda istediginiz bir hocayi secebilirsiniz denmisti bende hic dusunmeden yigit hoca dedim ama dun iki hoca ayni anda girmeyecek birini secmelisiniz dediler yigit hocayi sectim cunku butun asamalarda o olacak ayrica transferde bülent hoca istege bagli gelebilirmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…