Bahçeci tüp bebek mi yoksa Bülent Tıraş tüp bebek mi

Deme öyleeeee senin içinde minnak bir can var 😍❤️ Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🌸 kilo gider zamanla. Benim kız kardeşim 30 kilo almıştı 😂 verdi ama
Tabi orası öyle onun varlığına şükürler olsun 🥰 ay yok ben o kadar almadım 73 geliyorum şimdide 😂 tez vakitte Rabbim sanada nasip etsin en güzelini 🥰

Yarın ilk iş pembe maviyi arayacağım 🙏🩵❤️
Telefondan bilgi vermiyolar diye biliyorum ama sor yinede sadece o zamanlar nevin hanımın muayene ücretini söylemişlerdi bana. Çünkü herkese fsrklı yöntem uyguluyolar. Burda ocak trasnfer grubundaydım ben. Ordaki kişilerin kullandığı ilaçları ben kullanmıyordum

Telefondan bilgi vermiyolar diye biliyorum ama sor yinede sadece o zamanlar nevin hanımın muayene ücretini söylemişlerdi bana. Çünkü herkese fsrklı yöntem uyguluyolar. Burda ocak trasnfer grubundaydım ben. Ordaki kişilerin kullandığı ilaçları ben kullanmıyordum
Zaten bahçeciye görüşmeye gideceğim. Aynı gün oraya da bi ön görüşme randevusu alayım bakalım. Ben Çanakkale de yaşıyorum yol gitmişken bir kere giderim en azından 😅😅😅😅

Zaten bahçeciye görüşmeye gideceğim. Aynı gün oraya da bi ön görüşme randevusu alayım bakalım. Ben Çanakkale de yaşıyorum yol gitmişken bir kere giderim en azından 😅😅😅😅
Aa çok mantıklı valla bende tekirdağda yaşıyorum ailem bursada diye orda yaptırdım transferden sonra yok yatcan şöyle olcak böyle olcak dikkat etcen diye çok duymuşsunfır ben transferden 5 gin sonra otobüsle Tekirdağa dönmüştüm. Hatta doktorum trasnferşn ertesi gün gidebilirsin bişry olmaz demişti ama ben 5 gün bekledim gebelilk testi yapmıştım hatta öyle gittiydim😁😁

Aa çok mantıklı valla bende tekirdağda yaşıyorum ailem bursada diye orda yaptırdım transferden sonra yok yatcan şöyle olcak böyle olcak dikkat etcen diye çok duymuşsunfır ben transferden 5 gin sonra otobüsle Tekirdağa dönmüştüm. Hatta doktorum trasnferşn ertesi gün gidebilirsin bişry olmaz demişti ama ben 5 gün bekledim gebelilk testi yapmıştım hatta öyle gittiydim😁😁
Yol çektiğinize değmiş en azından 😅😅😅 Çanakkale’de yapan klinik olsa hiç yormıcaz kendimizi de işte maalesef 🥲 yumurta takiplerinizi de Bursa da mı yaptırdınız? Zor olmadı mı?

Yol çektiğinize değmiş en azından 😅😅😅 Çanakkale’de yapan klinik olsa hiç yormıcaz kendimizi de işte maalesef 🥲 yumurta takiplerinizi de Bursa da mı yaptırdınız? Zor olmadı mı?
Çok haklısın başka şehirden gelip gitme sıkıntı. Yumurta takibimde nevin hamım yaptı o süreçte annemde kaldım. Zaten adete 15 gün kala iğne veriyolar her gün onu yapıyorsun. Sonra adet olunca haber veriyosun ona göre çağırıyorlar seni

İnşallah en kısa zamanda çok iyi sonuçlar alır, sağlıkla kavuşursunuz. Ben de bir ay sonra tekrar deneyeceğim. Bahsettiğiniz 130 binin içinde genetik test, transfer ücreti de dahil mi? Yoksa sadece tüp bebek tedavisi ve ilaçlar mı?
Teşekkur ederim. Inşallah bu yola cikan tum arkadaşlar iyi sonuç alir. Biyopsi, genetik testi ve transfer ucreti dahil değil. Biyopsi ve genetik test ucret için bugun yada yarin ararlar.

İnşallah en kısa zamanda çok iyi sonuçlar alır, sağlıkla kavuşursunuz. Ben de bir ay sonra tekrar deneyeceğim. Bahsettiğiniz 130 binin içinde genetik test, transfer ücreti de dahil mi? Yoksa sadece tüp bebek tedavisi ve ilaçlar mı?
Sadece tup bebek ve ilaclar.

Bahçeci de tüp bebek için 110.000 falan gitmiş midir?
Ben bahcecide ilk deneme 2021 temuzda başladim. O zaman fiyatlar başkayidi.şuan ordanin fiyatlar bilmiyorum. Laparaskopi ve histeroskopida oldum. 4 tane dondurulmuş 5 gun embroyo oldu ilk denemede. 2 tanesi transfer edildi ve hamile kaldim. Ama 10 haftada kalbi durdu ve kurtaj oldum. Sonra kalan iki tane embriyo tranafer edildi. Ikiside tuttu ama boş gebelik oldu. Ginede 10 haftaya kadar bekledik. Gine kurtaj oldum. Biraz kendime toparladim ve gecen sene gine kasim ayda ikinci tedavi başladim. 3 tane 6 gun embriyo oluştu ama genetikden hiç biri sağlikli gelmedi. Sonra dedim ki bu son deneme olsun ve turkiyenin en iyisi bulent traş seçtim. Bu sefer başka laboratuvar da olsun dedim. Ben ikisinden da çok memnunum. Elinden gelen her şey yaptilar.

Merhaba. Ben 2 kez bahçecide tup bebek denedim. Gayet memnun kaldim
Benim ilerli yaš oldun için(42 yaşindayim) sağlikli embriyo bulunamadi. Sonra bulent tiraşa geldim. Yumurta toplama işler bitti. Şimdi beklemedeyiz. Fiyatlar şoyle tup bebek fiyat 47100 ama kaliteli sperm seçmek için mikro çip fiyat 5800. (Herkeze uyguliyorlar. Heriyerde. Ama bunun ucredi bahcecide almiyolar. O tup bebek fiyatin içinde. ) Sperm yavaşliği varsa piezo elektrik 11400. Ilaclar bahcecidan 2 kat fazla verdilar . Mesela orda gonal f 150ml kulandim. Acibademde 300 ml. Toplam ilaclara 58230 lira verdik. Acibadem anlaşmali eczanedan hepsi bir arada getirdilar. Iğneler dahil. Bazi ilaclar bulunamiyor diye. Biz ilaclar dahil yaklaşik 130 bin odedik. Ama embriyolar 5 gune gelirsa genetik test icin biyopsi alincak. 6900 tl. Embriyo başi genetik test ucredi 10000. Transfer olursa transfer ucred 10400 tl. Bu kadar uzun yazdimi sebebi ben tup bebek masraf 70-80 bin tl olucak diyer duşuniyordum . Ama fiyatlar baya yuksek. Bu işler tek o tuo bebek 47000 tl ye bitmiyor.
merhaba, ben de dün itibari ile acıbadem maslak'ta başladım dediğiniz gibi 47100 tüp bebek ücreti 48.700 ilaçlarım tuttu ki hocanın kullanmamı istediği 3 tane vitamin var her biri 1000 liraya yakın ve 1 ay bile gitmiyor.
sizden ilave transfer ücreti mi istediler çünkü bana biz de transfer ücreti yok ikisi beraber 47.100 demişlerdi.
Ayrıca embriyoları genetiğe yollamamız şart mı? Bunu zorunlu mu kılıyorlar, çünkü okuduğum bir makalede genetiğe göndermenin o kadar da doğru olmadığını yazmışlardı.
Embriyolarınız donduruldu mu dondurma için ne kadar ücret aldılar?
Bilgi verebilirseniz sevinirim,
sevgiler

merhaba, ben de dün itibari ile acıbadem maslak'ta başladım dediğiniz gibi 47100 tüp bebek ücreti 48.700 ilaçlarım tuttu ki hocanın kullanmamı istediği 3 tane vitamin var her biri 1000 liraya yakın ve 1 ay bile gitmiyor.
sizden ilave transfer ücreti mi istediler çünkü bana biz de transfer ücreti yok ikisi beraber 47.100 demişlerdi.
Ayrıca embriyoları genetiğe yollamamız şart mı? Bunu zorunlu mu kılıyorlar, çünkü okuduğum bir makalede genetiğe göndermenin o kadar da doğru olmadığını yazmışlardı.
sevgiler
Embriyolarun biyopsi alindi ve donduruldu. Biyopsi ucred 6590 odedim. Ve embriyo başi genetik test için 9900 tl. Başka ucred almadilar. Benim iki başarisiz deneme oldun icin genetik test şart. Treansfer gunu 10400 tl odeme var. Embriyo çozdurme ucredi . O 3 tane vitamin bende 3 ay kulandim. Gonamax. Biyosteron ve seaqten. Biyosteron bir kutu zaten 20 gun gidiyor. Eşim maxanso kulandi. 1 kutu 10 gunluk. Bir ayilik vitaminlar yaklaşik 6000 tl tutiyor

sevgiler
Bana 12 gunluk ilaclar aldirdilar.58230 odedim. Ama tedavi 10 gun surdu. Iki gunluk iğneler elimde kaldi. Soğuk ilac oldu icin eczane iade etmedi. Onlar 10 bin tutarimda vardir heralde

sevgiler
en kaliteli sperm secmek için mikrocip kulaniyolar. Onun ucredi 5800 odedik. Sperm morfoloji duşuksa piezoelektrik kulaniyolar. Onun ucreti da airi 11400 tl

37 yaş ve düşük yumurta rezervi.. inşallah ilk denemede hemen başarılı olursunuz. Hakkımızda hayırlısı olsun.
.merhabalar, sizinle ayni durumdayiz bende 34 yasindayim ve rezervim az ilk kez tüp bebek yapacagim bülent hocaya bende randevu aldim ekimin basinda acaba siz basladiniz mi nasil ilerliyor merak ettim

.merhabalar, sizinle ayni durumdayiz bende 34 yasindayim ve rezervim az ilk kez tüp bebek yapacagim bülent hocaya bende randevu aldim ekimin basinda acaba siz basladiniz mi nasil ilerliyor merak ettim
Ben Bahçeci Ebru hanımla görüştüm çok tatlı bir bayan bana suan yapmadı biraz daha bekle dedi istersem çatlatma yapabiliriz dedi bende kabul ettim bu hafta çatlama iğnesi vurulucam bir görüşmenizi tavsiye ederim bahçeci araştırmalarıma göre laboratuvar konusunda en iyilerinden ben Altunizade şubesine gidiyorum

Merhaba, benim ikinci denemem yeni sonlandı o nedenle iki ay bekleyip öyle başlama kararı aldık Bülent hocayla. Kasım gibi başlayacağız. İnşallah ilk denemeniz hemen sonuç verir ❤️ güzel haberleri alırız.

X