Bahar Yorgunluğu

Aynı durumdayız..
Hiç birşey yapasım gelmiyor.. sabahları sürünerek kalkıyorum yataktan o işe gelmek işte çalışmak ölüm gibi geliyor bana biran önce eve gidip yatıp uyumak istiyorum hep :KK43:
Geçse de kurtulsak artık :KK43:

şekerli ve buğdaylı ürünleri yemeyeceksiniz. Başta çok zorlanılıyor uyuşturucu gibi ama sonra hiç aranmıyor. Sağlıklı yağlardan beslenmenizi oluşturmanızı tavsiye ederim. Paketlenmiş hiç bir gıdaya bence elinizi sürmeyin.
Hım anladım yapmaya çalışayım en iyisi göz kapaklarımı zor açıyorum artık

Bilmiyorum sizde de öylemi ama ben de 1 aydır geçmeyen bir yorgunluk hali var. Sürekli uyumak yada bir yere kıvrılıp öylece durasım var. İyiki evli değilim bu halimi gören koca evden kovardı galiba :KK53: Bu yorgunluk nasıl geçer bir bilginiz var mı. İş yerinde sürekli esneyip duruyorum kovulmaktan korkuyorum :KK23:
Ah ben de böyleyim.
Evliyim, hâlâ kovulmadım :KK53:
Kendimi bildim bileli bu aylarda böyle olurum.

Evde işler beni bekler. Ben yatıştayım.
Yemek temizlik çok zorluyor beni bu ara.
Köşe yastığı gibi bir kenarda durayım istiyorum. :işsiz:

Aynı durumdayız..
Hiç birşey yapasım gelmiyor.. sabahları sürünerek kalkıyorum yataktan o işe gelmek işte çalışmak ölüm gibi geliyor bana biran önce eve gidip yatıp uyumak istiyorum hep :KK43:
Geçse de kurtulsak artık :KK43:
Aynen masa başında sürekli bir uyku hali kafamı koyup uyuyasım geliyor ya :KK43:

Ah ben de böyleyim.
Evliyim, hâlâ kovulmadım :KK53:
Kendimi bildim bileli bu aylarda böyle olurum.

Evde işler beni bekler. Ben yatıştayım.
Yemek temizlik çok zorluyor beni bu ara.
Köşe yastığı gibi bir kenarda durayım istiyorum. :işsiz:
çok kötü bir durum açıkçası geçen yıllarda hiç bu kadar kötü olmamıştım ya

Bahar aylarını mıskın, yaz aylarının buyuk kısmını tatılde veya tatılde olma hayalı ıle gecırıyorum en verımlı calıstıgım surec ekım ve nısan arası

Testlerini yaptır özellikle b12 bu etkileri yaratıyor.
Demir eksikliği bile etkiliyor düşün.
Eğer hap kullanamıyorsan iğnesini veriyolar.

Bilmiyorum sizde de öylemi ama ben de 1 aydır geçmeyen bir yorgunluk hali var. Sürekli uyumak yada bir yere kıvrılıp öylece durasım var. İyiki evli değilim bu halimi gören koca evden kovardı galiba :KK53: Bu yorgunluk nasıl geçer bir bilginiz var mı. İş yerinde sürekli esneyip duruyorum kovulmaktan korkuyorum :KK23:

vala durumlar benzer. evliyim 1 çocuğum var çalışıyorum ayrıca tiyatro ile uğraşıyorum ve İngilizce çalışmam lazım. bu bağlamda hafta sonu oğlumu öğlen uykusuna yatırırken yanında uyuyakalıyorum. bi adamakıllı havalar düzene girse de rahatlasak.

Testlerini yaptır özellikle b12 bu etkileri yaratıyor.
Demir eksikliği bile etkiliyor düşün.
Eğer hap kullanamıyorsan iğnesini veriyolar.
izin alabilirsem yaptırayım en iyisi üniversitede günlük 5 tane iğne vermişti onu yaptırmıştım yine düştü galiba elim ayağım ve ensem yanıyor

Ben aktif spor yapıyorum. Sanıyorum yiyeceklere dikkat etmek ve spor yapmak faydalı olabilir. İki gün spor yapmasam sabah yataktan dayak yemiş gibi kalkıyorum. İmkânın varsa temiz havada yürü.

izin alabilirsem yaptırayım en iyisi üniversitede günlük 5 tane iğne vermişti onu yaptırmıştım yine düştü galiba elim ayağım ve ensem yanıyor

Bende kullanıyorum seni çok iyi anlıyorum :)
Düzeni şu şekilde zaten 5 gün peşpeşe haftada 1 tane vurulucak şekilde 5 hafta sonrasında testler ve aylık periyodu uygun görürse.
B12 o kadar düştüyse böyle devam edip gidiyor :)
Yataktan kalkamayıp birbuçuk saat boş boş yattığımı bilirim.

Ben aktif spor yapıyorum. Sanıyorum yiyeceklere dikkat etmek ve spor yapmak faydalı olabilir. İki gün spor yapmasam sabah yataktan dayak yemiş gibi kalkıyorum. İmkânın varsa temiz havada yürü.
sabah 8 den akşam 6 ya kadar işteyim. işyerim 1 saat uzaklıkta ve servisle gidip geliyorum eve gelince yemekti ortalığı topluyorum bir türlü vaktim olmuyo zaten olsada yürüyüş yapacağım yerler uzakta

Bende kullanıyorum seni çok iyi anlıyorum :)
Düzeni şu şekilde zaten 5 gün peşpeşe haftada 1 tane vurulucak şekilde 5 hafta sonrasında testler ve aylık periyodu uygun görürse.
B12 o kadar düştüyse böyle devam edip gidiyor :)
Yataktan kalkamayıp birbuçuk saat boş boş yattığımı bilirim.
küçük bir yer olduğundan o kadar detaylı incelememişti şimdi yaptırayım en iyisi o değil annem de anlamıyor sürekli bir tartışma içerisindeyiz

küçük bir yer olduğundan o kadar detaylı incelememişti şimdi yaptırayım en iyisi o değil annem de anlamıyor sürekli bir tartışma içerisindeyiz

Çok çok iyi anlıyorum seni.
Yatmaktan bi ara etlerim ağrıyordu :KK53:
Sana iğne verirse zaten kontrol etmek zorunda tekrar çağırıp değerlerine bakıcak.
Zorda olsa kalkmaya çalış özellikle her uyandıktan sonra duş almak biraz iyi gelir. :KK72:

X