Bağkur borcu bulunanlar sağlıktan nasıl yararlanıyorsunuz ?

alyevav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
551
623
Merhabalar
Konu nerede açılır bilemedim. Benim durumunda olanlar, tavsiyeniz tecrübeniz varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum
Bağkur prim borcum bulunduğundan sağlıktan yararlanamıyorum. Haliyle tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıramıyorum. BES yaptırınca tamamlayıcı sağlık sigortası yapılır gibi bir şey duydum ancak bu tür konulardan hiç anlamıyorum.
Özetle Bağkur borcu bulunanlar, sağlık konusunda ne yapıyorsunuz

benim babamın vardı. sonradan sgkya gecmisti. abim, babamı sgklı göstermisti yani kendi iş yerinde. o dönem babam yararlandı her seyden valla sorun olmadı. sonra emekli olacağı zaman bağkur borcunu komple yatırdılar o şekilde emekli oldu. ama tam da bilgim yok abim ilgilenmişti bu konuyla hep. ama babam hatta 3 defa ameliyat olmustu o dönem yani devlet her seyini karşılamıştı.

Devlet hastanelerinde vezne var oraya muayene ücreti yatiriyorsunuz o kadar.. eşimin vardı 4 sene önce 7 TL idi şimdi 50 gibi birsey olmuştur.. muayene olmadan önce para yatırılıyor sonra doktora çıkıyorsunuz

Devlet hastanelerinde vezne var oraya muayene ücreti yatiriyorsunuz o kadar.. eşimin vardı 4 sene önce 7 TL idi şimdi 50 gibi birsey olmuştur.. muayene olmadan önce para yatırılıyor sonra doktora çıkıyorsunuz
Teşekkür ediyorum bende bu şekilde yapıyorum şuan ancak tahlillerde bu kadar makul kalmıyor ne yazık ki

8 tl ödeyerek muayene olabiliyorsunuz. Tetkiklerden de ekstra para alinmiyor

170i arasınız bir bilmiyorum bilgi verirler mi ama çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı hattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…