Bağırsaklarım çalışmıyo kabızlık bela oldu resmen :(

Bunu bi dönem bende yaşadım bana sabahları nescafe iyi geliyordu ac ac.

Ayagmı taşa basıp süt içiyordum wc cıkmak icin.

Zeytinyağ içmek kaysı fln onları geciyorum eminim böyle milyon tavsiye almıssındır..

Dert ortağım valla beni anlayabilirsin o zaman beni sadece bekunis çözüyor onun dışında bütün yöntemler boş insan 5 gunde bir wcye çıkar mi yaaa.. cikarsa nasil zayiflar. Inanir misin dal gibi arkadasim var benden bin kat çok yer ama yemek yesin hemen kalkar wcye gider ondan zayif zaten

Aynen oyle diyorum ya 52 kilodan 67 kiloya kadar çktm bn bu sebepten. 65 flan olmustum sonra bu otu aldi babam bana daha bu yilin basndaydi sanrm kullanmaya basladm hocalk yapyorm o zaman cok duzenli kullanyordm yedklerme dikkat ettm suan 58 kiloym evde oldgm icn rahata verdm kendimi kullanmyorm ve cikamiyorum da dun icmistm cktm bgn ckmadm mesela. İnan super birşey bnm icn mucize

Dert ortağım valla beni anlayabilirsin o zaman beni sadece bekunis çözüyor onun dışında bütün yöntemler boş insan 5 gunde bir wcye çıkar mi yaaa.. cikarsa nasil zayiflar. Inanir misin dal gibi arkadasim var benden bin kat çok yer ama yemek yesin hemen kalkar wcye gider ondan zayif zaten
Ben geçen başka bir sebepten dolayı doktora gitmiştim fakat bu durumdan bahsettim , bende gün boyunca az yiyeyim veya çok yiyeyim hiç bir şekilde wc ye çıkamıyorum..

İncelemeler yapıldı ama bir türlü neden olduğu bulunamadı
Şimdilik kayısı gün kurusu kuru erik ve elimdeki ilaçklarla çıkabiliyorum..

En kısa zamanda tekrar gideceğim

Nasıl uygulayacağız peki bunu canım ?
Sabah aç karna su kaynatiyorum bardakta demliyorum iki uc dakika bekletip iciyorum sonra. Akşama dogru çıkıyorum.interntte gece yatmadan demiş ama ben sabah kullanyorm babam oyle soylemisti aldgi kisi onermiş bu sekilde sanrm. İnanın cok faydasni gordum. Bu durum cok sknti oldgu icn sizi cok iyi anliyorum. Bnm barsaklarm catlak ve benm tek yardmcm bu. İlaclar cok agri yapyor

Ben kefirden tut deve sütüne kdar denemdgm brsey yoktu kac şişe deve sütü içtm mgdem bulana bulana ama en iyisi buydu

Ben geçen başka bir sebepten dolayı doktora gitmiştim fakat bu durumdan bahsettim , bende gün boyunca az yiyeyim veya çok yiyeyim hiç bir şekilde wc ye çıkamıyorum..

İncelemeler yapıldı ama bir türlü neden olduğu bulunamadı
Şimdilik kayısı gün kurusu kuru erik ve elimdeki ilaçklarla çıkabiliyorum..

En kısa zamanda tekrar gideceğim
Haklisin canim gitmekte fayda var

Sinameki edinin, marketlerde de mecvut.
Bir çay fincanına, 10-15 tutam kadar demleyin.
5 dakika sonra için.
Birkaç saat içinde iyi geldiğini göreceksiniz.

Canim sinemaki cok zararliymis faydasini bilmem de kanser etkisi yapabiliyomus bence arastir derim
Hiç bunu duymamıştım.
Araştırdım netten ve yine de bir zararını görmedim.
Çünkü doktor arkadaşlarımın da önerisiyle de bunu yapıyorum.
Tabi ki her gün içilecek bir şey değil.
Çok zor durumlarda ayda belki 1 ya da 2 defa yapılacak bir çay bu.
Hatta yılda 10 u geçmez içtiğim.
Ayrıca neredeyse tüm zayıflama çaylarının, o satın aldığımız form, elma gibi hazır poşet çayların içerisinde de var.

Hiç bunu duymamıştım.
Araştırdım netten ve yine de bir zararını görmedim.
Çünkü doktor arkadaşlarımın da önerisiyle de bunu yapıyorum.
Tabi ki her gün içilecek bir şey değil.
Çok zor durumlarda ayda belki 1 ya da 2 defa yapılacak bir çay bu.
Hatta yılda 10 u geçmez içtiğim.
Ayrıca neredeyse tüm zayıflama çaylarının, o satın aldığımız form, elma gibi hazır poşet çayların içerisinde de var.
Canim doktorun tavsiyesiyse tabiki bisey diyemem ama ben yarari kadar zarari da var diye biliyorum tabiki ölçülü olmak sart herseyin fazlasi zarar

Canim doktorun tavsiyesiyse tabiki bisey diyemem ama ben yarari kadar zarari da var diye biliyorum tabiki ölçülü olmak sart herseyin fazlasi zarar
Yine de kulağıma küpe yapacağım söylediklerinizi.
Son çare olarak deneyeceğim sinamekiyi, uyarınız için çok teşekkür ederim.

Yine de kulağıma küpe yapacağım söylediklerinizi.
Son çare olarak deneyeceğim sinamekiyi, uyarınız için çok teşekkür ederim.
Sinemakiyi annem de kullandi ama bi sure sonra onsuz cikamaz oldu hepten birakti bekunis kullanmaya basladi kendisindr hemoroid de vardi zaten

Her şeyi deneyip hala sonuç alamadıysanız, eczaneye gidin kabızlık ilacı isteyin. Lax ile başlayan bir ilaç var adını tam hatırlayamadım, affedersiniz poponuzun içine sıkıyorsunuz, 10 dk içinde temizliyor bağırsakları. Ameliyat öncesinde de hastalara verirler bağırsakları temizlemek için.

Her şeyi deneyip hala sonuç alamadıysanız, eczaneye gidin kabızlık ilacı isteyin. Lax ile başlayan bir ilaç var adını tam hatırlayamadım, affedersiniz poponuzun içine sıkıyorsunuz, 10 dk içinde temizliyor bağırsakları. Ameliyat öncesinde de hastalara verirler bağırsakları temizlemek için.
Ya asil sorun şu benim wcm gelmiyo da yapamıyorum geliyo da yapamiyo değilim gelmiyo

Gecmis olsun öncelikle. Benim sana tavsiyem gecici cözümlerden vazgec. Beslenme düzeninde bir problem var. Sonuc kabizlik, kilo vesaire olabilir saglik sorunlari da buna dahil. Gecici cözümlerle ilgilenmek yerine bagirsak düzenini asil bozan seye odaklanmalisin. Yediklerinin ve yasantinin bunda yeri büyük.
Önceleri hem beslenmesini bilmezdim hem de cok stresliydim ve senelerce kabizlik sanki normal yasam sekliymis gibi yasadim. Böyle düsünmekte yanilmisim ve su an cözümü buldum. Simdi saglikli besleniyorum arada yine abur cubur yiyorum ama kendimi daha saglikli hissediyorum. Hamileligimde basladim kendime dikkat etmeye. Kolayi hayatimdan cikarttim, hatta bütün gazli icecekleri. Seker tüketimimi azalttim. Düzgün beslendikce zaten vucut da rahatliyor ve senden daha az sey istiyor. Spor yap ve derin derin nefes al.
Kabiz olmanin nedenlerini düsün. Gecici cözümler cözüm degildir.
Her gün bir ya da iki kere cikiyordum ama bütün cocuklugum ve ergenligim de dahil yani hayatimin ilk 19 senesi kabiz yasadim. Sana tavsiyem bunlar. Ben cözümü saglikli yasamakta buldum. Inan kilo bile veriyor insan kendiliginden, saglikli olunca hersey yolunda gidiyor =)

X