Bağırsaklarım çalışmıyo kabızlık bela oldu resmen :(

Gullumay

Life is good
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
51
23
29
Bağırsaklarım bütün bitkisel şeyleri denememe rağmen çalışmıyor 5 günde wcye çıkamıyorum resmen sizce neler yapabilirim?
Tavsiyelerinize çok ihtiyacım vaar....

Bekunis diye bitkisel bir hap var, eczanelerden temin edebilirsin. Çok zorunda kalmadıkça kullanmamanı tavsiye ediyorum ama tüm yolları denediysen bunu deneyebilirsin. 3-5 tl civarında bir şeydi.

Bekunis diye bitkisel bir hap var, eczanelerden temin edebilirsin. Çok zorunda kalmadıkça kullanmamanı tavsiye ediyorum ama tüm yolları denediysen bunu deneyebilirsin. 3-5 tl civarında bir şeydi.
Canim ben bekunisi kullanıyorum zaten ama sik kullaninca bagirsaklar tembellesiyomus ondan haftada 1 mecbur kalirsam 2 defa kullanıyorum mesela aci cehre aldim hic faydasi olmadi kayisi sabah ac karna iciyorum yok yani bekunis de agri yapiyo ama tek faydasi olan o yani tavsiyen icin cooook Teşekkürler :) :KK66:

bende aynı dertten muzdarıbım bekunıs cok agrı yapıyordu bende dulcolax ı onerırım
Bende bekunis kullanıyorum dulcolaxi senden duydum canim aklimda olsun ben aslinda daha bitkisel seyler de denedim aci cehre kayisi cayi kuru kayisi hicbirinin faydasi yok ilaclar da tembellik yapiyo alıştırinca tavsiyen icin coook sagol canim :KK66:

Kuru kayısı deneyin bence. Bi de aç karnına ılık ballı su.

Canim denemistim ama bi faydasini göremedim hala devam ediyorum balli limonlu ilik suya kayisiya cok sagoooll
Rica ederim, umarım işe yarar. Bir de bikaç gün katı değil de sebze ağırlıklı beslenin, zeytinyağlı olsun yemekleriniz. Bağırsakları çalıştırır diye biliyorum bunlar.

Canm benimde oyle bi sorunum var doktra gitmistm bnm barsaklarm catlak daha riskli bi durumdaym açlık otu var aşruk otu olarakta geçebiliyor sabahlari aç karna ya da gece yatmadan iç işe yaryor bn o olmadan cikamiyorum

Rica ederim, umarım işe yarar. Bir de bikaç gün katı değil de sebze ağırlıklı beslenin, zeytinyağlı olsun yemekleriniz. Bağırsakları çalıştırır diye biliyorum bunlar.
Diyetteyim zaten sebzeyi de cok severim lif agirlikli besleniyorum ama bakalim yine de devam herseyeee

Canm benimde oyle bi sorunum var doktra gitmistm bnm barsaklarm catlak daha riskli bi durumdaym açlık otu var aşruk otu olarakta geçebiliyor sabahlari aç karna ya da gece yatmadan iç işe yaryor bn o olmadan cikamiyorum
Aklimda olsum canim o zaman ben aci çehreyi cok onerdiler aldim hicbi ise yaramadi ya resmen :KK43:

Canim denemistim ama bi faydasini göremedim hala devam ediyorum balli limonlu ilik suya kayisiya cok sagoooll
erik yee kütür kütür bi torba erik bitir bakalım kalıyor mu bağırsak sıkıntısı
ayrıca kayısıyı da taze ye bence
ve bir torba yine
aşırısı hepsinin ishal yapıyor :KK53:

Aklimda olsum canim o zaman ben aci çehreyi cok onerdiler aldim hicbi ise yaramadi ya resmen :KK43:
Ben dort yildr bu sorunu yasyorum guzelim inan denemdigim sey kalmadi bu yuzden 15 kilo aldm en sonunda babam saolsun buldu bunu bana inan hic bi zarari yok inetrnettn arastir aclik otu dye cok ise yaryoe ve faydalarida var

erik yee kütür kütür bi torba erik bitir bakalım kalıyor mu bağırsak sıkıntısı
ayrıca kayısıyı da taze ye bence
ve bir torba yine
aşırısı hepsinin ishal yapıyor :KK53:
Annem erik almis tam da bugun ama kara erik bakalim denemekte fayda var sabah ac karna tuketeyim en iyisi kolay kolay çıkamayan biri olarak :KK66: Teşekkürler ..

Ben dort yildr bu sorunu yasyorum guzelim inan denemdigim sey kalmadi bu yuzden 15 kilo aldm en sonunda babam saolsun buldu bunu bana inan hic bi zarari yok inetrnettn arastir aclik otu dye cok ise yaryoe ve faydalarida var
Aktardan mi aliyoruz canim kac tl? Bebxe sirf bu yuzden kilo veremiyorum diyette olunca daha zor

Dert ortagimsin..

Daha simdi gittim ilaclarimi icmeye barsak duzenleyicilerimi falan..

Kuru kayisi gun kurusunu denedim.
Ama hic biri kuru erigin yerini tutmuyor..

Aktardan mi aliyoruz canim kac tl? Bebxe sirf bu yuzden kilo veremiyorum diyette olunca daha zor
Aynen aktardan ama her aktarda bulunmayablyor iyi arastırnn. Kzlar kesin çozum bende kilo veremiyordm hic bie sekilde bunu duzenli icince kilo verdm diyette yaptm tab .

Dert ortagimsin..

Bende her tuelu seyi denedim. Kayisindan incire bitkisel caylar ilaclar. Ama en sonunda bu açlık otu tek faydasni gordgm hic bi yan etkisi olmayan çay bana iyi geldi. İnetrntte aclik otu dye geciyor ama bn aşruk otu diye blyordum

Dert ortagimsin..

Dert ortağım valla beni anlayabilirsin o zaman beni sadece bekunis çözüyor onun dışında bütün yöntemler boş insan 5 gunde bir wcye çıkar mi yaaa.. cikarsa nasil zayiflar. Inanir misin dal gibi arkadasim var benden bin kat çok yer ama yemek yesin hemen kalkar wcye gider ondan zayif zaten

Kzlar ot bu

Eklentiler

• Screenshot_2015-07-31-21-44-07.png
    Screenshot_2015-07-31-21-44-07.png
    348,2 KB · Görüntüleme: 287
X