Badem Gözlüm

kriegerin

benim can oğlum
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
8.514
11
sositosositoArkadaşlar badem gözlüm veteriner.özelde çalışıyor.benim zorlamamla sözleşmeli subaylık sınavına girmişti.7 kişi alacaklardı.bugün sonuçlar açıklandı.badem gözlüm artık subay.ayın 23 ünde sağlık raporu alacak ve şubatta kursu başlayacak.allah nasip ederse ağustosta teğmen olarak başlayacak.adanadan ve badem gözlümün ailesinden ayrılacağızsositosositohihoyyythihoyyythihoyyyt

hakkinizda hayirlisi neyse o olsun canim..bade gözlünün bu kursuda inşallah iyi geçer arkasinda yaninda senin gibi seveni caninin ateşi olduktan sonra çoook şeyler başarir senin badem gözlünn:)

sağolun canlarımmm
geçirdiğimiz okötü olaydan sonra böyle güzel bir habere ihtiyacımız vardı

"Badem Gözlüm" başlığını okuyunca aha dedim bu benim Sönmez,güzel bir haber getirmiş inşallah!!!:lepi:
Nasıl da benim kalbim temiz ayol böyle..kaydirigubbakcemile3
Canım benim...Çok çok sevindim..:1hug:
Hayırlı uğurlu olsun,sizlere yepyeni güzel bir yaşamın başlaşngıcı olsun inşallah..:Saruboceq:

canııııımmm,badem gözlünede sanada gözün aydın diyorum.insanın doğduğu yer değil,doyduğu yer memleketiymiş.sağlık olsunda,yine gönüller bir olur.hiç üzülme.inşallah diğer sınavlarıda kazanırda isteğiniz gercekleşir.allah yolunuzu acık etsin ve güzel bir yere düşer adanayı aramazsınız.

Hayirli olsun canim.......

Eşiniz ve sizin adınıza çok sevindim.
Böyle kutsal bir meslekte olması çok güzel
Hakkınızda hayırlısı olsun
İnşallah çok güzel yerlere tayinleriniz çıkar
Artık asker eşleri topiğine bekliyoruz sizleri
Sevgiyle kalın

hayat işte canım...
bir kötü haber bir iyi haber...
çok sevindim seni ve badem gözlü kahramanını tebrik ediyorum...
gönlünüzden geçenler fazlasıyyla sizin olsun..

Hayırlısı olsun,inşallah herşey gönlünüze göre olur.bir de bebiş oldu mu süper olur:lepi::Saruboceq::1hug:

hayırlı olsun
böyle güzel haberler duymak sevindiriyor insanı
herşey gönlünüze göre olur inşallah

hayırlı olsun! aslında ilk önce gözünüz aydın demeyi düşündüm, mesajınızdan yer değiştirmenin sizi çok mutlu edeceği anlaşılıyor. ağzınızın tadı kaçmasın bir daha:Saruboceq:

kız ayşee
hayırlı uğurlu olsun
hakkınızda herşeyin hayırlısı rabbim herşeyi gönlünüze göre versin inşallah
canım benimm

ne güzel ya kocalar arada bir karılarının sözlerini dinlemeli...
hayırlı olsun inşallah daha güzel şeylerin başlangıcı olur.......

canım benim sabah sabah aldığım en güzel haber
inan bana çok sevindim
inşallah badem gözlünün yeni işiyle beraber allahım size daha nice güzellikler ve mutluluklar yaşatır.

Senin hep böyle ışıl ışıl güzel haberlerine yazarız İnşallah...
Umarım dilediğin herşey senin olur... Şeniz

ayşeciğim çok sevindim canım adınıza allah gönlünüze göre versin arkadaşım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…