Göz Makyajı badem gözler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
güzelmişsin copserbeti :)
ama benim gözlerim büyük ve yuvarlak olduğu için komik oldu bende pek beceremedim :S:KK43:

gözün alışık olmadığı için öle gelebilir bence pes etme hemen canım ya dene bi kaç kere daha bende anamın karnında öğrenmedim ya deneye deneye alıştım düzgün yapmaya =)

ayyy ben hayatta böyle göz makyajı yapmayı beceremem senağlama düğünümde bile bu kadar profesyonel diildi makyajım, sen tam uzman olmuşunkaydirigubbakcemile5

brccccccz9.jpg

ben dedim işte harkulade makyaj yapmıssın gözlerinde cok tatlı bu arad.. yakısmıs makyajın canım.. =)

ben dedim işte harkulade makyaj yapmıssın gözlerinde cok tatlı bu arad.. yakısmıs makyajın canım.. =)

:eek::eek: çok saol canım..gözlerim dışında cildime ağır makyaj yapmaktan kaçınıorum zaten allık dışında hiçbişey sürmem yüzüme...fondöten vb şeyler erken yaşta kırışıklıklara neden oluo çünkü fisfisfis

ayyy ben hayatta böyle göz makyajı yapmayı beceremem senağlama düğünümde bile bu kadar profesyonel diildi makyajım, sen tam uzman olmuşunkaydirigubbakcemile5

saol tiramisu a.s yaklaşık 7-8 senedir gözüme dewamlı kalem çekiorum artık kalem olmadı mı kendimi garip hissediyorum =) ee alışıncada oluo bu kadarı fisfisfis

sürmenede gerek yok gayet ii görünüo cildin zaten =) cok basarılı yapılmıs alıskanlık meselesi bide..

benim gözlerim yeşil ve biraz küçük ayrıca saçlarım da bakır kor kızılı ve beyaz tenliyim. :s nası bi göz makyajı ve kalem rengi önerirsiniz acaba bunlara uygun ?

benim gözlerim yeşil ve biraz küçük ayrıca saçlarım da bakır kor kızılı ve beyaz tenliyim. :s nası bi göz makyajı ve kalem rengi önerirsiniz acaba bunlara uygun ?

acık renk far özellikle beyaz ve bej tonlarında yesil rimel toz pembe bi allık ve acık renk parlatıcı mütiş durur yada dudak renginde bi ruj... yerimseniben

gözlerin çok güzeeeeeeeeeell

çok saol cnm ayrıca fondoten nemlendirmez eğer cildin kuruysa belki nemlendirir ama unutma ki fondoten cilde sürüldiüğünde gözenekleri tıkar cildin nefes almasını engeller..cildine fondoten sürmek yerine yüzünü sabahları maden suyuyla yıka =) eğer cildin yağlıysa maden suyuna limon sıkıp yıka kurutmasına yardımcı olur hem o parlaklık gider hemde maden suyu mineral içerdiği için cildine çok daha güzel bi görünüm werir :jeyyar:yerimseniben

ama ben kılcal damar kızarıklıklarını kapatmak için kullanıyorum canım :KK43:

bayanlar ben üst gözlerime iç kısmına kalem cekiyorum acayip huylanıyorum ve alt tarafa bulasıyo cıkıyo hemen.. bunun bi yöntemi falan varmı..

bayanlar ben üst gözlerime iç kısmına kalem cekiyorum acayip huylanıyorum ve alt tarafa bulasıyo cıkıyo hemen.. bunun bi yöntemi falan varmı..

a.s ewet canım alışana kadar gıdıklanır gözünde sulanabilir :KK70: ayrıca gözlerini açıp kapadıkça yani kırptıkça alt tarafa bulaşıo ewet ona pek engel olamazsın :bbo:

X