Bacaklarm srtyo sonra piik oluyor:(

esiraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
4
0
43
bacaklarım kalın olduğu için sürtüyor.pantolonla bişey olmuyor ama etek giyince mutlaka tayt giymem gerekiyorhadi etekle yine sorun değil ama tatilde çok zor oluyor sanki bütün kilo bacaklara toplanmış:)pudranın etkisi 5dk yürümeye başlayınca geçiyor hemen sürtünmeden dolayı terliyor işte bildiğiniz bişeyler varmı?

yaa ben de son zamanlarda kilo aldım biraz bende de olmaya başladı bu tayt boxer giyiyorum eteğin altına çok rahatsız olursam da çözüm nedir bilmem =) sebep olan aldığım kiloları verip de kurtulmam lazım :kedi:

valla ben bronzlaştırıcı güneş yağı sıkıyorum yağ olunca etkisi biraz daha uzun sürüyo ama yine de az da olsa pişik oluyo.yapcak bişey yok.çok kısa etek giymediğin sürece bi külotlu çorabı kesip şort gibi giyebilirsin belki.denemedim ama..

ayy cnm yaa :teselli:
yaz değilde diğer zamnlarda korse giyebilirsin
bacaklardan baslayıp bele kadar cıkan korselerden
o bacaklarını biraz toplar belki sürtünmeyi önleyebilir

bende de iki gün önce olmuştu malesef önce bebek pudrası sonra bepanten sürdüm bir kaç saat sonra geçti aıcısı falan çok şükür.

geçen sene sıcak havalarda sürtünmeden dolayı pişik olmuştum, o bölgeye ağda yaptırınca simsiyah leke gibi olmuştu. sürekli sürtünme terleme acı kullanmadığım pudra vs kalmadı koltuk altına sürülen rolonları bile sürdüm bacak arama, tek çözüm tayt giyinmek çünkü külotlu çorap bile yakıyor naylon olduğu için (((

canm taytda külotlu çorap gibi rahatsz etmez mi

tabiki tayt, bepantene ve pudra iyi gelir ama, bence orayı uzun vadede toparlamak lazım, en basitinden sandalyeye oturun iki dizin arasına küçük yastık koyun sıkıp bırakın, hergün yapın, ilk zamanlar az sonra sayıyı arttırın.

benimde oluyor aynı şey zayıfkende oluyordu çok bitişik başarklarım birbirlerine sürtünerek yürüdüğümden oluyor yazın sıcağında ben o yüzden kısa penye taylar aldım kısa etek giymiyorum ama elbise vs giyerken o taytları giyiyorum ve çamaşır satan yerden böyle penye değilde korse kumaşından paçalı don gibi boxerin uzun kısa şort tarzında 10 liraya bir ürün aldım oda çok güzel sımsıkı sarıyor penye şort giydikçe bollaşabiliyor o tarz bi tayt alabilirsiniz naylonda değil çok rahat
bu olayın başka çözümü yok ne yazık ki zayıflamak zayıf olsaanızda bende oludugu gibi bitişik yürümekten oluyor mecbur hep tayt şort giyeceğiz

ortaokuldayken bendede vardı bu sorun çok kötü bişey ya insan doğru düzgün yüreyemiyo sırf bu yüzden,geçmiş olsun ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…