Bacaklarını kalınlaştırmak düzgünleştirmek isteyenler

malosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
774
8
merhaba bayanlar, bacaklarını inceltmek isteyenlerin alani var ama biz nolcaz düzgün olmayan bacaklarımızla nasıl miniler giycez yaz geliyor herkes bildiği egzersizleri burda paylaşırsa sevinirim , evde kendi imkanlarımızla yapabilceğimiz egzersizler olması çok önemli. hem ne kadar çok öneri olursa o kadar iyi çünkü her egzersiz her bacakta yanıt vermeyebiliyor, o yüzden daha çok çözüme ihtiyaç var şimdiden teşekkür ettim

bacagin neresini kalinlastirmak istediginize bagli aslinda.üst taraflari ve kalca icim squat yapmalisiniz.yani çömelme.eller önde oturup kalkacaksiniz.ayaklari yana dogru acarsaniz ic bacak öne dogru tutarsaniz ön ve arka calisir.
alt icinse yani kalflar parmak ucunda elinize dumbell alip inip kalkin.ya da su sisesi.ama cok zor gelisiyor bu kaslar.
en önemlisi ise bunlari yaparken protein alin.mesela 60 kiloysaniz 70 gr protein.kadinlar östrojenden dolayi zor gelisir.öyle kötü duran kaslari olmaz yaglanmadikca korkmayin

sağol önerilerin için, ben baya basenli olmama rağmen üst bacaklarım çok ince yani diz kapaklarının hemen üzeri ve ben orayı çalıştıracak hiçbir egzersiz bulamadım malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…