Bacaklarım hem parantez, hem de baldırlarım bileklerim acayip kalın :(

Pinky9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
560
149
kızlar merhaba,ben bacaklarımı napıcam yaa:KK43:
hem eğriliği düzeltip hemde alt bacakları inceltebilmenin bir yolu var mıdır ki:KK43:

Son düzenleme:
o kadar kişi okumuş kimse bişi demicekmi ya:KK14:

kızlar merhaba,ben bacaklarımı napıcam yaa:KK43:( bikere parantez bacak sorunum var, bunun için dolgu yaptıranlar duydum ama dolguda yaptıramam çünkü dizden aşağısı acayip kalın bileğim falan çok kalın,hiç zarif değil çok utanıyorum kimse görmesin istiyorum:KK43:
inceltmeye uğraşsam daha çarpık olcak. dolgu ameliyatı olsam daha kalın olcak.

hem eğriliği düzeltip hemde alt bacakları inceltebilmenin bir yolu var mıdır ki:KK43:

benmde basımda aynı dert war once bı doktra gostersek dıorum caresı wardr.. cnm yaa bende krkuyorum doktra gtmeye

cok ıyı bı doktr warmıs kac haftadr arastırıyodum.. msj atmıs cnm once bacakların resmını cekp doktra gondrckmısz.ona gore ne ypması gerekıo sylıckmıs .ben kafama koydum yptrcm.ufacık bıle ıgneden korkmama ragmn yaptrmm lazım etek gymk ıstıyorum:KK43:

benmde basımda aynı dert war once bı doktra gostersek dıorum caresı wardr.. cnm yaa bende krkuyorum doktra gtmeye

cok ıyı bı doktr warmıs kac haftadr arastırıyodum.. msj atmıs cnm once bacakların resmını cekp doktra gondrckmısz.ona gore ne ypması gerekıo sylıckmıs .ben kafama koydum yptrcm.ufacık bıle ıgneden korkmama ragmn yaptrmm lazım etek gymk ıstıyorum:KK43:

seninde hem parantez hem kalın mı canım ? hangi doktormuş o bana da anlatsana tam :))

benimde bacaklarım çarpık.ama kalın deil tam tersi üste göre ince.ve diz iç tarafın kalın.şuan o kadar kafama takmış durumdayım ki anlatamam.yaz geldi benim yine bacak krizim başladı.

benimde bacaklarım çarpık.ama kalın deil tam tersi üste göre ince.ve diz iç tarafın kalın.şuan o kadar kafama takmış durumdayım ki anlatamam.yaz geldi benim yine bacak krizim başladı.

bulent cıhantımuru onerıo herkes cnm benmde cok kotu ya bcklarımdan tıksnıorm yptrmm lazm

bulent cıhantımuru onerıo herkes cnm benmde cok kotu ya bcklarımdan tıksnıorm yptrmm lazm

bülent cihan timur mu adı tamam bir araştırıyım bende, sende konuşursan bana burdan yazar mısın canım:)

X