Bacakları ve yürüyüşü düzeltmek?

tatlım benim ya ben geçen yaz o dediğin ürünün aynısını bi kozmetikçide denedim.. ama malesef hayalkırıklığı en doğal duracak tonu bile çok yapmacık duruyor.. malesef o kadar belirgin ki bacaklarımdaki benekler, onu sürüp çıktım kozmetikçiden, eve gelene kadar gene güneşte belirdiler..:KK43: (kendiliğinden oluyor işte annemde de var, kıl kökleri kalın kalın bizde, ki ben esmer ve kalın tel saçlı filan da değilim, güya ) :KK43: benim cildim beyaz ve soluk renklidir.. o yüzden o spreylerin rengi fazla canlı kaçtı bana.. ama keşke hayatımın sonuna kadar kurtulabilsem dicem şu lekelerden yapay bi gizleme makyaj olmadan.. :KK43:
o yüzden bugün gittim madecassol aldım tedbirli davranarak sürdüm bacaklara, birkaç güne belli eder.. kalçamdaki çatlaklara da tabi.. önümüzdeki hafta neutrogenanin nemlendiricisini alacağım o zamana kadar evde kalmış bir st. ives yağsız hypo allergenic nemlendirici losyon buldum, onu kullanıcam :44:

masaj da işe yarar aslında bacak rengini düzenlemekte canım. aldığın kremleri,ya da doğal yağları mutlaka masaj yaparak sür,kan dolaşımın canlansın :KK31:

X