Bacakları ve yürüyüşü düzeltmek?

tamam tatlım çok sağolasınnn:KK54::KK16::KK52:
(vallahi bir güven geldi yav)

Gelsin tabii.
Böyle şeylere can sıkma.
Güzellik gelip geçici birşey.
Bacaklarımız düzgün olmuş ya da olmamış ne fark eder ki?
Neyimiz eksilir ki?
Sonuçta yürüyebiliyoruz, oturabiliyoruz, kalkabiliyoruz, koşabiliyoruz.
Buna minnet duymalıyız.
Ölümden başka herşeye deva vardır.

selam kızlar;

öncelikle allah kimseyi sakat makat bırakmasın tabii ki bacağım var diye şükretmem lazım, bunun farkındayım ama naçizane bir problemim var.

sürekli pantolon giydiğimden hiç etek giymeye alışmadığımdan bacaklarım açık yürüyorum etekliyken, çirkin gözüküyor erkek gibi yürüyorum.. etekle bacaklarım kapalı düzgün yürümeyi nasıl başarabilirim ve bu çarpık, içe basma olayından, dizlerle bilekler arasında açı farkı olmasından nasıl kurtulabilirim, bir egzersizi var mıdır?

biraz bilgi vermek gerekirse bu kadar zaman hep düz tabanlı ayakkabı giydiğim ve de düztaban olduğumdan ötürü biraz bileklerim ve bacaklarım dizden itibaren içe dönük ve bileklerden eğri mi bana mı öyle geliyor siz bir dengesizlik görüyor musunuz? çocukken ve hala da olan kötü bir alışkanlığım, bazen ayaktayken rahat durabilmek için bir ayağım içe dönük onun üzerine yükleniyor olmam.

bazen yürümekte çok zorlanıyomuşum gibi oluyorum.. ayakkabılar takılıyor filan:KK53: resimde sadece aralarındaki boşluktan anlayabilirsiniz gibi ama ışıkta bakınca (ışığa karşı çekemiyorum avizenin konumundan ötürü) sanki dizden içeriye doğru dönükmüş gibi duruyor..

Eki Görüntüle 399178

sanki beni tarif ettn gb geldi okadar benziyor sorunm.:KK53:

Gelsin tabii.
Böyle şeylere can sıkma.
Güzellik gelip geçici birşey.
Bacaklarımız düzgün olmuş ya da olmamış ne fark eder ki?
Neyimiz eksilir ki?
Sonuçta yürüyebiliyoruz, oturabiliyoruz, kalkabiliyoruz, koşabiliyoruz.
Buna minnet duymalıyız.
Ölümden başka herşeye deva vardır.

evet canım haklısın çok, şimdi kötü hissettim şükürsüzlüğümden ötürü.. :KK50:allah kesinlikle hastalık vermesin, kalça problemi olanlar filan var çok arttı bu tarz hastalıklar şükür ki sağlıklıyımmm :KK31:

evet canım haklısın çok, şimdi kötü hissettim şükürsüzlüğümden ötürü.. :KK50:allah kesinlikle hastalık vermesin, kalça problemi olanlar filan var çok arttı bu tarz hastalıklar şükür ki sağlıklıyımmm :KK31:

Evet.
Bak mesela benim burnum sürekli şiş bir durumda ben bunu dert ediyorum ama neden ediyorum?
Çünkü bu şişlik nefes almamı engelliyor.
Son 2.3 senedir burnum gözle görülür derecede büyüdü ve benim nefes alamama sıkıntılarım var.
Cuma günü bunun için doktora gidicem.
Belkide ameliyat olmamı gerektiricek sorunlar çıkıcak.
Ağzımdan, burnumdan ihiç rahat nefes alamıyorum.
Burnum sürekli tıkalıdır, yaz kış.
Ben nefes alamadığım için saatlerce uyumadığımı bilirim.

Evet.
Bak mesela benim burnum sürekli şiş bir durumda ben bunu dert ediyorum ama neden ediyorum?
Çünkü bu şişlik nefes almamı engelliyor.
Son 2.3 senedir burnum gözle görülür derecede büyüdü ve benim nefes alamama sıkıntılarım var.
Cuma günü bunun için doktora gidicem.
Belkide ameliyat olmamı gerektiricek sorunlar çıkıcak.
Ağzımdan, burnumdan ihiç rahat nefes alamıyorum.
Burnum sürekli tıkalıdır, yaz kış.
Ben nefes alamadığım için saatlerce uyumadığımı bilirim.

gerçeten çok geçmiş olsun canım allah en kısa sürede şifa versin sana :26:

Ups.
Benim ki seninkini yanında epey ince.
Ama bişey yiyip içmeden önce ölçmek gerek.
Çünkü birşeyler yiyip içinde karın şişiyor ve doğru ölçüyü vermiyor.

şişmişimdir belkii dimi (kendimi rahatlatma çabaları :KK9:)
benim bu yaz acilen bi spor koşu ne varsa yapmam lazım..
sürekli aynı yerde oturup kambur bir şekilde çalışmaktan boynumda bile bir çıkıntı oluştu, göbekte de katlar :KK50:
ama bu topuklu ve düzgün yürüyüş için ona da dikkat etmek lazım madem edilecek artık :KK17:

şişmişimdir belkii dimi (kendimi rahatlatma çabaları :KK9:)
benim bu yaz acilen bi spor koşu ne varsa yapmam lazım..
sürekli aynı yerde oturup kambur bir şekilde çalışmaktan boynumda bile bir çıkıntı oluştu, göbekte de katlar :KK50:
ama bu topuklu ve düzgün yürüyüş için ona da dikkat etmek lazım madem edilecek artık :KK17:

Hergün 10.15 mekik çeksene.
Yardımı olur.

astronomer eğer bacağındaki kırmızılıkları geçiremezsen mükemmel bi ürün var. markası sally hansen.bacak spreyi.bacaklarına sıkıyorsun ve çok doğal renk veriyor,harika bir şekilde renk farklılıklarını gizliyor,etek ve elbise giydiğinde süreceksin.üstelik de acayip kalıcı birşey,tavsiye ederim!ben geçen yaz tesadüfen görüp denemiştim,süperdi ama almadım.bu sene ben de düşünüyorum :KK31:

astronomer eğer bacağındaki kırmızılıkları geçiremezsen mükemmel bi ürün var. markası sally hansen.bacak spreyi.bacaklarına sıkıyorsun ve çok doğal renk veriyor,harika bir şekilde renk farklılıklarını gizliyor,etek ve elbise giydiğinde süreceksin.üstelik de acayip kalıcı birşey,tavsiye ederim!ben geçen yaz tesadüfen görüp denemiştim,süperdi ama almadım.bu sene ben de düşünüyorum :KK31:

tatlım benim ya ben geçen yaz o dediğin ürünün aynısını bi kozmetikçide denedim.. ama malesef hayalkırıklığı en doğal duracak tonu bile çok yapmacık duruyor.. malesef o kadar belirgin ki bacaklarımdaki benekler, onu sürüp çıktım kozmetikçiden, eve gelene kadar gene güneşte belirdiler..:KK43: (kendiliğinden oluyor işte annemde de var, kıl kökleri kalın kalın bizde, ki ben esmer ve kalın tel saçlı filan da değilim, güya ) :KK43: benim cildim beyaz ve soluk renklidir.. o yüzden o spreylerin rengi fazla canlı kaçtı bana.. ama keşke hayatımın sonuna kadar kurtulabilsem dicem şu lekelerden yapay bi gizleme makyaj olmadan.. :KK43:
o yüzden bugün gittim madecassol aldım tedbirli davranarak sürdüm bacaklara, birkaç güne belli eder.. kalçamdaki çatlaklara da tabi.. önümüzdeki hafta neutrogenanin nemlendiricisini alacağım o zamana kadar evde kalmış bir st. ives yağsız hypo allergenic nemlendirici losyon buldum, onu kullanıcam :44:

X