bacakları traşlatmak?

jetli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
71
0
arkadaşlar hani şu yüzünü trşlatan ünlüler var böle kimyasal peeling gibi. acaba bacaklara falanda yapılabiliyormu? yada buna benzer bi yöntem varmı?bacaktaki batk izleri ,lekeler falan gider belki.yani bütün ünlülerin bacakları doğuştan güzel olamaz demi?pürüsz de olamaz .hiç mi yara izleri falan yok bunların ?

arkadaşlar hani şu yüzünü trşlatan ünlüler var böle kimyasal peeling gibi. acaba bacaklara falanda yapılabiliyormu? yada buna benzer bi yöntem varmı?bacaktaki batk izleri ,lekeler falan gider belki.yani bütün ünlülerin bacakları doğuştan güzel olamaz demi?pürüsz de olamaz .hiç mi yara izleri falan yok bunların ?

bence de çok mantıklı düşünmüşsün arkadaşım katılıyorum sana bazı asitli kremler var soyarak cildi yenileyen cidden bunlar kullanılabilir ama benim bildiğim bu tür ilaçlar doktorun uygulamasıyla filan oluyor asit oranını ayarlamak gerekiyor bir bilmek araştırmak lazım

bence de çok mantıklı düşünmüşsün arkadaşım katılıyorum sana bazı asitli kremler var soyarak cildi yenileyen cidden bunlar kullanılabilir ama benim bildiğim bu tür ilaçlar doktorun uygulamasıyla filan oluyor asit oranını ayarlamak gerekiyor bir bilmek araştırmak lazım
evet bende nasıl araştıracağımı bilemedim vücudu traşlatmak,kimyasal peeling falan diye arama yaptım ama kesin bir sonuca ulaşamadım:KK50:

şu başlıkta vücuda uygulanan TCA peelingten bahsediliyor ancak evde bilinçsizce uygulamaya kalkanlar sebebiyle konu kapatılmış sanırım
Türkiye de var mı bilmiyorum ama bu TCA peelinglerin güvenli ev kitleri var aslında, evde kendin uygulayabileceğin güvenlik seviyesinde mi diyelim, öyle işte.

http://www.kadinlarkulubu.com/catlaklar-nedenleri-cozumleri/292640-catlaklar-icin-onerionemli.html

ben zaten doktor kontrolünde yaptrcam.çünkü beceriksizim kendimi daa kötü bir duruma sokmak istemem.bu başlığı bi incelemeliyim.

Benim de bacaklarımda leke falan çoktu. lazerle epilasyon yaptırdım ilginçtir ki tüylerle birlikte onlar da kayboldu. Bir de son zmanlarda pembe maske kullanılıyormuş bacaktaki lekeleri falan gidermek için.

Benim de bacaklarımda leke falan çoktu. lazerle epilasyon yaptırdım ilginçtir ki tüylerle birlikte onlar da kayboldu. Bir de son zmanlarda pembe maske kullanılıyormuş bacaktaki lekeleri falan gidermek için.

o lekler tüy kökleri gibi oluyor tüyün kökleri böle tuhaf oluo işte biliyorum :KK53:

bacaklaradamı pembe maske uygulanıyor ?hiç duymamıştım.ya benimde lekeler dışında jiletle tüyleri alırken jilet izleri oluştu.bide yaralarım var.hiç hoş değil çözüm bulamıyorum.bular için ne yapıldığını bilsem ona göre hareket etcemde biilmiyorumki ne geçirir:18:

bacaklarımda böyle bir problem yok ama bikini bölgemde çok batık var yaa :KK43:

ya bu tarz uygulamaları evde yapıp çok zarar veren var kendine en kötü bir doktora danışma amaçlıda olsa gitmek lazım bence

X