bacaklardaki leke sorunu

yogurt limon yumurta karışımını bende denedim gerçekten etkili begendim teşekkürler arkadaşlar ama bişe soracam siz 1 yumurtanın tamamınımı kullanıyorsunuz yoksa sadece sarısınımı ??
ben önce ebru şallı kürüünü yaptım.o kürün malzemelerii yüze fazlageliyor.yoğurt limon karışımı içine bunu kattım.böylece birdaha yumurta kırmama gerek kalamdı:)
bu arada işe yaradığına sevindim.sadece sürünce bacaklar biraz yanıyor.

ben çok kesin bi çözüm sundum arkadaşlar ben yaptım başardım paylaşmadanda içim rahat etmedi lekelere elveda hemde en fazla5 tlye :)

vücuttaki batık kılları yüzeye çıkarıyo yarave lekeleri atıyo kildönmesi ve batık lekesi konusunda anlattım sinirli ot yada sinir otu burda kısa yazıcam ok
temiz bacağa kılsız lekeli yaralı olan bacağa krem sürmeden aktardan alınan sinirli ot yapraklarını sapını aynı pakette hepsi kaynatıp suyunu süzün otları bacağınızın lekeli yaralı olan yerlerine sarın üzerine streç film sarın cumartesi 6 da yaptınsa bu sargıyı pazar 6 da aç ok açtığında mor lekelerinin benbeyaz olduğunu görürsün ve bacaklarını soğuk suyla yıka bacakların inanınmaz kasınacak sakın korkma derileri çukurleke ve yaraları atmak için elinle kaşıyacaksın yada hamam kesesi sür yavaşça tüm lekeli deriler atılıyo ben 1 aydır yapıyorum cildim çukurlu olmuştu şimdi dümdüz lekeler ise pembeleşti ama çok mutluyum mutlaka yapın tüm maliyeti 5tl 2.5 tl sinirli ot 3 tl streçfilm hafta sonları yaptım ben hep ok 6 günde bir halada yapıcam mucize bu yara otuda deniyor sinirli ota hem her türlü lekeyide peeling yaparak atıyo sevgiler lekesiz günler

Diğer başlığada yazdım, kız arkadaşıma denedik, sonuç kızın bacakları çizik içinde ve su toplamış vaziyette şu an:) Batıkların rengi açıldı mı eh açıldı sayılır fakat bu otun bacaklara verdiği zarar tek kelime ile korkunç.Tavsiye etmiyorum arkadaşlar, ille denemek isteyenlerde bu uyarımı göz önüne alarak denesinler...Arkadaşımada ders olsun, kısa sürede çözüm bulacak diye balıklama atladı, sonuç bu! Sopası yokki gözüne soksun!

Benim 2. yapışım bu otu. Nasıl su topladı kaynar kaynar mı sardınız yoksa bacağa:1shok:
Ben kaynattım otu soğuyunca strechledim bacaklarıma 24 saat tutmadm ama daha az tuttum. İlk yapışımda yıkadığımın ertesi günü feci bir kaşıntı ama öyle böyle değil yara içindee yaptım bacaklarımı kaşımaktan:bbo: Dün yine yaptım bu sefer o kaşıntı olmadı ama bacaklarım yine yara bere içinde gözüküyor. Bir daha uğraşmayacağım sanırım.:gitme:

Canım, kaynattık ve soğuttuk, suyunu ayırdık, yapraklarla sert olan saplarıda ayırdık ve o bacaklarını dümdüz uzattı, ben yaprakları tek tek açarak bütün bacaklarına yerleştirdim, zaten arkalarda sorun yoktu, önleri ve yanları yaptık fakat tam 24 saat tuttuk çünkü bu şekilde yazılmış.Aynen korkunç bir kaşıntı ama kaşıtmadım, çünkü direkt bir terslik olduğunu anladım, tamam otlar girintili çıkıntılı olduğu için derinin de krater gibi olması normal ama kıpkırmızı çizgiler vardı, zaten o girintiler düzeldikten sonrada o çiziklerin üzerinde baloncuklar olduğunu gördük.Hemen acil tedavi yaptım tabii ama resmen ısırgan otu gibi yapmış! Hey allahım! Kolay geçmez o çizgiler!!! Konuyu açan arkadaş bu yara bereler için keşke uyarsaymış! Kızcağızın sevgilisi gelecekti o yüzdendi bu hazırlık, şimdi tam hazırlık oldu hahahaha

arkadaşlar neler diyorsunuz su toplaması filan çok anormal şeyler bunlar bakın ben kaşıntı olacak bacaklarınızı kaşıyın ama tınağınız varsa kese sürün demiştim ben ve çevremdeki 5 arkadaşım hepimiz yaptık halada yapıyoruz hatta biri çatlakları için yapıyo çok memnunuz halada,zararı olan birşeyi bırakın önermeyi merak etmenizi bile sağlamam asla alerji bile yapmayan bi ot soğuk sarıyoruz biz ertesi gün açıp yıkayıp keseliyoruz yada kaşıyoruz bukadar lekelerin moru atılıyo pempbe pembe kalıyo ve leke olmayan yüzeyede hiçbir etkisi olmuyor bence aktarınıza sorun bu ot gerçekten sinirli otmu diye sadece kaşıntı yapar ve ölü deriyi atar başka bi zarar vermez ok

Benim bacağımda da yaralar dolu şuan hafifçe kaşımıştım hemde alerji yapıyor sanırım bu ot. belki yaralar geçicektir ondan kaşınıyordur dedim, ama yine beter gözüküyor bacaklarım.:gitme:

canım benm bacak majyajı denen bse vr belki onunla gecici olarak özel gnlerde uygulayabilrsn ama kalıcı bi yöntem biraz zor

bi süre jilet + kese yöntemini deneyin sorun kalmaz
duştan sonra muhakkak bacaklarınız ıslakken bebe yagi sürün ayrıca

jiletle bacaklarımı aLıorum arada iice temzLnsin die batıklardan..cıkmaya başladıklarında muazzam derecede kaşıntı yabıor bnde..bunun icin önerisi oLan varmı. resmen kanıyor kaşımaktan. senağlama

arkadaşlar bacaklarımda inanılmaz dercede yaralar ve izler vardı.batıkları sıkıyor,deri altınca kalanları ise iğneyle çıkarıyordum.taki buyaza kadar okadar kötü olmuştuki hatta babam ne o bacaklarının hali çok kötü demişti...benneyaptımki hep bişeyler sürüyordum bepanten,madecassol fakat bana mısın demiyordu.sonra buyaz 2 tane roll-on şişesi aldım 1inin iine kantaron yağı(annem evde yapmış),diğerine susam yağı(tahinin üzerinde aldım)doldurdum.neredeyse bütün yaz aklıma geldikçe ikisini birlikte sürdüm...tabi batıklarla oynamıyordum.banyoda keseliyordum.sonra tatile gittik bnm bacaklarım daki lekeler görünmüyordu(önceki yazlarda tatile gidince bronzlaşınca dahi lekeler bellli oluyordu)ama buyaz lekeler görünmüyordu.fakat bronzluk geçince lekelerin geri geleceğini düşünüyordum.şuan bronzluğum gitti veeeeeeeeeeeee lekelerde yokalkisalkisalkis
fakat yağlamayı bütün yaz yaptım.1,5-2 aydır sürmüyorum.aslında sürmeye devam etsem daha da iyi olacak.ama unutmayın batık olsada ellemek yoklmaz:

yüzeysel değildi.kahverengimsi lekelerdi.sanki ağdayla alınca gidiverecekmiş gibi duruyorlardı ama gitmiyorlardı.
kılların çıkışını izlemek bana zevk verir duruma gelmişti.özellkle cnm sıkkınken onları sıkıp oyuyordum.şimdi ellememek için zorr tutuyorum kendimi.ama bazen sıkıveriyorumlmaz:hastalıkk boyutunda yani...

bucus yaa okuyunca cok sevındım bu işe cözüm bulmuussun.benım 4 5yıllık lekeler gecer mi ki?gün de kac kere sürmeli?

aklıma geldikçe sürekli sürdüm.vıcık vıcık yağlıydım.yaz olduğu için zor olmadı.ama batığa çözüm değil.batıklarla oynamamaya calışıyorum.

ay ben de sürekli bepanten sürüyorum biraz iyi gelir gibi olmuştu ama duramayıp tekrar sıkıyorum sürekli taze yaralar oluşuyor dolayısıyla... napıcam bilmiyorum yaz geliyor.( şu kantaron yağını deneyeyim bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…