Bacaklardaki Batık tüy Sorunu

Sophia06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2010
42
0
merhabalar bacaklarımı sır agda ıle almama ragmen bacaklarımda batık tuyler cıkıyor.Bacaklarımdakı tuylerımın %80 normal uzuyor %20 si batık uzuyor.Halıyle batıklarımında cıkmasını beklıyorum ve bu yuzden aylarca etek gıyemedıgım oluyor. :96::96::96: :97::97::97:

Yok mu buna bı çareeee :KK59::KK59::KK59:

merhabalar bacaklarımı sır agda ıle almama ragmen bacaklarımda batık tuyler cıkıyor.Bacaklarımdakı tuylerımın %80 normal uzuyor %20 si batık uzuyor.Halıyle batıklarımında cıkmasını beklıyorum ve bu yuzden aylarca etek gıyemedıgım oluyor. :96::96::96: :97::97::97:

Yok mu buna bı çareeee :KK59::KK59::KK59:

aynı problem bende de var. benim yeni denemeye başladığım bi yöntem var: limonu ortadan kesiyorum. üstüne bolca tuz döküp bacaklarıma iyice sürüyorum. bi saat kadar bekleyip elimle ovalaya ovalaya çıkarıyorum. sanırım tuz peeling etkisi yapıyo. ölü deri döküyo. sonra yıkayıp bebe yağı sürüyorum. bide limon tüyleri azaltıyomuş. burda okudum. denemeye devam edicem. ne de olsa doğal bi yöntem.

merhaba böyle bir başlık görünce yazmadan geçemiyorum. deneyimlerimi paylaşmak isterim; isterseniz bacaklarınızı kuş sütüyle yıkayın geçmez:)) bence tek çözümü iğneli epilasyon, tabi mutlaka işinin ehli bir uzman uygulamalı. sağlıklı günler diliyorum.

cmk katılıyorum bende ne yaptıysam bır turlu gecmedı doktorunda soyledıgı tek yolu epılasyon fakat ogrencı oldugum ıcın su ara gıtme ımkanım yok bakalım ne olucak :KK50:

X