Bacaklardaki batık lekelerine çözümü olan varmı ?

kızlar orıflame batık kremı var duzenlı kullanınca gecırıyo şuan satış danışmanlarına ındırımde kullanmak ıstersenız msj atın

Merhaba belki yazdıklarım ümitlendirir diye yazıyorum.

Ben de çok beyazım ve epilatör makinesi kullandım diye bir iki kere kıl köklerim garip oldu. Batık şeklindeydi çok takıyordum. Ama şu şekilde kesinlikle geçirdim. Yazın kakao yağı sürüp güneşlenmek. Hafif bronzlaşsam bile lekeler ve o pıt pıt görüntü geçiyor. Yani cidden güneş çok iyi geliyor. Biz zaten kötü görünüyor diye saklıyoruz onları ama yaz geldiğinde güneşlenmek kadar etkili bir çözüm bulamadım ben. Ki lazere bile gittim.
Deneyin bence :)

Batık lekesi için bişey diyemiyorum ama batık oluşumu için liflemeyi öneririm ağda veya epilasyon yaptıktan sonra bacaklarını keseliyomuş gibi çok hasar vermeden lifle canım bana faydası oldu yapmaya başladıktan sonra

Kızlar ben lazere gidiyorum 4. Seans oldu. Benim bacaklarda berbattı ama biraz geçti lekeler kaldı tabi.. Kabak kesesi ile düzenli keseleyip sonrasında bepantol ve medicasolu karıştırıp her gece yatmadan sürüyorum. Ama az da olsa etkisini gördüm ki ben çok beyazım . Tabi hala var baya var ama biraz rahatlattı ... Esmer olsam böyle bir sorunuö belki de olmazda 😔

Çözümü gerçekten buldum . Şimdi her banyoda kapak kesesini yapıyorum. Bepantol ve medicasolu karıştırıp gece iyice nasaj yaparak sürüyorum sonra üstüne streç film sarıyorum bacagıma kızlar bir kere denedim ama cidden böyle bir etki olamaz. Ben o kadar sıkıntı çektim ki tedaviyi bulunca yazıcam diye hep söylerim 😅😅😅 sabah kalkınca jelatini çıkarın resmen bacagınızdan sim siyah bir deri çıkıyor . Şok oldum ve 1 günde bile etkisi oldu deneyin gerçekten çok güzel sonuç verdi ilk seferde hemdeeeee 🌸🌸🌺🌸

Merhaba iyi geceler bende batık izi değil ama sinekler ısırdı ve aşırı derecede kızardı kabuk tutup yara haline geldi kaşınıncada doğal olarak kabuklar koptu şuan yuvarlak kırmızı leke halinde tüm bacaklarım kötü oldular 😢 sizce bu yaralar geçer mi böyle iz halinde kalır mı 1 haftalık olan bir yara vardı kırmızından hafif mora döndü galiba iz kalacak ama bacağımın alt üst harita gibi her tarafında minik minik var ne yapacağım ya?

Çözümü gerçekten buldum . Şimdi her banyoda kapak kesesini yapıyorum. Bepantol ve medicasolu karıştırıp gece iyice nasaj yaparak sürüyorum sonra üstüne streç film sarıyorum bacagıma kızlar bir kere denedim ama cidden böyle bir etki olamaz. Ben o kadar sıkıntı çektim ki tedaviyi bulunca yazıcam diye hep söylerim 😅😅😅 sabah kalkınca jelatini çıkarın resmen bacagınızdan sim siyah bir deri çıkıyor . Şok oldum ve 1 günde bile etkisi oldu deneyin gerçekten çok güzel sonuç verdi ilk seferde hemdeeeee 🌸🌸🌺🌸
Soyulmami oldu bende kullandim madicascolu ama soyulmadı karistirmakmi gerekiyor acaba

Benim benek benek görüntü oluyodu bacaklarımda banyoda iyi keselemek ve sonrasında nemlendirme yapmak gerekiyo ben yaptığımdan beri görüntüsü iyileşti bacağımın

ponza taşı, bepanthen gibi ürünleri kullanmama ragmen bır işe yaramadı lazer epilasyona 8 ay once basladım ama lekelerim halan var ve batıklar yıne olusuyor ... etek giymeye elbise giymeye hasret kaldım ... bana yardım edebılecek olan varmı
merhaba canım çok acayip ben 6 seans oldu lazerim bütün bacaklarımdaki batıklar gitti ışıl ışıl oldu bacaklarım seninki niye geçmedi hangi lazer epilasyon acaba

X