Lazer Epilasyon Bacaklardaki batık lekeleri için lazer.

Ben diode ile yaptırıyorum.evet canım senınde yazdıgın gıbı jel sürup yapıyorlar.bende korkmuştum acaba neden bende kızarıklık olmadı diye rahatladım.

yeniden slmlar, dikkatimi çekti de lazerden sonra neden jiletle aldın ki? sanırım bir çok kişi kılllarını jiletle alıyor bir yandan da lazer yapıyor.Ben lazere başlamadan önce jiletle aldım bir süre o da bacaklarımı sadece sert çıksın lazer görsün diye hepsini,sonra bir daha hiç almadım.Koltuk altını da uzun olduğu zaman gittiğim yerde makine ile kısaltıyorlardı.Bende, kıllar incelince etki azalır mı diye düşündüm ama yine de jiletle almadım. Bacaklarımda bu kadar kısa seansta sonuç almamı buna da bağlıyorum, hiç almadım bir daha nasıl çıktıysa öyle kaldı bir sonraki lazere kadar. jiletledikçe tekrar artar diye düşünenlerdenim Bence sende elleme bırak incelirse incelsin yine de etkiler benim öyle oldu son seansımda bacaklarımda incecikti renkleri açık griydi kılların ama şimdi yok hala çıkmadı 2 ay oldu. zaten incecik çıktığından dolayı sıkacak bişey kalmıyor batıklara elveda demiş oluyoruz,düşmanı tekrar güçlendirmenin manası yok :)

Son düzenleme:
2. seansımı oldum geçen hafta,, batıklarımın geçmesi için dua ediyorum valla,, sıkmamaya çalışıyorum,,
"rassal" jiletlemem gerektiğini ordaki bayan söyledi,, gelmeden bi kaç gün önce jiletle dedi.. biraz uçları gözükse yeter dedi.. zaten bu gittiğimde bacağımdaki bazı yerleri tam jiletleyememişim kadın üstünden geçti,, uzun uzun duruyorlardı :=)) doğal olarak onları kısaltması gerekiyor.. bilmiorum yaa kafam karıştı senin yazından sonra bnmde bnmde tüylerim ince yapılı olduğu için bol bol jiletle kalınlaşssın daha ii görür makina dedi kadın yanlışmı yapıyorum acaba yaa makinada alex.. bilmemne..

ben hiç almadım benim gittiğim yerde almana gerek yok biz geldiğinde kısaltırız demişlerdi.Kıllar uzun iken küçük bir traş makinesiyle kısaltıyorladı ,sonra lazeri yapıyorlardı.Sende makine ile kısaltabilirsin, hem uçları görünmüş olur hem de jiletlememiş olursun sadece kısaltmış olursun

haklısın aslında,, bn bu son gittiğimde bazı yerlerin uzun oraları jiletleyelim demişti,, uçları gözükmesi gerekiyor değilmi lazer için,, e jiletleyince o anda uçları görünmüyor olmuyor bidahaki gittiğimde makinayla kısaltın jiletlemeyin dicem.. çünkü ilk seansımda tüylerimi 2 aydır almadığım için epey uzundu ve kısaltmıştı lazeri yapmadan önce,, ama en son gittğimde resmen jiletledi.. 3. seansımda daha bilinçli olucam inş. hıh sağolsın rassal senin lazer durumu ne durumda?

Son düzenleme:
evet bencede öyle daha iyi olur,ben alt bacak ve koltuk altı yaptırıyordum en son ocak ayında seans yaptırdım,2 hafta sonrasında da kontrol seansı.Öyle daha sonra yaptırmadım.Artık çıkınca yaptıracağım.Şu an çıkanlar çok açık gri renkte pek farkedilmiyor, belirginleşirse ilerde yaptırırım artık.Umarım sende de en kısa sürede işe yarar.Benim cihaz da alexti bu arada.Şu an bıyık bölgeme yaptırıyorum.O daha geç sonuç veriyor.sen 2 seans yaptırmışsın kılların etkilendiğini farkettin mi yoksa henüz bir değişiklik yok mu?

bn şubatta başlamıştım işte 1 ay aralıklarla 2. seansımıda martta yaptrdım.. sence bu aralığı daha çok uzatmalımıyım? çünkü bacaklarımdaki kıllar daha tam çıkmadan 2. seansımı oldum.. sonuçta dökülenler geri geliyor böle böle kökleri tahrip edip bir daha hiç çıkmıyor galiba tamda bilmiorum ama :S bacaklarımı elleyince hani jiletle alırsında diken diken olurya aynen öyle ama dikkatli bakınca aralarda büyük oranda dökülenler çıkmamış yada çıkmak üzere konumunda.. dediğin gibi jilet olayını aradan çıkarmalıyım artık ,, mesela genital bölgemde üst taraflarda bayğ döküldü belli oluyor alt taraflar daha çok dökülmedi,, kollarım desen çok dikktli bakmazsan tüy yokmş gibi duruyor ama yanına gelip incelendiğinde ve ellendiiğinde gene diken diken batan cinsten tüyler var :) entresan ya.. bacaklarımdaki batık lekelerimde tamamen kaybolmadı zaten hala içlerinde kıl var gibime geliyor ve sıkasım geliyor kendimi zor tutuyorum :)) ama dayanıcaam,, mayıs ayında 4. seansımı olup 3 4 ay ara vericem,, bu verdiğim arada daha ii anlaşılır herhalde nekdr yararlı olduğu.. sonra geriye 4 seansım kalıyor.. onlarıda 2 3 ay aralıklarla yaptırırım artık.. sonuçta tüy çıkmadan gtmemin bi anlamı kalmaz.

benim de 1. ve 2. seans arasında 40 gün vardı. 2. seansın üstünden 2 ay geçti,uzmanım tamamen çıkmasını bekleyelim aceleye getirmeyelim dedi. ilk çıktığında benim de diken diken batıyo dokununca ama sonradan o tüyler de iyice çıkıyor. bir de ben her banyoda keseliyorum mutlaka bacaklarımı.

ben randevu kartıma baktım az önce,seanstan 20 gün(yaklaşık 3 hafta) sonra kontrol seansı olmuşum.(oradaki bayan etkilenmeyenler bu süre içinde farkedilir demişti )kontrolden 1 ay sonra da bir sonraki seansı olmuşum. ben de randevularımı erteletmiştim kılların çıkmasını beklemek için:) onu da hesaba katarsam 1 buçuk ayda bir seans gelmesi lazım.(benim 2 ay oluyordu ertelediğim için)sizin bahsettiğiniz 1 ayın içinde kontrol seansı da varsa çok az bir süre etkilenmeyen kılları farkedebilmek için.2 ayda bir normal bence kıllar yeteri derecede çıkmış olur

cnm kontrol seansı dediğin ne ?
bnm normal 2. seansımı oldum 30 gün sonra.. bnde bu önümüzdeki seanstan sonra uzatıcam biraz arayı ve tüylerin çıkmasını beklicem iice.. yoksa daha çıkmadan bi etkisi olmuodr herhalde.. bn kese yapmaya korkuyorum,, tüyleri kopartırım die oyüzden hafifçe lifliorum vücudumu..

sadece alexander'da soğutucu başlık oluyo canım quantum veya diode jelli kullanılıyor bende de hiç kızarıklık falan olmuyo olmaması da gerekiyo zaten bence sadece bi kere koltuk altıma olmuştu onda da yapan kız bepantene sürdü hemen geçti

evet alex beyaz ten üzerine siyah kılda çok etkili ben öle olduğum için çok memnun kalmıştım ama maalesef devam etmedim 6. seanstan sonra bırakınca geri çıktılar. şimdi diode ile yeniden başladım alexten daha iyi olduğunu söylüyorlar ama ben alexi daha çok sevmiştim

normal seansı olduktan yaklaşık 2-3 hafta sonra etkilenmeyen ya da daha sonra çıkmış kıllar için ücretsiz bir seans yapıyorlar buna kontrol seansı deniliyor.Sonra bir sonraki seans ve yine 3 hafta sonrasında kontrolü bu şekilde devam ediyor.Çok etkili oluyor bence,ayrıca seans ücretine dahil olması da çok güzel:) Gittiğin yerle görüş bence bunu, gerçi onların farklı uygulamaları vardır belki.Lif konusunda iyi yapıyorsun,kopartmamak çekmemek gerekiyor, zaten hassaslaşmış oluyor cilt

canım ben yeni okudum seninki paket programıymış zaten,ücret sorun olmuyordur bitene kadar değil mi,belki de ayda bir yaptıklarından dolayı kontrole gerek duymuyorlardır, sormak lazım.Bence yapan kişiden bilgi almaya bak sürekli ben hep öyle yaptım.Aklıma takılan herşeyi sordum,en azından süreci öğreniyorsun kıllar ne kadar süre sonra çıkar,ne zaman ciddi anlamda azalır, kaç seans sonra biter,özellikle de batık lekelerim olduğu için daha çok soruyordum ben:) daha kötü olmasın sonra filan diyordum ,onlarda sağolsunlar yok daha iyi olacak zaten batıktan kurtulmanın yöntemi bu zaten diyorlardı.İnşallah sende en kısa zamanda sonuç alırsın canım,yaza kadar güzel sonuçlar gelir belki :)

valla mayısa kdr yaptırıp 3 4 aylık ara vermek istoyurm zaten yaz döneminede giriorusya kollar için falan ideal bir zamanlama olmaz,, o verdiğim ara sürecinde daha net anlaşılır herşey.. ama bi ark. yazmış yukarda markası alexmiş ama 6. seanstan sonra hepsi geri gelmiş korktum valla ya.. işah. başıma gelmes böyle birşey. peki bişi sorucam,, lazer illa sert olan tüylerdemi daha etkili? yani bnm üst bacaklarımda özellkle arkalarında daha ince ama çok koyu renkte siyah olmayan kıllar var baktımda şimdi çok etkilenmemiş gibi görünüyorlar elleyince orda bir topluluk var gibi 3. seansımda daha bilinçli olucam !! busefer annemide götürücem,, bnm tüm vucut olduğu için atladığı yerlermi oluyor napıyor anlamadımki ,, annem takip eder artık

ben sadece alt bacak ve koltuk altı yaptırdığım için ince tüy sıkıntım olmadı.ordaki tüyler yeterince güçlü.O arkadaşı okudum ben de,kişiden kişiye farkediyor galiba çünkü ben1 yıl ara verdim eski haline dönmedi benim kıllarım.Çıktı ama eski hali gibi değildi bölge bölge ve ince çıkmıştı.Etkili olduğunu böyle anladım zaten.Ama incelerin daha uzun sürede etkilenmesi normal bence,özellikle üst bacak, kol, özellikle yüz gibi bölümler daha çok seans gerektirir ;alt bacak, koltuk altı gibi daha güçlü kılların bulunduğu yerler daha kısa sürede sonuç veriyor ,merkezlerde bu şekilde bilgi veriyorlar hatta hangi bölgede yaklaşık kaç seansta sonuç alınacağını ortalama söylüyorlar.

çok doğru yazmışsın cnm.. kılın yapısı nekdr sert ve koyu renkliyse daha çabuk etki veriyor.. ama mesela bikini bölgesinin alt tarafı üst tarafına göre daha uzun süreçte sonuç veriyormuş.. kendimdende gözlemliyorum yani :))) dün makasla uzayan bazı tüylerimi kırptım jilet vurmıyım dedim ,,allahım koyun gibiyim ahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…