Bacak Makyajı Hakkında Herşey

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
754
15
44
Hanımlar daha önce kullanan yada burda soran oldumu bilmiyorum araştırdım ama forumda göremedim gerçi önceden konusuda açılmıştır bunun ama bulamadım işte :eek: sormak istediğim bir ürün var bu sally hansen markasının bacak makyajı diye geçen ürünü aranızda hiç kullanan oldumu?Bugün aldım gerçi fondoten gibi birşey ama henüz kullanmadım deneyen varsa benimle paylaşırmı?Şimdiden teşekkürler.

ben artdeco nun ürününü alacam vücut fondöteni,magzada denedim cok güzel yüz fondöteni gibi degil,daha kati ve cok yogun kalici birsey makyaj temizleyicisiyle temizleniyor:1yes2: ,ama ben sadece bacaklarim icin kullanacam eger bacaklarinda benim gibi cok beyaz ve agdadan sonra kizariyorsa sanada tavsiye ederim.

ben artdeco nun ürününü alacam vücut fondöteni,magzada denedim cok güzel yüz fondöteni gibi degil,daha kati ve cok yogun kalici birsey makyaj temizleyicisiyle temizleniyor:1yes2: ,ama ben sadece bacaklarim icin kullanacam eger bacaklarinda benim gibi cok beyaz ve agdadan sonra kizariyorsa sanada tavsiye ederim.

Teşekkür ederim canım eve gelince denedim şimdilik memnunum tabi ne kadar kalıcıdır bilemem ama aldığım yerdeki kız eğer çok terlemezseniz 3 gün kalırmış yazın çorap giyemiyorum hemen tatile gidip bronzlaşamıyorumda o yüzden alıyım dedim ama bakalım senin dediğin ürünüde bir araştırayım.Bacaklarım çok beyaz değil buğday tenliyim ama beni rahatsız eden o kıl kökleri yokmu sinir oluyorum dışardan hoş durmuyor gibi geldi.

ya bide sprey şeklinde olanları var hani çorap gibi..onlar nedir? bende almak istiyorum ..

bende bugün alişandan duydum denize giren kadınlar sürüyormuş :) ama hiçbir bilgim yok

Teşekkür ederim canım eve gelince denedim şimdilik memnunum tabi ne kadar kalıcıdır bilemem ama aldığım yerdeki kız eğer çok terlemezseniz 3 gün kalırmış yazın çorap giyemiyorum hemen tatile gidip bronzlaşamıyorumda o yüzden alıyım dedim ama bakalım senin dediğin ürünüde bir araştırayım.Bacaklarım çok beyaz değil buğday tenliyim ama beni rahatsız eden o kıl kökleri yokmu sinir oluyorum dışardan hoş durmuyor gibi geldi.

ben de sally hanseninkini aldım ten glow olanı.seninki hangisi?bu aldığım koyu kaçar mı acaba?

bacak makyajında tavsiye edeceğiniz bir ürün ,marka varsa yazarmısınız.aldığınız ürünlerden memnun kaldınız mı?

peki otobronzlar mı sizce daha iyi kapatır bacak pürüzlerini yoksa şu sally hansen in spreyi mi?
hangisini önerirsiniz.ikisinin kullanım sonuçları farklı mı acaba?

Arkadaslar ben Model Secrets adli markanin puruzsuzlestirici bacak cilasini kullaniyorum. Smooth Leg Polish diye geciyo. Google dan arastirabilirsiniz. Fondoten gibi ama biraz koyu renk ve isiltili. Bi yere giderken mni etek fln giyecegim zmn suruyorum gayetde guzel duruyo. piril piril. Tavsiye ederim....

ben sally hansenin yazın hafif bronz rengini kullandım çok da hoş oldu.ten rengi nasıl durur bilemiyorum...onu da denemek isterim.çünkü artık eski bronzluğum kalmadı

arkadaslar,tüm kozmetikcilerde bulunabiliyormu acaba bu models secrets?sizler nerden temin ediyosunuz?ve asagi yukari kac kullanimlik 1 tanesi?

bacak makyajı ürünleri seçkin ve büyük eczane ve kozmetik mağzalarında satılıyor. bende sprey olanlardan deneyeceğim.
yaşasın güzel bacaklar:teytey::teytey:

hanimlar burda sadece ürünü etkilerini vs paylasabilirsiniz ama kesinlikle satis yeri linki satin alabileceginiz yerlerin adini veremezsiniz yasak bunun icin lutrfen arama motorlarindan yardim aliniz

yaa benim çatlaklarım var onu kapatacak kalıcı giyisilere bulaşmayan bi fondöten arıorum varsa tabi coverderm die bi fondöten gördüm tvde kalıcı diolar ama bi arkadaşım kullandı memnun kalmadı yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok takıorum gün batımı artdeco nası kullandıysan yazarmısın

arkadaşlar bu bacak fondötenini kollarımızada uygulayabilirmiyiz kalıcılığını merak ediorum bide giyisilere bulaşıo mu kollarımda kilo alıp vermemden dolayı küçük çatlaklar oluşdu kapatırmı acaba yaz aylarında kısa kol giyemiorum yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşlar bu bacak fondötenini kollarımıza da uygulayabilirmiyiz acaba kollarımda kilo alıp vermemden kaynaklanan küçük çatlaklar oluşdu kapatır mı bide kalıcılığı ve giyisilere bulaşıp bulaşmadığını merak ediorum vücut için olan fondötenler var ama onları kullananlar pek memnun kalmamışlar kalıcı deil ve giyisilere bulaşdığını söylüyolar artık yazın kısa kol giymek istiyorum yardımcı olun aklım çok karışdı hangisini alsam die şaşırıp kaldım

X