Bacak bakmnda bebe ya kullananlar yardm

burdan görüp nemlendirici yerine bebe yağı aldım. dalin yeşil kapaklı olandan. çok güzel kokuyo ya, bayıldım :))
ilerleyen zamanlarda etkisine göre kullanmaya devam ederim.

hindistan cevizi yağı bebe yağındaki buğday yağıdan daha zengin içeriklidir nem bakımından.

bende dalin in light oil spreyini kullaniyorum yag surunce yapis yapis oluyorum ve bu benim hosuma gitmiyor light oil en azindan oyle yapmiyor ustelik papatya ve lavantali ama hergun suremiyorum alisamadim aklima geldikçe kullaniyorum

ben de ondan aldım. spreyli ve hafif yapıda, yağlı his bırakmayan br nemlendirici. benim çok hoşuma gitti. vücudumda özellikle çatlakların olduğu yerlere sürüyorum. kışın ise komple bütün vücuduma sürerim herhalde

bende dalin in light oil spreyini kullaniyorum yag surunce yapis yapis oluyorum ve bu benim hosuma gitmiyor light oil en azindan oyle yapmiyor ustelik papatya ve lavantali ama hergun suremiyorum alisamadim aklima geldikçe kullaniyorum

ben de ondan aldım. spreyli ve hafif yapıda, yağlı his bırakmayan br nemlendirici. benim çok hoşuma gitti. vücudumda özellikle çatlakların olduğu yerlere sürüyorum. kışın ise komple bütün vücuduma sürerim herhalde

[font=tımesnevroman]Bacak kremine çok öNem verenlerdenim bende bacak yağı olarak johansons baby'nınkını kullanmıştım..
£n sonda Avonun silky argan yağı özlü pembiş bir vücüt kremi var onu kullanıyorum bacaklarıma da masaj yaparak çok iyi geliyor ihmal etmeyin derim ben,watsonsdada sırf bacak maskesi üzerine pembe bir kabı olan kremi var ürünlerim bittikten sonra onu almayı düşünüyorum...
[/font]

bende kullanıyorum, gerçekten yumuşacık oluyor.. hergün dove sabunla yıkıyorum kese yapıyorum,ardından johnsons baby bebek yağı sürüyorum
bitince dalin alacagim bakalım, kokusu pek bi begenilmiş

vazelin de denedim bir ara, fakat en az bir 24 saat yağ içinde kalıyor bacaklarınıız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…