bacak bakımı

esmergizmo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
8.104
10.537
arkadaşlar selam

ben kendimi bildim bileli bacaklarım kalın olmuştur. bileklerim ince kemik yapım düzgündür yani dümdüzdür bacaklarım ama ergenliğimde aşırı zayıftım sadece o zaman güzeldi bacaklarım. o zamandan beri de pek bir bakım yapmıyorum. şu ara evde olmak zorundayım pek bir vaktim dw yok hareketsizlik kilo derken iyice bıngıldak oldular:bicak: yaşım da 30 geri toparlanmıcak diye korkuyorum ama elimden de bişey gelmiyor. çatlaklar falan artmaya başladı ki bu beni üzüyor çaresi olmadığı için.

bana pratik bişeyler önerir misiniz hani vücudumun diğer yerlerini toplamayı başarıyorum ama bacaklarım gün geçtikçe daha kötü oluyor. damarlarım çıkıyor sarkmaya başlıyor falan ay iğrencim:KK57:

eda taşpınarın at kılı fırçasını aldım arada yukardan aşağı cildimi taramaya başladım yorgunluk alıyor ama damaları arttırır mı bastırmadan yapıyorum. iyi gelir mi bilemwdim

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. ne yazık ki böyle deli gibi spor yapacak bi imkanım yok şu an yoksa çok severim spor yapmayı inş ileri dönemde vaktim olucak. eğer o zaman için de önerileriniz olursa sevinirim mesela bacağa hangi kozmetik uygulamalar iyi gelir masajlar vs var mı

teşekkürler okuyanlara herkese:oops:

X