Bacağım kırıldı çok üzgünüm..

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
bacağım kırıldı ve şu an alçıda değneklerle yürüyorum ve bu beni güçsüz,eciz ve kendi işini kendi yapamaz hale getiriyor .doktorun deddiği yat uzat ayağını ve dinlen ama ben bunu bir türlü yapamıyyorum kendimi işe yaramaz hissediyorum sanki hep bu alçı ayağımda kalacakmış gibi geliyor bana ve çok sinirlenip,çok kaşınıyorum bian gelecek ki söküp atacağım neredeyse ayağımdan .ve ben arkadaşlar bu durumda iken benimle tartışmak isteyen ve benimde bu sıkıntımdan yaralanmaya çalışan birileri yüzünden uzaklaştırma aldım birgün .zaten sadece oturuyorum bide buraya giremedim o 1 gece nasıl geçti anlayın beni arkadaşlar .sanki bütün cezalar benim başımda ya napacağımı bilmiyorum kendimle mi uğraşıp dert yanayım yoksa benimle uğraşanlarlamı uğraşayım şaşırdım yaaaaaaaaaaaa.....

ğeçmiş olsun canım sükret beterin beteri vardır tabiyki işin zor allah yardın etsin

geçmiş olsun cnm ama doktorun dediği şeyleri yapmalısın ve en kısa zamanda iyileşirsin unutma.

buyuk gecmis olsun canim :teselli:.insallah en kisa zamanda sagligina kavusursun.buarada neden ceza aldiginida merak ettim dogrusu :uhm: .ama en iyisi ne ben sorayim nede sen söyle canimyerimseniben. sevgiler..a.s.

gecmiş olsun bazen öle aralardan cıkıo anlatıosun anlatıosun bazı seyleri anlamıolar girmio kafalarına bazı cümleler sonrada sinir oluon ağzına geleni saymak istion ama yine yapamıon bi arkadas gelip ağzına afedersin.... edio ve ben küfür etmediğim halde banlanıom var öle vakalar allhım kolaylık versinnn anlamayanlaradaaaaaaaaaaaa

çok geçmiş olsun. en kısa sürede eskisinden daha sağlıklı olman dileğiyle...

geçmiş olsun arkadaşım üzülme allah
çaresi olmayan dertler vermesina.s.a.s.

elinde lap top karşında tv
yanında sevdiğin gazeteler dergiler
bir de annen yanında ise ohhh

ne üzülüyorsun mini bir tatil gibi düşün

geçmiş olsun arkadaşım...
maalesef böyle şeyler yaşanabiliyor...sen iyleşmene bak,her şeyi kafana takma...

çok geçmiş olsun.
boşver sağlığınla ilgilen gerisini takma kafana.
en kısa zamanda eski sağlığına kavuşman dileğiyle..........

:asigim:canlarım benim yaaaaaaaaa!
beni ne kadar mutlu ettiniz bilemezsiniz inanın o kadar dolu dolu oldu ki gözlerim sevincimi anlatmaya yetmez bile şu an sözlerim...
ne güzel slayt ne güzel temenniler çok sağolsun canlarım.!
her zaman sevgi,sevmek insanı ayakta tutar derdim ve inanın bu değneklerlede olsa bu alçıylada olsa 1000 km uzağımda olsanız gel deseniz bu moralle çıkar gelirim yanınıza hemde koşa koşa ...
var mı beni çağıran yanına hııı?
:1hug:

:1hug:
geçmiş olsun arkadaşım...
maalesef böyle şeyler yaşanabiliyor...sen iyleşmene bak,her şeyi kafana takma...

ya cnm burada olmak senin gibi mutlu hayat dolu uyumlu insanlarla olmak bana huzur veriyor inan ki çok rahatlıyorum .hani bi derdin olur ya sabaha kadar konuşmak istersin yada karşındaki insan yada insanlar seni dinlesin istersin işte ben burada bu huzuru buluyorum.aklı başında bazı dostlarım oldu bile ama burası öle bir yer ki iyiside oluo kötüsüde ama allahım benim karşıma sen ve senin gibi iyi hemde çok iyi insanları çıkardı karşıma ve kk ya sonsuz teşkekkürler sizin gibi dost canlısı insanlara sevinçler diliyorum.
hep yanımda olun ki yanınızda olabileyim ama sadece birbirimize bir nefes kadar uzak olalım ve tek derdimiz ,tek sorunumuz bu olsun bizlerin cnmbnm....

canım ya çok geçmiş olsun.
neden kötü düşünüyosun beterin beteri var hadi daha kötü şeyler olsaydı napacaktın şükretmelisin.
o alçı sonuçta seninle birlikte ömür boyu kalmayacak zamanı geldiğinde çıkaracaklar.
kendini toparla biraz.

canımcım çok geçmiş olsun...

Allahım dertsiz hasalık vermesin kimseye,bunun çaresi var bak bikaç gün sonra çıkar alçıdan ayağın...

bence şükret haline güzelim...nice insanlar var yürüyemiyorlar ömür boyu yatağa mahkum kalıyorlar...onlar napsın böyle senin gibi öfkelensin mi ...

dert verip derman arattırmasın güzel rabbim...hastalık veriyosa şifasını da versin inşallah...

kısa bi tatile çıkmış gibi hisset kendini canım ok mi kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…