Bacağım kırıldı çok üzgünüm..

bence hazır dinlenme fırsatı gecmişken dinlenmenin tadını cıkar
hareketlisarikafaifadelgp3.gif

kimsenin dediğinide takma kaydirigubbakcemile3
117du6.gif

geçmiş olsun...sabır birazcık sabır...iyi tarafından bak meseleye...mesela buraya canının istediği kadar takılabilirsin mazeretin var değil mi:)))yapılacak bir dünya iş dururken buraya gizli gizli içten içe suçluluk duyarak girmek zorunda değilsin yani:))))

Öncelikle büyük geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşirsin inşallah:1hug:Seni ne kadar iyi anladığımı inan anlatamam..Benimde ayağım kırılmıştı tüm gün yat yat zaman geçmez valla..İnsanın normalde olduğundan daha çok hareket edesi gelir:bbo:Çok gıcık bi durumdur iyi bilirim..Tekrar geçmiş olsun tatlım ama ayağını uzatıp dinlenmek zorundasın yapıcak başka bişi yok:nazar:bol bol dinlen ki hemen iyileşebilesin..Mesela ben yerimde oturamadığımdan alçımı çıkartmaya gittiğimde kaymış bu deyip tekrar alçıya almışlardı..Aman dikkata.s.

çok geçmiş olsun.ama bu kadar kafana takma canım.ALLAH daha beterlerinden korusun.kırık iyileşir ama sabır gerektirir.organlarını kaybedenler ne yapsın dimi ama.sabır et ve siteye takılmanın keyfini çıkar.çalışmaya başlayınca arasın bu rahatlıgı.sositosositoyerimseniben

Siz hiç kendinizde kusur aramazsınız sanırım...
Eğer "masum" olsaydınız ceza almazdınız ama hala kendinize günah keçisi arıyorsunuz,siz sütten çıkma ak kaşıksınız,bütün suç başkalarında,tamamen haksız yere ceza aldınız???
Çizginizi aştığınız için aldınız uzaklaştırma,konunuz da silindi,yani hakettiğiniz için böyle oldu ama maşallah hiç akıllanmamışsınız,başkalarını suçlarken lütfen dönüp önce kendinize bakın,kimse sizi haksız yere banlamadı,yine yaparsanız yine banlarlar,bu sitenin kuralı böyle,sanal ortam bile olsa belli kurallara uymak zorundasınız üzgünüm

geçmiş olsun canım ya...bana arkadaşlık teklifin geldi, kabul ettim, eklenince senin kkdan uzaklaştırma aldığını gördüm...e tabi neden ve kaç gün olduğunu bilemediğimiz için dedim ki bulduğum gün kaybettim galiba....neyse tekrardan hoşgeldin....olur böyle şeyler ya, günün birinde hepimizin başına gelebilir..ayrıca topiclerdeki dalaşma hiç hoş olmuyor...çünkü buraya eğlenmeye, derdimizi paylaşmaya vs. vs. giriyoruz....sonra canımız bir de burda sıkılırsa vay halimize....ben buraya ilk üye olduğumda birileri ile atışmıştım, sonra olmadı galiba bir daha..atıştığım üye şimdi yok ortalarda, ona da ne oldu bilmiyorum, zaten olsa da seslenmem zaten...kimseyle alıp veremediğim yok valla....

Siz hiç kendinizde kusur aramazsınız sanırım...
Eğer "masum" olsaydınız ceza almazdınız ama hala kendinize günah keçisi arıyorsunuz,siz sütten çıkma ak kaşıksınız,bütün suç başkalarında,tamamen haksız yere ceza aldınız???
Çizginizi aştığınız için aldınız uzaklaştırma,konunuz da silindi,yani hakettiğiniz için böyle oldu ama maşallah hiç akıllanmamışsınız,başkalarını suçlarken lütfen dönüp önce kendinize bakın,kimse sizi haksız yere banlamadı,yine yaparsanız yine banlarlar,bu sitenin kuralı böyle,sanal ortam bile olsa belli kurallara uymak zorundasınız üzgünüm

önkle gemiş olsun dediğiniz için çok teşekkür eder ve saygılarımı sunarım.sadece ben banlanmadım ki o şahısta banlandı haberiniz olsun ...
bu arada bnmle bu kadar çok ilgilenmenize şaşırdım demicem sizde beni arkadaşlarım kadar çok seveceksin eminim çok tatlısınızzzzzzzzzzzz yaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
iyi ki varsınızzzzzz!
siz olmasanız napardım ben yaaaaaaaa
yapayalnız kalırdım işte demi aynen böleeeeeeeee...

hiç arkadaşım yok bu arada benim arkamı kollayan yada sıvazlayanımda yok beni herkes bi kenara itio bi geçmiş olsun bile demio msn de bile konuşmuom buradakilerle yaaaaaa
çok yalnızım çoooook....:nazar:

:nazar:a.s.
canım kusura bakma ama sende cok acımasız davranıyosun su an insan önce bi geçmiş olsun der..bu kadar deli eden ne seni bilmiyorum ama kimse durduk yere de laf etmez diye düşünüyorum arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama sen bu şekilde düşüncelerini beyan edersen bende ederim ..:
canım benim elma veren ağaç taşlanır mış demi?
sakın sıkma canını benim gibi rahat ol ben kendimi bilen tanıyan insanım sende beni tanıosan başkalarına karşı savunmaya geçmeye gerek bile yok derim çok saol iiki varsın yanımdasın ...
biz burada hep olacaz !.....:1hug:

bacağım kırıldı yazısını görünce topiğ bi bakayım dedim sonra senin olduğunu gördüm
yazdıklarını okuma fırsatı buldum öncelikle çok geçmiş olsun,

o arkadaşda banlandı demişsinde be güzelim,
sen hala birilerine yorum yapmıyorsun ,cezan biter bitmez bi konu acıyorsun ve gereksiz biri yüzünden ceza aldın gibi muhabbetlere girerek konuyu devam ettirmeye çalışıyorsun.

tek taraflı banlanmadığımıza göre ikimizdede hata vardı demeyi bilmek lazım ,

ama sen hala konu açmış arkamdan atıp tutuyorsun.lütfen buna bir son ver.

canım kusura bakma ama sende cok acımasız davranıyosun su an insan önce bi geçmiş olsun der..bu kadar deli eden ne seni bilmiyorum ama kimse durduk yere de laf etmez diye düşünüyorum arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama sen bu şekilde düşüncelerini beyan edersen bende ederim ..:1closedeyes:

canım kusura bakma ama sende cok acımasız davranıyosun su an insan önce bi geçmiş olsun der..bu kadar deli eden ne seni bilmiyorum ama kimse durduk yere de laf etmez diye düşünüyorum arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama sen bu şekilde düşüncelerini beyan edersen bende ederim ..:
canım benim elma veren ağaç taşlanır mış demi?
sakın sıkma canını benim gibi rahat ol ben kendimi bilen tanıyan insanım sende beni tanıosan başkalarına karşı savunmaya geçmeye gerek bile yok derim çok saol iiki varsın yanımdasın ...
biz burada hep olacaz !.....

kaydirigubbakcemile5
geçmiş olsun canım ya...bana arkadaşlık teklifin geldi, kabul ettim, eklenince senin kkdan uzaklaştırma aldığını gördüm...e tabi neden ve kaç gün olduğunu bilemediğimiz için dedim ki bulduğum gün kaybettim galiba....neyse tekrardan hoşgeldin....olur böyle şeyler ya, günün birinde hepimizin başına gelebilir..ayrıca topiclerdeki dalaşma hiç hoş olmuyor...çünkü buraya eğlenmeye, derdimizi paylaşmaya vs. vs. giriyoruz....sonra canımız bir de burda sıkılırsa vay halimize....ben buraya ilk üye olduğumda birileri ile atışmıştım, sonra olmadı galiba bir daha..atıştığım üye şimdi yok ortalarda, ona da ne oldu bilmiyorum, zaten olsa da seslenmem zaten...kimseyle alıp veremediğim yok valla....

seni bulduğum gün kaybettim galiba...
demişsin ya cnm asla ama asla olamayacak aynı şehirdeyiz biliosun hep burada ve izmirde kapılarımız açık olacak birbirimize bunu biliyoruz!
ayrıca bana veriolarda ben almıorum die kızıolar bana sadece yaaa hahahha
ben çok mutluyum baksana resmime albümleriime herkes baksın ve beenim mutluluğımu bozmkatan korksun bence çünkü beni mutlu eden sizler varsınız benim tek gücüm sevgim anlasınlar ki ben asla yıkılacak kadar güçsüz diilim alınacak yada aldanacak kadar da insansız diilim...
bana zararı olmaz ben zarar veririm ama istersem ne onu nede ona ait olanları nede yandaşlarını ...ben masumummmm allah yukarıdaaaaaaaaaaaaaa...

bacağım kırıldı yazısını görünce topiğ bi bakayım dedim sonra senin olduğunu gördüm
yazdıklarını okuma fırsatı buldum öncelikle çok geçmiş olsun,

o arkadaşda banlandı demişsinde be güzelim,
sen hala birilerine yorum yapmıyorsun ,cezan biter bitmez bi konu acıyorsun ve gereksiz biri yüzünden ceza aldın gibi muhabbetlere girerek konuyu devam ettirmeye çalışıyorsun.

tek taraflı banlanmadığımıza göre ikimizdede hata vardı demeyi bilmek lazım ,

ama sen hala konu açmış arkamdan atıp tutuyorsun.lütfen buna bir son ver.

arkadaşlarıman özel msjlar glince onlara aynı cvp yzdım ve ayrıca cnm nedenini yazmak istedi derdimin bu kadar...ayrıca daha önce konumun sonucunu yazıp nedeini yazmadığım için bana söylendin şimdi de neden diosun sana nasıl davranmam gerektiğini inan bilmiorum .ayrıca yuhannna ya cvp yazdım ve sen hala tşkkr ediosan sana diecek bişiim yok ..
ayrıca snnde sayfalarını konuarını okudum çok ii durumda diilsin bende aynı ...
ve inandığım tek şey şu ki ben affetmesinide özür dielesinide susmasınıda bilirim.kırdıysam eğer özür dilerim ama lütfen topiklerde kavga etmek yaerine burada dertlerimize derman arkadaşlıklar bulalım ,neşelrimizi paylaşalım ...
unutmak affetmek büyüklüktür ve inan ben çok büyük bir insanım ...
ii dileklerimle sanada geçmiş olsun allah sanada bir evlat nasip etsin ve ömür boyu kucağından ayırmasın doya doya seve seve hayatlar evladın ve eşinle....:emir_bebek:a.s.

a.s.
Öncelikle büyük geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşirsin inşallah:1hug:Seni ne kadar iyi anladığımı inan anlatamam..Benimde ayağım kırılmıştı tüm gün yat yat zaman geçmez valla..İnsanın normalde olduğundan daha çok hareket edesi gelir:bbo:Çok gıcık bi durumdur iyi bilirim..Tekrar geçmiş olsun tatlım ama ayağını uzatıp dinlenmek zorundasın yapıcak başka bişi yok:nazar:bol bol dinlen ki hemen iyileşebilesin..Mesela ben yerimde oturamadığımdan alçımı çıkartmaya gittiğimde kaymış bu deyip tekrar alçıya almışlardı..Aman dikkata.s.[/QUOTEallah nerde varsa yardımcı olsun benim durumumda olanların gerçekten canım yanıor ve kaşınıyorum ne yapacağımı şaşırdım am hala çok mutluyum kendimle böleken dalga bile geçiyorum ya ... mutluluk umut olunca olur umudum çok çok mutluyum böle de olsam sizlerle daha ha mutluyum iiki varsınızzzzzz...

çok çok geçmiş olsun moralinizi yüksek tutunki biran önce iyileşesiniz bundan daha kötüsüde olabilirdi diye düşünün bu bir süreçse rahat olun tekrar geçmiş olsun

önce ğecmiş olsun.sonrada allaha şükretki bu durum geçiçi yada sürekli özürlü kalsaydın .ne varmiş halımde kendine gel de allaha şükret .moralını yüksek tut ki .bir an önce iyileş.acil şifalar diliyorum

çok geçmiş olsun... bu arada ne güzel, seda sarı ve yuhanna arkadaşlarımızla aranızda bir sorun olmuş sanırım ama bu meseleyi burada bu şekilde dile getirmek olumlu ,pozitif yaklaşabilmek çok hoş olmuş sihirsensin... umarım arkadaşlığınız daim olsun :) hepinize sevgiler...

X