Makyaj Ürünleri babyface'in makyaj malzemeleri ve yorumları:))

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
topiğini çok sewdim cnm we bütün ürünler hoşuma gitti sitelerden inceledim fiyatlarıda çok uygun geldi ama şu gümrük yasağı yüzünden hiç birini alamayacağım özellklede siyah noktalar için olan maskeyi çok istemiştim neden türkiyede yok ya

Bi kozmetik ürünlerinin olduğu yerlerde kendimi kaybediyorum birde kıyafet topiklerinde, bloglarında...
Bakması ayrı bi zevk veriyor alması ayrı bi zevk tabi en büyük zevk baktıklarına sahip olmak :)
Buranında takipçisiyim:)

beğenmene sewindim canım.malesef çoğu ürün türkiyede yok,satılanlar da yurtdışına göre gayet pahalılar

aynen canım ben de senin gibiyim ama en güzeli bunlara sahip olmak tabi,hep beklerim

Eyelinerlar vazgeçilmez makyaj malzemelerimdir.O yüzden likit,jel,kalem her türlü lineri denemeye bayılıyorum.Bugünkü tanıtacağım ürünler NYX studio likit eyelinerlar.Aslında bu eyelinerin 12 rengi mevcut olmasına rağmen ben en çok siyah ve mavi liner kullandığımdan benim tercihim bu renklerden yöne oldu.

Aslında likit eyelinerların kullanımı diğer eyelinerlara göre zor olmasına rağmen,gözdeki canlı ve keskin duruşuna bayılıyorum.Resimlerde de görüldüğü gibi eyelinerların fırçası gayet ince o yüzden eli alışık olmayanların kullanması gayet zor.

Ürünlerle ilgili yorumuma geçecek olursam;ben bunlara tek kelimeyle ba-yıl-dım!SLL 102 canlı bir kömür siyahı,SLL 101 parlak bir parlament mavisi ve LCL 102 içinde minik minik simler barındıran gri renkte bir liner.Gözdeki duruşları ve verdikleri renk harika.Sabah sürdüğüm liner akşam makyajımı temizleyene kadar ilk sürdüğüm andaki gibi parlak ve canlı şekilde gözümde duruyor.Gün boyunca hiçbir şekilde akma,bulaşma yapmıyor.Hatta elime swatch yapmak için sürdüğümde o kadar ovaladım hiçbir şekilde ne bulaştı ne de bozulma oldu.Birçok pahalı markayla yarışacak türden linerlar bunlar,o kadar iddialıyım:)Diğer NYX ürünlerinde olduğu gibi bunlardan da aşırı memnun kaldım ama ne yazık ki Türkiye'de satılmıyorlar.Yurtdışından alışveriş yasağı kalkarsa mutlaka alıp deneyin

Hiii mavi eyelinerrını çok kıskandım.. Nekadar güzel bi renk ooo. Güle güle sür sürüştür canım takipteyiim

canım bende seni beğenerek takip ediyorum yalnız senden ricam bikaç arkadaşımızda sormuş bu b.b. cream benimde çok ihtiyacım olan bişey yaklaşık fiyatını yazabilirmisn eğer yasaksa özelden yazarsan çok mutlu olurum bu ayki alacaklarımı ona göre ayarlıcamda :)) siyah nokta maskenede bittim ama alamıcaz demişsin onada çok üzüldüm burun bantları bende hiç etki etmiyorda

canım ebay gibi sitelerde 20 dolara felan satılıyor ama yurtdışından kozmetik alışverişi yasaklandı malesef
heeepsi şahanee

tşk ederim

mavi eylenır ne kadar güzel öyle ya alsam mı napsam:44:

buraya koyduğum malesef türkiye de satılmıyor ama benzer renkler vardır mutlaka buradaki kozmetikçilerde

Arkadaslar ben 100 konuya cevap hakkimi doldurmadigim icin sizlerin ozel mesajlarina cevap yazamiyorum.
bende makyaj malzemesinden cok cilt bakim ve temizleyiciler var. Uzak dogulu kadinlar her sabah ve aksam yuzlerini yuz yikama kopugu ile yikayip ardindan toner ve nemlendirici kullaniyorlar. uyumadan oncede yuzlerine abartmiyorum 1 avuc kirisiklik giderici krem suruyorlar. Ee kozmetik burada ucuz olunca 1 avuc surerler ^^

ilahi hüliş ucuz diye çok sürüp daha mı çok işe yarıyo diye düşünüyolar bende caponları akıllı sanırdımm

ödemeleri euro bazında mı yapıyosunuz yoksa türk lirası mı? siteye göz attım ama üye olmadan gözükmüyor hiç bişey

Aa.. neden gozukmuyor ki? Blogumda sadece kore yasimiyla ilgili paylasimlar var. yani satis amacli degil. Ben size buradan ozel mesej gonderemedigim icin blog adresimi verdim. Blogumda satisa dair hicbir paylasim yok. Henuz kozmetikle alakali bir sey de paylasmadim. sadece benim bakis acimla koreyi anlatmaya calistim o kadar. burada da sizlere yardimci olmak icin yazdim oyle. ama yasak oldugunu bilmedigim icin banlandim

paylaşımlarını çoooooook beğendim
hatta almak istediklerimde oldu ama malesef yurt dışından sipariş edilmiyormuş
neyse sağlık olsun , inş. tr ye de gelirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…