Göz Makyajı En İyi Rimel Markaları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım nasıl sürdüğünü açıklar mısın benim kirpiklerim kısa ve kıvrımlı değil rimel hemen düşüyo :KK43:
biraz geçte olsa önerim kirpik kıvırıcı kullanman olur.shu umera nın kirpik kıvırıcısı dünyanın en iisi seçildi bu yıl.Bende ondan almayı düşünüyorum.İnsanın bakışı değişiyor doğrusu.birde rimeli sürerken göz pınarından ziyade göz çekikliğinin oldugu uc kısma yogun sür

biraz geçte olsa önerim kirpik kıvırıcı kullanman olur.shu umera nın kirpik kıvırıcısı dünyanın en iisi seçildi bu yıl.Bende ondan almayı düşünüyorum.İnsanın bakışı değişiyor doğrusu.birde rimeli sürerken göz pınarından ziyade göz çekikliğinin oldugu uc kısma yogun sür

Kirpik kıvırıcılar kirpiklere çok zarar veriyor diye biliyorum ama dünyanın en iyisi seçildiğine göre iyidir herhalde.. bende rimel önerisi istiyorum :/

Kirpik kıvırıcılar kirpiklere çok zarar veriyor diye biliyorum ama dünyanın en iyisi seçildiğine göre iyidir herhalde.. bende rimel önerisi istiyorum :/
max factor false lash effect
lancome hypnose star
loreal 5x ve 4d
bunları önerebilirim :KK34:

$imagesCAFTG8KH.jpg
benim de kirpiklerim çok kısa
bunu öneriyorum canım

kirpikleriniz kısaysa maybelline cat eyes kesinlikle öneriyorum bi de kirpik kıvırtıcısıyla kullanıldığında mükemmel oluyo

ben golden rose turuncu kullanıyorum fiyatıda uygun 4,5 tl ye marketten aldım gercekten çok iyi öneririm

benim kirpiklerim çok kısa değil ama uzun olduğuda söylenmez :) maybelline the falsies ben çok beğendm tavsye ederm :)

selam bence rımelde lancome hıpnoz cok basarılı ama pahalı max color 2000 cok guzeldır dolgunlulk acısından rımelde uygun ve ıyı olan maybellıne var bıde en son black drama aldım memnunum

selam bence rımelde lancome hıpnoz cok basarılı ama pahalı max color 2000 cok guzeldır dolgunlulk acısından rımelde uygun ve ıyı olan maybellıne var bıde en son black drama aldım memnunum

evet bende kullanmıştım max color 2000 gerçekten güzel

Benim favorilerim; Maybelline Falsies Black Drama, Lancome h.drama, Loreal Cologene, Golden rose sarı ve turuncu tombik

image.jpeg
Rimel benim vazgeçilmezim olduğu için hep en iyisini aradım. En son Forivia temsilcisi oldum. Sadece indirimli ürün almak için. Deterjanları ve kozmetik gerçekten çok iyi. Rimel'e gelince böyle güzel rimel görmedim. Bottega verde markası pembeli siyahlı bir rimel. İki hamlede kirpikleri dolgun ve kıvrık yapıyor. Siyah kısmından döndürünce içine rimel akıyor, yavaş yavaş kullanıyorsunuz.

X