Babqm icin dua edermisiniz:(

Kartalicezeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
263
197
31
Kizlar merhaba babam 74 yasinda daha bu yasina kadar doğru durust doktora gitmis degil yanliz 2 kez korona gecirdi,mart ayinda gogus agrisi nefes darligiyla dr gitti dr akcigerinde leke buldu ,bu leke icin pet filmi cektiler detayli ışikli film kotu huyluysa diye sonucu tam ögrenemedik simdi biopsi istiyolar Allah rizasi icin dua edermisiniz birer ayetel kursi okuyun lutfen icten dua etmenizi istiyorum biopsi sonucu temiz ciksin hepimiz ölucez biliyorum ama kötü huylu hastalikla babam perişan olsun istemiyorum hastalik cekmesi beni çok üzüyor lütfen dua edin Allah rizasi icin baskasinin duasi daha cabuk kabul olurmuş biopsi sonucu temiz ciksin

Sabır diliyorum size. Çok başındasınız daha, çok normal şu anki hisleriniz. Ben de babamı kaybettim 2,5 yıl oldu ama daha az önce gene onu düşünüp ağladım. Konunuzu baştan sona doğru okuduğum için süreç hakkında bilgilendirmeye çalışacaktım sizi... Ne yazık ki vefat haberi gelmiş en son... Konuşmak isterseniz bana yazabilirsiniz. Başınız sağolsun.

Allah hepinizden razi olsun ne aci ki bu hastaligin gercekten caresi yok özellikle akcigerde olanin alistirdi bizi bu hastalik robot gibiyim 21 gundur bos bir jnsan oldum ne yapacagimi bilmiyorum.dua dan baska elimden bisey gelmiyo dularimda saşdi eskiden sifa diliyordum şimdi rahmet merak ediyorum iyimidir yeri rahatmidir üsuyomudur bizi dusunuyomudur bizi goruyomudur onu çok ozledim beni kimse babam gibi sevmiyormuş knu biliyorum artik onun verdi sevkat sevgi güzel sözcükler bana kiyamadigi nazlandirdigi nerdesin babacim.seni cok özledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…