Babamın katiliyle yüzyüze geleceğim

minikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
1.088
16
bundan 6 ay önce,tam 8 martta hayatımın en acı haberlerinden birini aldım.babam ölmüştü!bir (sözde)arkadaşı tarafından bıçaklandı.onu öldüren kişi bıçaklayıp,sokak ortasında ölüme terkedip kaçıp gitmişti.şahitlerden Allah razı olsun hemen o gece yakalandı,şu anda cezaevinde.bütün ifadelerinde babamla arkadaş olduğunu,aslında onu sevdiğini,öldürmek istemediğini söyledi.öldürmek istememiş ama sokak ortasında bırakıp kaçmış!ne yapayım ne diyeyim bilmem.yarın mahkememiz var.o adamla yüzyüze gelmem gerekiyor. Allahtan sabır ve akıl istiyorum sadece,umarım hakettiği cezayı alır.

Allah rahmet etsin, mekânı cennet olsun babanın. Sana sabır diliyorum minik kız

Allah sabır versin....

babanada güzel Rabbim rahmet eylesin....mekanı cennet olsun inşallah...

ah canım ya benım annem babamda ben cok kucukkken vefat etmısler anne baba acısı yasamak cok kotu hele bıde benım annem babam oldurulmus olsaa ve ben onların katılıyle yuzyuze gelmek zorunda kalsam nabcamı hayatta kestıremssın babanın mekanı cennet olsun umarım hakettıgı cezayı alır allahım yardımcın olsun

Allah rahmet eylesin babana canım
sana da sabır versin,çok zor bi durum,inşallah hakettiği cezayı alır ya

canım allah rahmet etsin babana cok üzüldüm elbet yapan cezasını çekecek sen sabırlı ol adalet cezasını vericek zaten öteki dünyada allah cezasını mutlak vericek

Allah rahmet eylesin..

Hakettiği cezayı alacaktır emin ol..

Şimdi güçlü olma zamanı baban için...

Allah rahmet eylesin canım merak etme cezasını hem bu dünyada hemde diğer dünyada çekecektir Allahtan sana ve ailene sabır diliyorum

baban nurlar içinde yatsın
mekanı cennet olsun.
inşallahh hakettiği cezayı alır o adam.
öteki dünyada hepimiz buluşup görüşeceğiz.
hepimiz misafiriz.
ama bildiğim bir şey var,iyiler bu dünyada fazla kalmıyor.
Allahın takdiri.
Allah tüm ana,babalarını kaybetmiş arkadaşlarımıza sabırlar versin.

başiniz saolsunn...
Allah rahmet eylesin inş...
Sizlerede sabir versin...kolay bir durum değil..
Ama allah büyük hakettiği cezayi alacaktir....

Canım başın sağolsun. Allah sabır versin sana ve ailene herşey insanlar için imtihan dünyasındayız metanetini koru tatlım Allah bu dünyada ve öbür dünyada cezasız bırakmaz o insanı.

Allah rahmet etsın babanıza.Topragı bol mezarı cennet olsun
Umarım hakettıgı cezayı da alır o adam
Senın yapabılecegın tek sey babanın ardından duanı esırgemeden
mahkeme salonunda hıc ayırmadan o adamın gozunun ıcıne bakmak
Emın ol o zaman en buyuk cezayı sen vermıs olacaksın ona

Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun inşallah hakettiği cezayı alacaktır bu dünyada olmasa öbür dünyada.Rabbim size sabırlar versin..

babanın ölümü zaten çok acı:çok üzgünüm:
ölüm şekli daha bi acı
öldüren kişinin bildik,tanıdık biri olması çok çok daha acı
Allah 3 kat sabır vermeli sanırım sanasenağlama

mekanı cennet olsun canıma.s.

X