Babamı çok özledim

Ben 16 yaşımda annemi kaybettim yani 7 sene önce 4 ay öncede babamı kaybettim hayatım hissettiğim en büyük boşluktur annem babam varkende yoktu yani baba özlemini bilmiyorum Allah rahmet eylesin ama babamdan çook çektik ama anneme en çook ihticımın olduğu yaşlarda kaybettim ben çook asi bir çocuktum annesizlikte olunca böyle kaya gibi aşılmaz bir kadın oldum hep kendimi bir şeylere karşı savunmanın verdiği duyguyla şimdide mutluluğu yaşayamıyorum biliyorum ki ANNE hayattaki en büyük aşkmış bu sebepten anne olmak için can atıyorum ben yaşlı anne babanın çocuğuydum Allahım bana ve isteyen herkeze erken yaşta anne olmayı nasip etsin tüm anne ve babasını yitirenlerin başları sağolsun ve Allah sabırlar versin

canım bende babamı 10 sene önce kaybettim 17 yaşımdaydım o zamanlar. çok zordu keşke dedim babamın kıymetini bilseydim ama insna geçken ailesine hep isyankar oluyor....

baba özlemide en çok bu bayramlarda anlaşılıyor... bugün babama gittim dua ettim beni gördüğüne inandım ama Allah başka acı yaşatmasın sana çünkü benim babamın yanında 4,5 aylık kızım yatıyor onuda 1,5 sene oldu kaybedeli dedesinin koltuğunun altında ikisine baktım bugün ve onları ne kadarda çok özlediğimi birkez daha hatırladım.....

seni seviyorum babacım ve biricik kızım... cennette buluşmak ümidiyle :a015:

X