Babamı çok özledim

mTaze

ömer ve betül vee hasanmertin annesi
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.019
2
babam vefat edeli 3 sene olacak gizli kalpten vefat etti ama ben alışamadım şuan tvde fatih kısaparmak bu adam benim adlı şarkısını söylüyo ve ben babamı nekadar çok özledigimin bikere daha farkına vardım :çok üzgünüm:

Hayat acılarla dolu daha bizi bekleyen kimbilir ne kadar acılar var bol sabırlar diliyorum Allah'tan çok zor hepimiz bunu birgün tadıcaz üzülsekte ağlasakta haykırsakta malesef çaresi yok......

Benim de babam öleli 3 sene oluyor. Ve ben onu değil özlemek, hatırlamak bile istemiyorum. İnanın bu sizin hissettiğinizden daha kötü bir duygu.

Allah rahmet eylesin babanıza. Mekanı cennet olsun.

Allah sabrinizi arttirsin Allah dan dilegim eger bir gün bu aci gercekle karsilasirsam bana bol bol sabir vermesi ve isyan etmemek Allah cennette kavustursun sizi ins

başınız sagolsun.ALLAH rahmet eylesin.bende dinledim o şarkıyı çok duygulandım...babamı kaybettigim 6 sene oldu..senağlama.alışmak çok zor ama kabul etmek zorundayız...ölümde hayatın bir gerçegi..

Benim babam da 4 sene önce gizli kalpten vefat etmişti.Ben de onu o kadar çok özledim ki...En kötüsü bu özlem hergeçen gün artıyor.En büyük tesellim ise ölmeden 1-2 saat önce birlikteydik ve gayet neşeliydi.Beni alnımdan öptü,sarıldık...Yani bilmeden vedalaşmısız ama güzel ayrıldık...Allah sabır versin,nur içinde yatsınlar diyorum...

canım başın sağolsun çok üzüldüm allah babacının mekanını cennet eylesin...

Benim babam da 4 sene önce gizli kalpten vefat etmişti.Ben de onu o kadar çok özledim ki...En kötüsü bu özlem hergeçen gün artıyor.En büyük tesellim ise ölmeden 1-2 saat önce birlikteydik ve gayet neşeliydi.Beni alnımdan öptü,sarıldık...Yani bilmeden vedalaşmısız ama güzel ayrıldık...Allah sabır versin,nur içinde yatsınlar diyorum...

arkadaşım sen gene vedalaşabilmişsin ben onuda yapamadım ben işe gitmek için evden ayrıldıgımda o uyuyodu, abim sırf evde sıkılmasın diyerek bi bahçe almıştı orada agaçlarla ugraşsın diye annem gitmemesini istemiş oda mutlaka gitmem gerek diyerek gitmiş bütün gün aramamıza ragmen ulaşamadık ertesi gün ögle yemegine eve gittim bişey yoktu işe döndügümdeyse jandarmalar evi arayarak haber vermişler anlayacagın haberi işyerindeyken aldım ve dünyam yıkıldı babam ne evlendigimi nede oglumu gördü ama görmesini çok isterdim adı şimdi oglumda yaşıyo yani biz vedalaşamadık bile rabbim sizlerede sabırlar versin mekanları cennet olsun:Saruboceq:

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.. Hepimizin gideceği yer orası inş. cennette kavuşursun babanla :teselli:

Sevgili meryemtaze öncelikle Allah rahmet eylesin.
Sizi çok iyi anlayabiliyorum.
Ben babacığımı yirmi üç yıl önce üniversitede iken kalpten kaybettik, ellibir yaşındaydı.
Özlemim hiç eksilmedi arttı inanın.Ne mezuniyetimi,ne evlenişimi hiç birşeyimi göremedi.
Çocuklarımı görmesini çok isterdim ama....Bende adını oğluma koydum ,Allahım onlara hayırlı ömürler verir inş.

Canım benim Kızlar için babaları bam başkadır.Allah sabır versin.Özlediğinde Allh a onun için dua et.Emin ol yakınında hissedeceksin.

canım başın sağolsun alllah babacığının mekanını cannet eylesin
nurlar içinde yatsın bende bilirim baba acısını 6 sene oldu ama
acısı bugün gibi içimde içim acıyor herkez zaman geçince unutursun
geçer diyorlar geçiyor ama bana sor delipte geçiyor çiğerimi senağlamasenağlama
unutulmuyor canım unutulmuyor senağlamasenağlamasenağlama

Canım benim yaa öncelikli başınız sağolsun.Gerçekten bir kız evlat için babasını kaybetmek çok kötü birşey.Benim de babam vefat edeli 4 yıl oldu ama o içimdeki acı bir türlü gitmedi.Allah hepimize sabırlar versina.s.

canım benim başın sağolsun.insanlar kaybedince anlıyorlar.anneler babalar ne kadar özel.:teselli:

başınız sağolsun
bende babasına aşıkk olann bir evladımm
babamın gözünden akan yaşa kıyamazkenn ölümünüü düşünmek istemiyorumm rabbimm hepimizinn ailesinee uzun sağlıklıı ömürler versinn

canımm öncelikle başın saolsun... 2005 yılında bende 39 yaşındaki dayımı kaybettim gizli kalpten öyle sağlıklı biriydiki böyle bir haberin geleceği son kişi gibi gelirdi ailenin en küçük erkek evladı 2 küçük çocuk ve gencecik bir eş bıraktı ardında... ama tabiki bu baba acısına benzemez tatlım.. ancak bir nebzede olsa yaşadığın şok acıyı anlaya bilirim... tekrar başın saolsun mekanı cennet olsun babacığının

Oyyyy arkadaslar yarami desmeyin, ben babami bu yaz kaybettim.
Böyle bir aci hayatim boyunca yasamamistim. Halada her sarkida, her türküde babami buluyorum.
Babamin gencken almis oldugu ve hep kullandigi saatini simdi ben takiyorum, o saat olmadan evden cikamiyorum.
Hala o dik yürüyüsünü, tertemiz giyinmesini ve özü sözü bir olan babamin kiziyim, ben onunla gurur duyuyorum. o benim dagimdi...hayran oldugum insandi...Mekanlari cennet ola...
Hala inanamiyorum, hala kabullenemiyorum...
Yazacak cok sey varda burda moral verecegime bende körükle gittim atese...
Yinede metanetli olmamiz lazim, babalarimiz bizim üzülmemizi istemezler kesin...

Oyyyy arkadaslar yarami desmeyin, ben babami bu yaz kaybettim.
Böyle bir aci hayatim boyunca yasamamistim. Halada her sarkida, her türküde babami buluyorum.
Babamin gencken almis oldugu ve hep kullandigi saatini simdi ben takiyorum, o saat olmadan evden cikamiyorum.
Hala o dik yürüyüsünü, tertemiz giyinmesini ve özü sözü bir olan babamin kiziyim, ben onunla gurur duyuyorum. o benim dagimdi...hayran oldugum insandi...Mekanlari cennet ola...
Hala inanamiyorum, hala kabullenemiyorum...
Yazacak cok sey varda burda moral verecegime bende körükle gittim atese...
Yinede metanetli olmamiz lazim, babalarimiz bizim üzülmemizi istemezler kesin...

canım seninde başın sagolsun rabbim mekanlarını cennet etsin bende babamın cüzdanını ve mendilini saklıyorum ilerde ogluma devretmek için keşke zamanında kıymetini daha çok bileydim diyorum sanki bizden hiç ayrılmayacakmış gibi düşünüp ona göre davranıyoruz Allah onlarada bizlerede merhamet eylesin :Saruboceq:

benim babam ben doğmadan ölmüş senağlama.hiç tanıma fırsatım bile olmadı.bazen keşke azda olsa tanımış olsaydım,baba sevgisini ve baba tarafından sevilip kollanmayı bilseydim hep içimde bilemediğim tarif edemediğim özlemmi deyim,ukde deyim bir eksiklik duyuyor ve ahhh yaşasaydı diyorum.bazende tanısaydım dahamı çok üzülürdüm acaba diye düşünüyorum.:çok üzgünüm:
hepinizin başı sağolsun.allah hepinizin babalarını nur içinde yatırsın,sizlerede sabır versin
belkide şanslısınızdır.tanıdığınız için.

X