Babam...

yani gözlerim dolu dolu okudum çok üzüldüm başının sağolsunAllah sabır versin babacığının mekanı cennet olsun okurken hep kendi babam geldi gözümün önüne benim babamda hasta benimde çok hayallerim var onalrı bir kez şu hayatta güzel yaşatmak uğruna Rabbim hepimizn dualarını kabul etsin.

Başınız sağolsun canım,Allah geride kalanlara sabır ihsan eylesin.
Toprağı bol,mekanı cennet olur inşallah babacığının...

canim...cok fena oldu icim...
Allahtan rahmet diliyorum canin baban icin...Rabbim korktuklarindan kurtarsin onu..nur icinde yatsin...
sizede sabirlar varsin Rabbim,güc versin kuvvet versin...

Başınız sağolsun arkadaşım...
Duygularınızı çok güzel ifade etmişsiniz:KK43:(((boğazım düğüm düğüm oldu...
Rabbim geride kalanlara sabırlar versinn inş...

Allah rahmet eylesin...Yattigi mekan cennet olsun insallah

Ne soylenilir ? çok buyuk bi aci..bol bol dua edin, Rabbim sizlere de sabirlar versin

aglattiniz beni ...anne - baba kaybi çok zor...:Teselli:

şu an ne söylense sizi teselli etmez kelimelerin bittiği yer.
Rabbim size sabırlar versin mekanı cennet olsun inşallah:Saruboceq:

canım yaaa başınız saolsun,ALLAHIM sabırlar versin...
söylenicek bir söz bulamadım....

Allah sabır versin... mekanı cennet olsun...
okurken gözyaşlarımı tutamadım bnde 2. kez bababı kaybettim... seni şuan okadar ii anlıyabiliyorumki neler hissettiğini içindeki fırtınaların ne denli güçlü olduğunu, kendini yapayalnız kimsesiz hissetmenin ezikliğini ve şuan yazıya dökemediğim milyonlarca hissi düşünceyi.... ama inan allah sabrını veriyo acın tamamen dinmiyo ama hafifliyo... kendi babamı 6 yaşımda kaybettin 5 gün öncede kayınpederimi kaybettim ve şuan çok kötü durumdayım ama güçlü olmak zorundayız bak ne olursa olsun dünya dönüyo allah sana ve ailene sabır versin.....

yazın beni çok etkiledi ve yıllar öncesine götürdü 15 yaşındayken babamı kaybettim ben

günlerce ağladım çok büyük acılar çektim zamanla acılar yerini çok büyük bir özleme bırakıyor
allah babana rahmet eylesin sanada dayanma gücü versin canım

Allah rahmet eylesin,sizlere sabır versin canım benim.

Mekanı cennet olur inşallah.

Hepinizden Allah razı olsun...

Demek ki Allah'ım onu bizden çok sevdi, o öyle iyi öyle cömert bir insandı ki, mekanın Cennet olur inşallah BABAM.

Allah rahmet eylesin..
topragı bol mekanı cennet olsun..
sizede Rabbim sabır versn

X