Babam :(

seni cok ii anlıyorum canım bende aynı seyleri lisede yaptım ailemin güvenini cok sarstım yalanlar üstüne yalan sonra güven kaybı elimde olan tek sey bu bölecede sürüp gidiyor kavgalar aglamalar sıkıntılar yinede halimize sukretmek gerekiyor

peki ne yapmam lazım bunun herhangibir çözümü yokmu ya walla delirdim 2 yolum war ya her gün Allahtan canımı alması için dua edicem yada en kısa zamanda ilk önüme çıkanla ewlenicem..en azından ondan sonraki olacaklar eldir yapar derim..Allah rızası için yardım edin son 2,5 aydır hergün ağlıyorum ya walla bittim ne dermanım kaldı ne umudum..ben böyle biri deildim çok heyecanlı çok sewinçli we çok sewgili bi insandım ama şimdi tam anlamıyla bittim..nolur yardım edin :a015:

peki ne yapmam lazım bunun herhangibir çözümü yokmu ya walla delirdim 2 yolum war ya her gün Allahtan canımı alması için dua edicem yada en kısa zamanda ilk önüme çıkanla ewlenicem..en azından ondan sonraki olacaklar eldir yapar derim..Allah rızası için yardım edin son 2,5 aydır hergün ağlıyorum ya walla bittim ne dermanım kaldı ne umudum..ben böyle biri deildim çok heyecanlı çok sewinçli we çok sewgili bi insandım ama şimdi tam anlamıyla bittim..nolur yardım edin :a015:

birincisi iyiki hayattasın diye hergün dua et sabah kalktıgında bende cok dua ediyordum al canımı allahım diye ama isyan ediyordum canım bende kalsın dedim sabır ver bana dedim cunku sen verdin benim almayya hakkım yok dedim sadece senden sabır istiyorum dedim ve sabretmeyi sukretmeyi ögrendim cok agladım aglıyorumda hergün ama sonunda baktımki dert ede ede her üzüntümde midem bulanır ve cıkartırım afedersin ama hep kendime yapıyorum kimseye bişey olmuyo evlilik kacıs yolu değil el dersin ama baba evini ararsın benm babamda sorunlu bi aileden geldi ve bizde sorunluyuz herkes bana bakar ne güzel hiç derdin yok diye ama bilmezlerki içimde ne yangınlar yanar umutlarını kaybetme cok güzel bi yastasın diren kendin için gelecegin için kendi kendinin doktoru ol evet umursama demiorum ama herseyide takma.kendi küllerinden yeniden dog

ahh babacım ahh annecim kızlar alakasız olucak belki ama ben yeni evliyim benim ailemde çok sıkı tutular işten eve evden işe hep çok nadi rbayramlarda gezmişimdir arkadaşlarımla ama hep benim iyiliğim için olduğunu düşünüyordum bi gün sinirlenip ikinic gün geciştiriyodum ama o bigün sinirlenince annemede babamada yapmadığımı bırakmıyodum hıncımdan ama sözlerinden çıkmadım hiç ama şimdi evliyim ve onları çok özlüyourm o kadar pişmanımki şimdi boş vaktim olsa gezmek yerine anneme babama giderim yani ilerde üzülmeyin hayat kötü izin verince gidin vermeyince evinizde güzel vakitler geçirin bence bende evimde vakiti geçirdim ama anneciğimi babacığımı çok üzüdüm genede git ne halin varsa gör demediler sineye çektiler

evet evlilik kacıs degil kardeşlerinle bile suan kavga ediyor olsak bile ilerde arıyorsun ama sıkmasınlar istiyorum tek isteğim o

Canım, en yakın görüştüğün ve dışarıya beraber çıktığın arkadaşlarını babanla tanıştırmayı düşündün mü hiç? Bu çoğu zaman etkili olur, onları sever ve güvenirse eskisi kadar sıkmayabilir.

en cok erkek arkadsımla görüşüyorum onuda tanıstıramam vala benm babama hiç bisey etkili olmuyo cogu arkadasım gelmiştir ama adamda tık yok

benim 3 kızım var.şimdi küçükler ama ileriyi düşününce inan babanı anlıyorum.zamane o kadar kötü olduki inan şimdiden kızlarım başka şehirde üniversite kazanırsa nasıl gönderirim diye düşünüyorum
kendini biraz ailenin yerine koy şu an anne değilsin anne olduğunda onları anlarsın canım
tabi sende yaşın gereği özgür olmak istersin senide anlıyorum
en güzeli tatlılıkla orta yolu bulmak
inşallah bunu başarırsınız

nedendir acaba bukadar bunaltmaları bişey olmasın diyemi onlarada hak veriyorum ama sıkılıyorum evlilik de cözüm olurmu bilmiyorum ben sıkıntıya gelemiyorum özgürlüğümü cok seviyorum hergün biyerelere gitsem gezsem eglensem ben bunu istiyorum

benim babam haberleri izledikten sonra eğer kötü bişeyler duymuşsa bir kaç gün tavsiye ve kısıtlama ile geçerdi..haklılar bir yerde tabii. ortam o kadar kötü ki..nasıl bi ilişkiniz var bilmiyorum ama normalde sana karşı iyi ve yumuşaksa ve sadece bu konuda katıysa sen de azcık suyuna gitmeye çalış..başına bişey gelmesinden endişe ediyordur o.:teselli:

babamı cok iyi anlıyorum birazcık daha serbest bıraksın istiyorm ben elinden kacırma istemiyor ipleri birazda

X